1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
12. lis 2012

všem dobré ráno,i když tady deštivé ☹ v sobotu jsem byla u dědečka na jarmarku,včera jsme byli na nákupu..byla akce 😉 dvoje huggiesky za akční cenu a k tomu boby,tak máme 😀 a ještě jsme k nákupu dostali bohemku..takžeprvní dva balíky plín 3-6kg mám 😉

danny38
12. lis 2012

@saraha2 Teda ty jsi šikula 🙂 Já mám pocit, že pořád nic nemám a pořád si také říkám, času dost 😀 Ale pleny nějaké nakoupím určitě teď, když ty debilové ve vládě schválili ten jejich stupidní daňový balíček 😠 😠 😠

saraha2
12. lis 2012

@danny38 to byla akce..a za nákup nad 1000kč bohemka,takže jsme je vzali,jak kvůli bobům,tak kvůli flaši 😀 jinak plíny zatím nekupujem...

evikj33
12. lis 2012

Hezké ráno kecalky 🙂

zelvik
12. lis 2012

Ahojky a hezké ráno,
holky, brala jste nějaká z vás Prednison? Já beru 1/2 denně a prý ho mám brát do 16. týdne. Včera jsem se začetla do příbalového letáku (většinou to nečtu) a pášou, že se obvykle neužívá v těhotenství. Chápu, že "obvykle" neznamená "nesmí se", ale i tak se k tomu nestavím zrovna dvakrát pozitivně....

saraha2
12. lis 2012

@zelvik já ho brala..1-1/2-0..vysazovat jsem začla hned,jak bylo srdíčko..

malinka_02
12. lis 2012

@zelvik ja ho taky beru a v podoli taky rikali ze se pak bere v tehotenstvi, aby telo plod neodmitalo.. Hele ty si mela po ket nejake priznaky nebo cokoliv?

rory_g
autor
12. lis 2012

Ahoj holky🙂
Dnes jsem byla na odběrech na Karlově máměstí, zase kvůli cukru, mám to místo oGTT 😀
@zelvik já brala Prednison cca do 8tt, měla jsem hodně zvýšenou imunitu, no dr. z Imunie říkala, že to bohatě stačí, že nemá smysl ho brát déle, kor v těhotenství. To Podolí je na ten Prednison nějaké vysazené, asi bych se zeptala i jinde, tam mi přijde, že ho předepisují všem a vůbec nedělají ani přestávky...

zelvik
12. lis 2012

@malinka_02 Já jsem si asi tak nějak řekla, že to nechám osudu. Po tom dubnovém neúspěchu, kdy jsem po ET byla 14 dní doma a bála se kýchnout, jsem teď šla naopak po 2 dnech do práce (jako ty). Příznaky - břicho jako když bych to měla dostat, ale dobře to pojmenovala kámoška, které jsem se ptala na její příznaky, když byla kdysi těhu. Řekla mi, že měla pocit, jako kdyby to vevnitř měla všechno oteklé. A já si uvědomila, že jo, že to tak cítím taky (dřív nikdy, teda krom stavu po laparce).

zelvik
12. lis 2012

@rory_g Viď? Taky mi to přijde do 16. týdne trochu moc, zvlášť když je to dost sajrajt.

kive76
12. lis 2012

@evikj33 tak píchnut agolutin 2 dávky , tak prý do 14 dní dostanu menzes, pokud ne..mám si pak volat, a bude se muset zjistit proč nemenstruuju...a když to dostanu, si mám hned volat do Motola, a druhý den píchat injekce na stimulaci před 2.IVF...

malinka_02
12. lis 2012

@zelvik ja si taky rikala ze to necham byt bud to vyjde nebo ne, ale nejde mi to ☹ ja mam pocit jak kdyz sem hrozne tlusta ale asi to neni pocit po tom co sem tolik pribrala a ted cely vikend koukala na tv a zhltla co slo.. A bricho uz vubec necitim ale ja byla na ketu uz 13dc takze i na MS je furt brzo..

