1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

herbie
26. bře 2013

pechlinka gratuluju 😉 ja mam zitra ET tak nam drzte palce

janulkaa23
27. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska Gratuluji moooooc 🙂

melisska
27. bře 2013

@janulkaa23 dakujem moja 🙂)

marverka
27. bře 2013

ahojte snazilky, tehulky, maminy 🙂 🙂
ako vzdy ked neviem ako dalej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem Vás poprosit o pomoc. Je tu niektora z Vas kt. prekonala mimomaternicove tehotenstvo po ET, alebo KETe a dobojovala to az do uspesneho konca?? alebo ste prestali bojovat s prirodou a IVF ukoncili?prosim Vás o akekolvek info. napr. aky dlhy cas ste potrebovali ci uz po fyzickej ale hlavne psychickej stranke na zotavenie, mali ste liečbu , ake vitaminy ste uzivali, no proste cokolvek. Budem vdacna kazdej sprave a moc Vám DAKUJEM.

martina_81
27. bře 2013

@marverka ahooj, mám 3 týdny po laparce, takže přesně vím, jak Ti je. 😖 Embryjko jsme sice měli v děloze, ale v rohu a tím jak rostlo, tak se dělohou prorvalo ven. Takže v 7.tt byl konec a zase čekám, až budu moct jít na další transfér. Můj gynekolog chce 3-6 měsíců pauzu, ale v pátek jedu do caru, tak uvidím,co mi řeknou tam. Takže počítám zhruba v létě. 😖 Psychicky to bylo dost náročný, ale prý mám být ráda, že jsem to vůbec přežila já (už mi začínala otrava krve) a taky jsem byla ráda, že skončily ty neskutečný bolesti. 😒 Kdy to potkalo Tebe? ☹

marverka
27. bře 2013

@martina_81 ja som bola na lapar. v piatok, ☹ ☹ ☹ ☹ je to len 5 dni, mne vybrali aj jeden vajcovod pretoze som mala uz krvacanie do br. dut. a bol vraj v dezolatnom stave no a o bolestiach ti nemusim pisat., ale horsie ta psychika ale ako si pisala ty to poznas ☹ ☹ mas aj niaku liecbu- či od lekara alebo vitaminy caje? co bube dalej neviem, zajtra idem idem k dr. na vyber stichov a v nemocnici mi toho moc nepovedali,

martina_81
27. bře 2013

@marverka tak to je ještě hodně čerstvý. ☹ ☹ Cítím s Tebou, taky jsem to obrečela jak želva. Když už mám tu smůlu, že musím na ivf (nemám vejcovody), tak se mi sere i to a musím vyžrat, co se dá. 😖 Byl to náš 3.transfér. A teď zas čekat, než se zahojí děloha. 😒 Léčbu žádnou nemám - jen čas. Jinak užívám zase gynex,který jsem brala už před transférem. Každopádně budou chtít, abys teď taky počkala, než se tělo zahojí. To jsi měla po ET nebo už nějaký KET?

marverka
27. bře 2013

@martinaeg._81dakujem, 1x et neg., 2xket neg, a 1 ket + ale MMT ☹ ☹ ☹ , ja mam doma gynex ale som si myslela ze uz ho nebudem potrebovat, tak ho zacnem uzivat, a kde chodis do car

martina_81
27. bře 2013

@marverka to já si myslela taky, že ho už nebudu potřebovat a chtěla jsem ho dát kámošce. 😒 Bohužel, tak jsem ho znovu začla užívat. My měli pozitivní už 1.ket vloni v červenci, jenže hcg bylo nízké a za 14 dní jsem pak začla krvácet a byl konec. Pak nás poslali na genetiku a imunologii a čekali jsme skoro půl roku, než jsme mohli na další transfér (1.února). Ještě 1.března jsme na něho koukali v děloze a o dva dny později už byl konec - odpoledne jsme jeli do nemocnice a večer už mě operovali. ☹ Chodím do Sanusu v Pardubicích. Máte ještě něco zamraženýho?

