1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

harley26
21. lis 2012

@irennn ahoj, to je urcite nedorozumeni, tolik se za to neplati. Ja ted pisci mela. ICSI u nas v centru stalo 9 tisic - za 10 oocytu a picsi vyslo na 11, tak sme si zaplatili to pisci a z 10 nam oplodnili deset vajicek, takze to urcite stalo za to. Pak sme jeste doplaceli za vajicka ostatni - meli sme celkem 13, takze za ty tri jsme doplaceli 3000 a nechali je oplodnit ICSI a to dopadlo tak, ze ze 3 oplodnili 2.

irennn
21. lis 2012

@majka43 jj. za všechny...minimálně 10,ale udělají klidně i 15 nám řekli...

irennn
21. lis 2012

@harley26 určitě to nedorozumění nebude....mám lístek, který mi dali domů s cenami...abychom si to rozmysleli..nevím,zda je ještě něco součástí ....ale už nic k tomu nepíšou,no musím se pořádně zeptat,až pro ty injekce pjdeme

harley26
21. lis 2012

@irennn my do picsi sli ikdyz spermio bylo vcelku v norme, chtela sem mit jistotu, ze proste vyberou tu nejkvalitnejsi spermii 🙂

malinka_02
21. lis 2012

@pawlla ty a 3 hned na dalsi ket ty si cvok 😀 😀
@irennn a jk spatny mate spermiogram? My mame jen 2%kvalitnich spermii a dali sme icsi jenom a vsechny vajicka se oplodnili.

harley26
21. lis 2012

@irennn je fakt, ze kazde centrum to ma asi nastavené jinak ty ceny. Já sem platila za celé IVF včetně léků 34 tisic. Mela jsem gonal v peru, PICSI i ICSI, no a nakonec nam zamrazili jedno embryjko.

irennn
21. lis 2012

@harley26 no jsou to pálky....taky nám řekli,že máme počítat zhruba s 30tisíci... čert vem peníze,jen ať to prostě vyjde!

go
21. lis 2012

@malinka_02 ceho by jsi se bala? 😉

zdenkajan
21. lis 2012

@irennn Neblázni zajed si do Brna na Helios tam za to platila kámoška 9000.

majka43
21. lis 2012

@irennn V Reprofitu to stojí 3000. A v Heliosu taky, nemyslel to ještě z něčím jiným?

malinka_02
21. lis 2012

@go no kdyby vysli vsechny 3 tak by to neslo..

go
21. lis 2012

@irennn ahoj, ja byla dnes na OPU a platila jsem za Picsi 15 000,-Kc za vsechny - 10 vajicek. Lekar nam rekl, ze to ani nepotrebujeme, ale uspesnost muze byt zvysena, tak nevahame. Chceme vse podporit co nejvice. 🙂

go
21. lis 2012

@malinka_02 tak tolik pozitivni opravdu nejsem , rada bych dvojcatka, ale dle me zkusenosti ze tri je prubojne max.1 ☹

majka43
21. lis 2012

@irennn V Repromedě počítej radši ze 40 tisíci. Já tam byla na 1IVF jako samoplátkyně a řekli nám ať počítáme 80 tisíc a nakonec to vyšlo na 100 tisíc.

irennn
21. lis 2012

@go No mám z toho teď divné pocity z těch vysokých cen v Repromedě...už ale nechci CAR měnit, jsme tu moc spokojení,chodím do transportního centra u nás v Šumperku a mám maximální servis u pana primáře Vysloužila.... tak uvidíme,co nám nakonec řeknou v Brně při odběru...

adriene
21. lis 2012

@irennn My měli malé množství a pohyblivost nic moc... schválně opíšu z našeho spermiogramu: 5 milionů v 1 ml, rychlá progresivní pohyblivost 2%, progresivní pomalá 55%, neprogresivní 8% a nepohyblivé 35%. Morfologicky byly v pořádku. Doporučili nám ICSI... nakonec zcela dostačující, oplodnili se kromě 1 vajíčka všechny. Ono tam pak ani při tom oplodňování nejde o to, zda jsou ty spermie pohyblivé, či kolik jich je. Najdou si pod mikroskopem ty nejlepší a nejpohyblivější a vstříknou je do vajíčka (ICSI). Když je spermie OK, k oplodnění dojde... 😉

go
21. lis 2012

@irennn take bych nemenila CAR. Urcite v tom bude jeste neco zapocitano. V kazdem pripade do PICSI urcite bezte, at mate pozit, ze delate maximum. Preji hooodne stesti 🙂

pawlla
21. lis 2012

@malinka_02 jaaa moc chtela dvojcata ale tak jedno v brisku zatim staci 🙂 ale tri by byli taky fajn 😀 Barak je stejne skoro prazdnej

evikj33
21. lis 2012

@go Tak nevím z mé zkušenosti ze dvou vložených 2mimi zatím ještě v břišku a doufám že pár týdnu ještě pobudou 🙂 3 to bych asi fakt nedala. 😅 Je to váš 1ET 😕

ivapo
21. lis 2012

@irennn já v Praze. V Gennet 9 500 Kč .. Nepočítám injekce.. Ale nezbylo noc na zamrazení..Formou isci

go
21. lis 2012

@evikj33 nas ctvrty 🙂

go
21. lis 2012

@evikj33 jo a moc, moc gratuluji k dvojicce 🙂

evikj33
21. lis 2012

@go Tak to chápu že už člověk nebude troškařit 😉 A to se ani jednou nic nezakouslo 😕 To mně ooc mrzí,tak snad to tentokrát klapne.

adriene
21. lis 2012

@go Tak jestli pokazde nic, tak to uz mi take jsou ta 3 jasna 🙂 Jen jsem si predstavila sama sebe, kdybych tam dala 3.... 😅 😀

saraha2
22. lis 2012

@absti ahoj!já jsem měla dlouhý..na oba dva pokusy..moje dr.říkala,že je lepší,účinější...a že s ním u žen do 35ti let mají lepší zkušenosti..já teda neměla více injekcí,jak píše
@mmirunda ,ale bylo to tak,že jsem v půlce předchozího cyklu začla stříkat do nosu sprej synarel..pak jako při krátkém jsem začla s pícháním..a píchala jsem jako holky s krátkým..rozdíl byl jen v tom,že jsem stříkala ten synarel 😉

saraha2
22. lis 2012

@absti ted dočítám,že ti píchnou injekci už v předchozím cyklu..ano..buď je injekce,nebo ten sprej 😉

saraha2
22. lis 2012

@lucia2505 já prsa necítila vůbec...vlastně jsem neměla vůbec žádné pocity,že by to vyšlo..od pátého dnes po ET jsem začla špinit..to jediné..

saraha2
22. lis 2012

@irennn já měla picsi..poprvé ne,ale po druhé už ano..a to jsme měli spermio vždy nadprůměr..ale dr.mě vysvětlila,že i když spermio vypadá dobře,tak mají zkušenosti,že zas tak dobré být nemusí a že to na druhý pokus dáme a budeme na to spoléhat..a vyšlo to 😉 takže ho dejte určitě,já doporučuju a vůbec neváhejte!!!

saraha2
22. lis 2012

@irennn já teda platila za PICSI 8mi vajíček 10tis..k tomu icsi 10tis..poprvé jsme těch 10sice ušetřili,ale mevyšlo to ☹

saraha2
22. lis 2012

@unkarka kup si flašu červeného a dej si 😉 !držím palečky,ať se mrcha honem rychle spustí!!!!