1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
3. dub 2013

@cuculik1 já teda nevím,ale ducha na testu jsem měla jen jednou v životě..a bylo to těhu...dřív nikdy ani duch!!!!!!!!!!!takže já testům věřím a fertig 😉

summer_103
3. dub 2013

@sandra077 ale moja jasne ze mas este sancu byt tehu. To nemusi nic znamenat este na 10. den, vela bab malo az krv pozitivnu a az potom slabe ciarky na teste. Tak ver. Kedy ides na krv? Ja mam strach testovat, ked vobec tak asi az v nedelu, to budem 10 den po ET..

sandra077
3. dub 2013

@summer_103 no ja idem v piatok rano na krv...bojim bojim..ale ked si spravim test rano asi by uz mal mi ukazat daco 14dni po et nie? 😕 a mala si pK? ak hej uz by ti aj mohlo ukazat 10den po...

irennn
3. dub 2013

@sandra077 no já měla ducha už 5.den po ET a 6.den byl silnější a silnější..desátý byly hotové kolejnice tlustice. ☹
Ale každá jsme jiná, ještě je naděje a může se tam objevit, někomu HCG může lézt nahoru pomalu... 😉 . Držím palce

sandra077
3. dub 2013

@irennn dakujem ty si mala pk? ja ne...

summer_103
3. dub 2013

@sandra077 mohol by uz ukazat, ale az krv mas na 100% Ja som nemala PK, mala som len 2 embryjka, takze to neriskovali. Z toho jedno malo na treti den len 4 bunky, druhe bolo dobre 6 bunkove. Ty mas tiez take bolesti ako na mrchu? Mna uz od pondelka pobolieva brucho.

martina_81
3. dub 2013

@marverka ahooj, na kontrole v caru jsem byla minulý pátek. Na krásném gumovém modelu dělohy nám dr. vysvětlil, co se tam teda stalo a co mi všechno při té laparce museli dělat, aby to tak nějak zachránili. Prý už to bylo na poslední chvíli, když mi museli dávat 2 krve a 3 plazmy. 😖 A na další ket jsme se domluvili na červenec. Sice nejdřív chtěl 6 měsíců, aby pak nehrozilo, že ta děloha praskne, ale sám nakonec navrhl červenec. Tak to bude "jen" 4,5 měsíce od laparky. Zítra jdu ke svýmu gyn., ukončí mi neschopenku a půjdu na 3 měsíce do práce, tak jen doufám, že o tom nebude chtít nikdo mluvit. ☹ a co Ty, jak se držíš a kdy půjdeš na kontrolu?

ratatooy
3. dub 2013

@sandra077 u nas v caru se dela test až 14den od ET

sandra077
3. dub 2013

@ratatooy aha vam povedali ze si mas spravit test az na 14den po et? ja som si spravila skor lebo daktore baby uz videli ciarku...tak jasne spravim si aj v piatok rano aby som vedela na com som..ked mi nic neukaze tak to bude asi jasne i ked pojdem na krv....

ratatooy
3. dub 2013

@sandra077 jj nam to pišou do rozpisu léku kdy mame delat test a je to přesne 14den

ratatooy
3. dub 2013

@sandra077 jinak jasne to byz nemusí řika se že hodne u silnejších roste hcg prej pomaleji,pak nektery testy sou takovy všelijaky a mam kamaradku které se to na testu neukazola až do 3mesíce

sandra077
3. dub 2013

@summer_103 no mna zacalo boliet brucho ako na mrchu tak po tyzdni et...prve dni po et som mala take pichanie v brusku...teraz posledne dni uz to preslo...i ked sem tam citim a mam nafuknute brusko stale..ale to moze byt aj z utrosu nie,...?