ratatooy
27. bře 2013

@marverka ja mela mimodeložni po přirozenem tehu,neuživala sem nic žadna lečba dr řekl jen že mame po 3mesice dat pauzu no stejne sme neposlechy a dal už je to přibeh jako u všech tady navšteva caru atd a prvni ivf mame kluka a v utery jdeme na ket

marverka
27. bře 2013

@martina_81 posleedne 2 na jedno ketko, 3x sme po jednom a naposledy 2

marverka
27. bře 2013

@ratatooy 🙂 tak to bolo so stastnym koncom 🙂 🙂 drzim palcde aby to vislo hned, no ja idem k dr. zajtra n avybeer stehov uvidim co mi povie

martina_81
27. bře 2013

@marverka tak snad se zadaří,budu Ti moc držet palce. 😉

zuzullik1001
27. bře 2013

ahojte baby...mam dilemu chcem sa opytat ci ste boli na amniocenteze po IVF iSCI...lekar ma na to posiela len sa moc bojim a neviem co mam robit.....geneticke skrining testy som mala 1:8000... co si o tom myslite dakujem

marverka
27. bře 2013

@martina_81 ved aj ja tebe

elisafabri
27. bře 2013

Tak dnes 16 den po ET a na ultrazvuku není nic vidět. Pry mi děloha měla vyrůst a nevyrostla. Tak mi vzali krev a mám zítra volat na výsledek. Prý může být to embrijko někde zavrtaný. Co myslíte? Nevidim to moc nadějně.

malinka_02
27. bře 2013

@elisafabri ja se tak daleko nikdy nedostala..

elisafabri
27. bře 2013

@malinka_02 právě jestli je ještě šance že tam muž být někde uhnízděný

maraida
27. bře 2013

@zuzullik1001 ne,nebyla jsem na amniocentéze.Výsledky byly 1:6000,věk 38.Riziko potratu u amnia je 1:100.Ten risk byl pro mě moc velký,navíc Dr. mi to schválil,nejít.

zuzullik1001
27. bře 2013

@maraida a bola si tiez na IVF??

maraida
27. bře 2013

@zuzullik1001 ano byla.

ivvka29
27. bře 2013

@herbie ahoj držím palce ja som bola tiež dnes na ET tak si držme palce 🙂

mavo
27. bře 2013

ahoj, máte někdo zkušenosti s dlouhým protokolem?

akashka
27. bře 2013

@mavo ahoj, já celkem čerstvě, v sobotu jsem zacla pichat injekce a dnes první den pocituju nějaké vedlejší účinky, od rána šílená únava, slabost a celé odpoledne žaludek na vodě..

malinka_02
27. bře 2013

@elisafabri pokud mas v krvi hcg tak urcite..

herbie
27. bře 2013

ivvka29 tak to je super drzim nam palce at se mimisci udrzi jinak jsem si nechala dat 1 embryjko vypadalo moc hezky mam fotecku a 9 jich mam zamrazenych 😀 citim se dobre zatim doufam ze ted tri dny na luzku poradne utecou jak se citis ty ivvka29

irennn
27. bře 2013

@elisafabri jejda :( to je skoda, já už měla 13.den po ET gestační váček-teda jako jenom tu dutinku. Ale naděje umírá poslední, uvidíš zítra, drž se!

mavo
27. bře 2013

@akashka a kolikátý den? Ten 22.? Já už teda jedno IVF za sebou mám, ale s krátkým protokolem a nevím, co mě s tím dlouhým čeká...

irennn
27. bře 2013

Holky, zkuste některé mrknout na tento článek http://www.ulehla-josef.cz/vliv.htm .Já pana Ulehlu neznám osobně,ale moje mamka i ségra jo. Mamku hrozně bolely kolena...byl u nás doma a měřil nějaké zóny a místa ,kde prochází špatné vlny a nějaké podzemní vody, šlo jí to přímo přes nohy v ložnici..proto se ráno nemohla ani postavit. Přestěhovali pokoje, postel je na jiném místě a jí to přestalo. No a on se zabývá i neplodností párů....třeba vám to některým pomůže. Je to hrozně hodný pán, žádný vydřiduch na peníze....

pistalinda35
28. bře 2013

Ahoj děvčata.Tak mi včera zvýšili dávku Gonalu na 150 jednotek; protože folikulkům se nechce dozrávat....Snad to pomůže.V sobotu mám další ultrazvuk. Snad to dobře dopadne 🙂