1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sarah321
18. pro 2012

Tak dnešní kontrola u pí.doktorky dopadla dobře, prášky už rozepsaný tak už jen čekat až přijede mrška a hurá na KET. 🙂 Holky měla jsem dnes menší sliznici máte nějakej tip co pomáhá. Měli by prej pomoct ty léky který budu brát ale přeci se jen ptám 😉

evikj33
18. pro 2012

@alinah Moooc gratuluji ke zdravému drobečkovi a přeji hlavně zdravíčko a ty Nej nej Vanoce a štastnej Novej rok do kterého už vsupujete jako rodina.

evikj33
18. pro 2012

@malinka_02 Moc mne to mrzí je to vždy smutné a těžké když někoho známe odmala máme k němu vztah a on najednou odchází,ale to je život.Musíš si říct že je už asi unaven a pokud má zdr.problém tak je to proněj třeba velká úleva.Babičku už jsem měla jen jednu a dědu nemám žádneho už spoustu let a když jsem kekonci pozorovala jak trpí a mi ji neumíme nijak pomoc co -bylo to hrozné trápení a když pak doma v kruhu svích dcer zemřela a měla na tváří spokojenej usměv.Moc se mně ulevilo že už jí nic nebolí a je jí dobře.V březnu to bude 2rok.Povídám si s ní i s dědou v duch pokaždé když potřebuju a často se mně onich i zdá a moc mně to pomáha.Navíc ona také vždy říkala že musí někdo odejít aby se mohl novej život zrodit.Posílám objetí.

evikj33
18. pro 2012

@sarah321 Myslím že se pije čaj Kontryhel do předpokádané ovulace a ještě večer 2dc červeného a grepovej džus prej pomáhají. 😉

sarah321
18. pro 2012

@evikj33 Děkuji o tom čaji už jsem četla tak vyzkouším 🙂

zelvik
18. pro 2012

@evikj33 @malinka_02 Já už taky prarodiče nemám, dědové umřeli, když mi bylo 5 let, takže na ty si sotva pamatuju. Jedna babička před 12 lety a ta druhá, ta nejmilovanější ze všech před 3 lety. Pořád mi moc chybí, byla jsem ale šťastná, že se dožila ještě mé svatby.

lenkavav
18. pro 2012

@adriene Diky za radu. Vcera so ho zobrala na lacno, tak asi preto to bolo drastickejsie. Dnes som ho brala medzi jedlom. Tak zajtra skusim po jedle. Nikdy som nemala alergiu na lieky ani nic podobne, tak ma to trocha vystrasilo, ale uz je dobre.

lenkavav
18. pro 2012

@malinka_02 Je mi to luto a presne viem ako sa citis. Ja nemam uz 12 rokov nikoho so starych rodicov a od oktorbra uz ani otca. Je to velmi narocne a stale ked si na neho spomeniem mam slzy v ociach. Trapil sa, no chcela som velmi, aby sa dozil prveho vnucata. No mne sa to nepodarilo splnit... Je to obrovska bolest ked si clovek na to spomenie, uvedomi... ale asi to takto zivot chcel a my s tym nic nespravime. Nasu bolest vylieci len cas a ja verim, ze ten cas mi raz dopraje aj babatko a to pojde aspon sviecku na hrob zapalit a budem mu rozpravat o jeho dedkovi....

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky sííííílíme huráááá 🙂 Těším se na pátek na krev 😀 zítra ještě zkusím ten digi test...

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 supeeeerr som mic rada .... Uz som aj ja nervozna🙂) mna zacalo bolet podbrusko a prsa... Teba nieco boli??)

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 jjj bolí mě podbřišek a prsa na dotek 🙂

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 mna prsa bolia oddneska rano som 5 den ked rana den et... Ti si kolkati den??? A jakee mas pociti maminka 🙂

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Já sem dnes 12tý den 🙂 v pátek jdu na krev..cítím se kráásně, ale těším se až to budu mít potvrzené i z krve 🙂

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 jeho 🙂))) hod sem fotku pozitvnejo testu 🙂) rada sa kuknem 🙂. Sa tesim ciarka je jako silna.. Mna uz laka tez robit test..