sandra077
3. dub 2013

@ratatooy hmm tak ja nepatrim medzi silnejsie...ja som taky normal..tak neviem...sak uvidim asi az v piatok... 😕

dadenka111
3. dub 2013

@cuculik1 som v gynfive a ten postup mi dr. povedal, ze takto to naordinuju aj v Prahe keby mi na tej imunologii nieco nasli. ze ina liecba ani neexistuje. kamoska po nevydarenom ET brala dalej Prednison lebo isla potom na KET.
alebo mozes brat Prednison 1tbl. (5mg mas?) az do vkladu a po vklade uz len 1/2tbl. Takto som to brala ja teraz tento vklad. 😉

summer_103
3. dub 2013

@sandra077 asi to bude z tych hormonov, ale som sa vcera zlakla, lebo ma normalne zacalo boliet brucho akoby som uz uz kazdu chvilu mala dostat ms. Dnes len tak pobolieva, ale zase sem tam ma ostro pichne pri vajecnikoch... No nezostava nam ine ako cakat na vysledok.

ratatooy
3. dub 2013

@summer_103 to sou uplne normalni stavy při zahnizdování

reennddyy
3. dub 2013

@martina_81 Nebolí mě to nějak šíleně,je pobolívá,ale jen tak trošku jak před mrchou...Mám jen levý vejcovod a proto začínám panikařit,protože mě pobolívá zrovna levá strana ☹ do caru mám jít až 8.4.(3 týdny od et) na krev a utz...Jen nevím zda se do tý doby nezbláznim ☹

sandra077
3. dub 2013

@summer_103 hej budeme musiet pockat na krv teda,..drzim palce 🙂

reennddyy
3. dub 2013

@malinka_02 Do caru jdu až 8.4.-3týdny od et...Do té doby asi zešedivým ☹ Kdyby mi alespoň odebrali krev...Ale to vše až v pondělí i utz...Chjooo...Nebolí mě to,jako že by to byla ostrá bolest,jen taková malá jako před mrchou,ale jen na té levé straně ☹

martina_81
3. dub 2013

@reennddyy jestli je to jak před ms, tak to se neboj, to je v pořádku. 😉 Při tom mimoděložním jsou ty bolesti úplně jiný, to mi věř. 😖

reennddyy
3. dub 2013

@martina_81 děkuji za odpověď a uklidnění 😉 Myslela jsem,že mě vezmou alespoň krev abych byla klidnější,ale musim počkat do pondělka-jen kdyby se to tak šíleně nevleklo ☹ Potřebovala bych stroj času 🙂

martina_81
3. dub 2013

@reennddyy jooo, to tady známe všechny, to čekání..... 😀 Někdo míň a některé smolařky jako já nebo @malinka_02 pořád jen na něco čekáme, viď? 😖

irennn
3. dub 2013

@sandra077 neměla měla jsem osmibuněčné embryjko,stejně staré jako ty

gabaki
3. dub 2013

Dievčatá zlaté, takže dnes som konečne dostimulovala, trvalo to 14 dní. Mala som pomalý rozbeh. Dnes večer na Pregnyl a v piatok na odber. Dúfam, že bude všetko ok.

cuculik1
3. dub 2013

@dadenka111 ano mam a este ho beriem. Celu tabletku 5 mg. Mala som ist na kontrolnu krv zajtra , ale volali mi ze az v piatok. Do vtedy musim len dufat. Pa a dakjem za radu 😉

isabellaa
3. dub 2013

@gabaki Dufam, ze vies, ze na teba myslim a drzim vsetko co sa len da 😉 Das to 🙂

gabaki
3. dub 2013

@isabellaa ty si zlatá! ďakujem Ti veľmi pekne 🙂

summer_103
3. dub 2013

@gabaki Drzim palceky, nech je vela krasnych vajok 🙂

summer_103
3. dub 2013

@sandra077 aj tebe drzim palce, uz aby bol piatok 😉 Ja musim cakat dlhsie, ale nejak to vydrzim 😀 Tak ma potes aspon ty v piatok krasnym hcg nech sa mi lepsie caka 😉

dadenka111
3. dub 2013

@cuculik1 n.z. 😉 ahaaa inak kukam, ze mas testik pozitivny, tak drzim silnoooo palce. 😔 nam sa az s Prednisonom zadarilo. pred tym jedno biochemicke a druhy krat ked to vyslo (hcg 380 a potom 830) som zacala krvacat a odisli/o. 😔
vela stastia