1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
26. zář 2012

Chtěli jsme něco, co projede dveřmi 80 cm, nevypadá jak tank, je odpružené i do terénu, kvalitní a i hezké... všechno takové je drahé a vychází na 30 000. Nakonec jsem se ale nevzdala a sehnala ho. Je 1,5 roku starý, ale jak nový, paní se o něj suprově starala, dali nám k němu i příslušenství. Cena 11 000, takže spoustu peněz ušetřeno 🙂 Je v tmavě hnědé barvě, uvnitř bílo černé motivy, které rozvíjí pozornost miminek... 🙂 Odkaz : http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek... Je to ten samý, jen v jiné barvě 🙂

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda a jablíčka mám domácí 😀 myslím na tvé zdraví 😉

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 no jooo, já vím, prvně me krmíš rajčátkama, te´d bys zase jablíčkama, ale maso mi nedáš 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Je pěkněj a za tu cenu ... je fakt úžasnej ..

saraha2
26. zář 2012

@adriene a to projede dveřma?????já měla pro dvojčátka vybraný icandy

saraha2
26. zář 2012

@adriene na obrázku to totiž nevypadá,že by to projelo... 😉

adriene
26. zář 2012

@saraha2 No právě že jako jeden z mála, co mají korbičky vedle sebe projede dveřma 🙂 Je blbý pak přijet k doktorce a nemoct ani dovnitř 😀

saraha2
26. zář 2012

@adriene můžeš si udělat taky to-aby jsi pod příspěvkama měla napsaný termín porodu a v jakém jsi týdnu??prosím!! 😉 je to super,mám aspoň přehled 😀 🙂

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Jasný, něco s tím provedu 😀

saraha2
26. zář 2012

@adriene děkujíí!!!! 🙂

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Je to tam 😉

adriene
26. zář 2012

Mimochodem... to mě taky dostalo, mám termín na den, kdy mám narozeniny... ne že bych si myslela, že do toho dne donosím dvojčata... ale rozesmálo mě to 😎

evikj33
26. zář 2012

Ahoj drbníčky-já než dovařím a pověsím pradlo,tak nestihám dočítat.Jinak mi zatím sexujem,nikdo nezakázal,ale myslím že už to nebude nadlouho.Manžu neodradil ani Utroš,vždy proběhla sprcha a prudil i mezi OPu a ET a hned po návštěvě u dr.jak bylo vše tam kde má se nedal odradit. 😅 Si teda dáváte do nosu ja snídala rohlík se šunkou a poněm mně pálele žáha,ted jsem dala loupak a pak skusím pečené kuře s rýží.V neděli jsem měla malé bramboráky-jakou já naně měla chut a maminka upekla,měla k tomu i maso a zelí,ale já je měla jen s mlékem.V sob máme jet přát tchanovi k 65.narozeninam a ptala jsem se manže zda i na obídek-se zapoměl maminky zeptat 😠 Bo jen kafem a buchtou se nenecham odbít.

adriene
26. zář 2012

@evikj33 No jasný... jen ať navaří a hezky pohostí... 😀 Já teda nemůžu nic moc s česnekam... jakoby mi to rozhodilo celý zažívák a pak pár dní trpím... tak tomu už se vyhýbám 😉

saraha2
26. zář 2012

@adriene tam nejde dát,že čekáš dvě miminka???? ☹

adriene
26. zář 2012

@saraha2 No nejde, je tam jen varianta: čekáme miminko...

saraha2
26. zář 2012

@adriene na Vás nemysleli,že? ☹ ale i tak děkuji.. 😉 no vidíš..až ted koukám,že jsi dva týdny přede mnou 😉

zelvik
26. zář 2012

@adriene My budeme mít v pátek knedlíček, červené zelíčko, jen místo kachýnky bude krůtička🙂

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Přesně tak, nemyslí na nás, ale my se s tím vyrovnáme 😉 Dnes jsem 13+4 🙂

adriene
26. zář 2012

@zelvik Také atraktivní varianta... mnam 🙂

zelvik
26. zář 2012

@kive76 Jo to jsem zrovna tuhle řešila jako debatu s manželem - jestli tam někde jako fakt někdo sedí celý dny a nedělá nic jinýho, než čte ty statisíce příspěvků? Tady, na Bereme se i na Střeše? Šílenec, z takovýho zaměstnání bych asi hupsla z okna....

saraha2
26. zář 2012

@adriene podle toho počítadla tady budeš rodit 10dní přede mnou 😉 🙂

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Podle počítadla ano 🙂 Ale myslím, že budu rodit mnohem dříve... i když bych to samozřejmě vydržela co nejdéle 😉

kive76
26. zář 2012

@adriene to ségra rodila teda císařem, ale vyšlo to přesně na narozeniny jejího manžela 😀 takže super dáreček a navíc jsou oba Honzové..tam se dobře pamatujou narozky a svátek 😀 😀 😀

adriene
26. zář 2012

@kive76 No to teda jooo... někdy jsou to neskutečné náhody, když se to sejde 🙂

mmirunda
26. zář 2012

Tak jsem tady měla první kontrolu. Jsou to dva dny co mě platí socka a už tu zmetci byli 😠 😠 Já snad budu muset ty vycházky dodržovat!!!

adriene
26. zář 2012

@mmirunda No to si děláš legraci... no hezký teda 😖

mmirunda
26. zář 2012

@adriene ne myslím to smrtelně vážně ☹ se budu bát vystrčit nos ☹

fionna
26. zář 2012

@mmirunda No, to jsou rychlíci 😀 😒 Si asi mysleli, že jsi šla na černo pracovat k ťamanům.

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Cože, to jakože fakt? Tééda a já myslela, že na to se moc u těhulí nehraje.Že naopak by měly mít vycházky neomezeně a dle svého vědomí a svědomí jít ven, když se na to cítí a je venku hezky, aby byly na zdravém vzduchu. A oni to jdou ještě kontrolovat? 😠