rory_g
autor
12. lis 2012

@zelvik no to je a dost velký 😝 Zkus někam jen zavolat, pro info...Tys měla taky NK buňky, nebo "jen" před KETem, jako prevence?
@kive76 dalších 14 dní čekat, jestli se MS dostaví??? Co to je tohle? 😠 Snad se mrcha umoudří 😒

zelvik
12. lis 2012

@rory_g Já měla taky NK buňky.

zelvik
12. lis 2012

@malinka_02 A budeš dělat test nebo počkáš až na krevní test?

malinka_02
12. lis 2012

@kive76 to je fakt hrozny ze ti ta mrcha nejde zrovna kdyz bys to potrebovala..

malinka_02
12. lis 2012

@zelvik urcite budu delat, protoze tam pak budu volat z prace a nechci se slozit v praci ale radsi doma..

evikj33
12. lis 2012

@kive76 Jo tak mně to jak naschvál vždy chodilo až 11-14den,tak snad ta tvá mrcha bude moudřejší a konečně to rozjedete. 🙂

evikj33
12. lis 2012

@pentagras Tak co sněhulda v bříšku-moooc držím pěsti at se pěkně zachumlá do peřinky a pustí až v porodnici 😉

evikj33
12. lis 2012

Jinak ženy dnes proběhla akce postýlka-1už je doma a taky koš na kolečkách na mima a 2musíme ještě dovézt a mužem konečně ustavit.Taky už mám doma vaničku a odsávačku Medelu.elektrik mini-od bratrancovi ženy+ přidala nám i balík věcí nadoma,tak zas peru 😅

janulkaa23
12. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak dnešní UTZ ve vaječníku milion vajíček, takže v pátek vyzvednout hormony, čekat na Ms, která by měla přijít v pondělí a pak začínáme ze stimulací cca 20 dní, že by vánoční dárek?? 🙂) Jo a holky mýho bráchy manželka mi doporučila FEMIGARD dá se objednat pouze přes net na www.hemann.cz a stojí 370kč a pomohlo jí to a mimi se dočkala 🙂 tak to ode dneška beru taky 🙂

zelvik
12. lis 2012

@janulkaa23 Hmm, to jsem brala taky a pak tak kapky GYNEX a nepomohly mi. Ale na mě nekoukej, na mě nezabralo nic, já se asi potřebovala zklidnit sama v sobě....

kive76
12. lis 2012

@rory_g ne, to s těma 14 dněma znamená..že bycho to měla dostat třeba zítra, nebo pozítří...a kdyžbych to náhodou nedostala po dobu 14 dní..takže pak mám zavolat a uvidí se co se mnou dál...kamarádka tady v práci říkala, že to pak dostala hned další den..

kive76
12. lis 2012

@malinka_02 no právě ..už jsem myslela, že ted budu mít po výkonu 🙂 a už jen čekat na výsledek, ale čekám jen na menzes ☹

rory_g
autor
12. lis 2012

@kive76 jj já vím, jen mi přijde, že už teď čekáš dost dlouho a k tomu Ti dají 14 dní... 😝

rory_g
autor
12. lis 2012

@janulkaa23 mě Femigard rozhodil cyklus, měla jsem ho pravidelný, po něm ne...nechci strašit a přeju Ti, aby pomohl 😉

janulkaa23
12. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g @zelvik uvidíme 🙂 doktorka souhlasila tak to zkusíme..

lucia2505
12. lis 2012

Ahojte kočky pomôžte mi prosím, mám otázku...dnes som mala OPU a bolia ma vaječníky, je to normálne, alebo už je to začínajúci OHSS?? Bolelo to aj vás?

malinka_02
12. lis 2012

@kive76 ono je to frt o cekani a to cekani na vysledek je nejhorsi ☹

harley26
12. lis 2012

@lucia2505 kolik si mela foliku?