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Pokud máš v sobě ten pregnyl, nedělej test dřív jak 10tý den 🙂 bohužel nemám u sebe foťák a můj tel nemá dobrej foťák :(

saraha2
19. pro 2012

@janulkaa23
@zuzullik1001 mě třeba prsa vůbec nebolely......opravdu je to u každého jiné..

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 jj mam vsebe ten preglin musim cakat este 🙂Jaj tak nevadi 🙂 ale moc gratulujem

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjj to je pravda... 🙂

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 jjj určitě počkej, já dělala taky první test 10tý den a pak sem počkala 2dny do dneška a dneska ve 4hodiny ráno sem dělala test 🙂 a od tý doby nespím..

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 a este som sa chcela opytat hyperstimulacny syndrom si nemala??vubec

janulkaa23
19. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Ne nebo o něm aspoň nevím 🙂

zuzullik1001
19. pro 2012

@janulkaa23 Dobre ja len ze som citala ze ked ma ze hyperstimulacny syndrom po et je tehotna pravdepodobne .. A tak ci si to nahodu nemala .. Ale tak ho nemusim mat ani vobec ..

evikj33
19. pro 2012

@janulkaa23 No tak snad se rozjede nová vlna 🙂 Moooc držím pěsti na krásné HCG na pátek a ten digi testík zabal pod stromeček-nebo už jsi neodolala a budoucímu tatínkovi to řekla? 🙂

zelvik
19. pro 2012

@janulkaa23 no tak to je paráda, moc gratuluju!!!! a ten testík sem pak hoď, to se tady musí 🙂

cora41
19. pro 2012

@janulkaa23 gratulujem🙂 myslim, ze tentoraz to uz bude urcite, tie vsetky bolesti a pocity, co si opisovala po ET som mala aj ja a naozaj to bolo ine ako 3 razy predtym🙂 potichucky gratulujem 🙂

zuzullik1001
19. pro 2012

@cora41 ahoj mozes sa opytat ze jake bolesti mas na mysli... Som 5 den po et ma bolia prs od dnes, bolesti pod bruskom a tusim aj krize.. Sa bojim aby kramy nedosli co si myslis?

gelinka75
19. pro 2012

@zuzullik1001 mne zacali bolesti v podbrusku na 5 den po ET a gradovali, az skoro cely den som citila, ze uz pride mrcha a nic toto trvalo asi tyzden, teraz uz to trocha ustava, ako som odsledovala a porovnala s 1 IVF. tak vtedy ma brucho bolelo do 6 dni po ET a potom to ustalo, nevyslo to, teraz to bolelo neskor a vyslo to...ale moze to byt individualne

rory_g
autor
19. pro 2012

@alinah moc gratuluju k dárečkovi Jeníčkovi 😵
@pupidu kočko radši si dojdi k dr, MS bolesti nevěstí nikdy nic dobrého. I kdyby to nic nemělo být, nic bych neriskovala 😉
@lenkavav já to takhle mívala v pubertě, když jsem dostala MS, zvracela jsem a někdy i omdlívala...zkus ten Mamavit teď vynechat, ta kys. listová postačí (když nebudou mít, zkus Acidofolan)..

martinazvo
19. pro 2012

kočky, myslíte že je lepšie už počas stimulácie pred IVF vynechať kávu?

zelvik
19. pro 2012

@martinazvo AHoj, já si ji teda neodpustila. Pila jsem denně jedno presso - ve větším hrnku. Bez cukru, bez mléka. Ale jen jedno. Ráno. Vlastně jsem kafe přestala pít až v těhu - a to jen proto, že mi začlo smrdět a naprosto přestalo chutnat🙂 Takže se to vyřešilo samo.
Pokud nepiješ 3 hrnce denně, tak by jedna káva vadit neměla. Nebo ji dej obden. ALe já to nevydržela🙂 Byl to takový můj ranní rituál v práci ráno.