1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
18. črc 2012

@ramdy no co to slyším????že já ti dám na zadek!!!!!cenu to má...za pokus to přece stojí!!!!!!já jsem si řekla 3pokusy a fertig..včera jsem si najela na diskuzi holek,co chodily do caru jako já..no zrovna mě tam zaujala jedna,tak jsem ji četla a četla..no úplná telenovela...ale když jsem se dostala k tomu,že ani druhý pokus jí nevyšel,tak mě nebylo nejlépe..no nicméně v albu má fotky dvojčátek 😉 takže do třetice...takže nevzdávat a bojovat!!!!!!!!!!!!to je rozkaz!!!!!!!!

saraha2
18. črc 2012

@martina_81 chtěla jsem se zeptat..šla jsi na ket nenakrémovaná,nanevoňaná?????já o tom četla na netu,že by se to mělo..ale jsem si říkala,že to bude nějaká blbost..no ale jak jsem byla na vajíčkách,tak jsem se na to té jedné ptala a ona že o tom ví,že ji na to přímo v caru upozorňovali!!tak to je zajímavé,že mě nic neřekli ☹

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 No co co, vstávám do práce tak brzo a doma ještě chvíli ráno pracuju ☹

ivapo
18. črc 2012

@saraha2 přesně tak.. Nevzdávat a bojovat 😉

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 Tak já tohle nechám na doktorech a zatím nevím nic 😠 😠 vše se neskutečně protahuje a už mě to víš co ... ale příští týden si v CAR dupnu a bude

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda Jo Jo nikdo to za nás neudělá viď? 😒

herbie
18. črc 2012

mmirunda tak to budeme dve v sprnu kdo jdeme na IVF saraha2 ja mam taky krev negativni a pritel nevim. co vim je to, ze v tehu ti pak budou pichat 3 injekce teda behem tehotenstvi na protilatky. zitra napisu muj kalendar uz mam vsechno od doktora jak kdy co budu pichat hahahaha je to na dele mam ted pul jedenacty vecer tak pujdu chrupkat. ramdy nevzdavat se hlavu vzhuru i kdyz ja mam co rikat obcas me to taky veme kort dneska cetla jsem si ty papiry co musime oba dva podepsat a je tam toho tolik 😒 mejte se hezky preju vam krasny den

mmirunda
18. črc 2012

Jinak já mám taky náladu pod psa, už to trvá od včerejška ☹ Nějaká depka na mě vlezla či co, mrcha a nechce se pustit @ramdy a ty to nevzdávej, jasný? Co my vystrašené prvničky pak máme říkat? Začínám mít větší a větší strach .... ale neboj, všechno má cenu, takže se chyť a BOJUJ!!!!

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda dupni.. Oni maji totiz času ďost.. Práce ďost .. Tak si chcou věci pekne rozvrhouti.. Aby.....

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo Bohužel ne a to jsem tady dneska od rána už se šéfkou 😖 Jak já to nemám ráda .... ale uklidňuju se že už jen chvíli ... 🙂 teda snad ...

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo Jj mají času dost a hlavně jsou prázdniny a dovolený, že jo, proto to taky odsunují, mezulání, ale já se tentokrát nedám 🙄

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda a co vlastne máš za práci? V nemocnici?

mmirunda
18. črc 2012

@herbie Tak dobrou noc a měj se hezky 😉

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo Nene v lékárně 😅

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda a to uz jsi v práci? 😎

lenka290
18. črc 2012

Ahojte, neviete náhodou či by bol problém, keby som si Diphereline pichla o tri hodinky skôr? Iba v jeden deň..... Pichám si ho vždy o 18:00 hod.

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo No jasně, že jo, máme otevřený od sedmi a já tu bývám tak po šesté .... Máme internetový obchod, tak musím ráno vyřídit objednávky a tak, je toho po ránu dost a zvlášť když se mi tak nechce jak dnes 😔 😔

mmirunda
18. črc 2012

@lenka290 Tak já nevím, ale podle mě by to zase tak vadit nemělo ....

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda tak to Jo.. Chudáčku!!!ja jdu a na9 tou.. Do 11tia pal od14 00o cca do 20 30 hod.. Dnes to mám trhané... Ale zitra jen do 12 00hod 😉

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo Tak já naštěstí končím ve tři a pak jdem s mamčou si sednout na něco dobrýho, tak se mám aspoň na co těšit 😉 A ten zítřek máš teda luxusní 😵 můžu jen tiše závidět

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 tak co? kdy budeš volat do CAR?

fionna
18. črc 2012

@ramdy Neblázni, tentokrát se to určitě povede 😉
@sheronka Srdíčko nejdříve kolem 6t, ale spíš čekej kolem 7t 🙂
@mmirunda 😀 Tfuj, tfuj, tfuj, koukám, že se někdo těší na mršku a nemůže se dočkat 🙂 . Budu ti držet pěsti, ať ti hned to první IVF výjde. A kolik jich pak budeš chtít vložit jednu nebo dvě?Nechala by sis dvojčátka?

saraha2
18. črc 2012

@herbie proč na protilátky??kvůli té skupině??fakt?

mmirunda
18. črc 2012

@fionna Jojo příští týden by měla MRCHA dojít, tak doufám, že si zase nevezme dovču a nepřijde o týden později 🙂 A ano, pokud budou, nechala bych si vložit dvě a dvojčátka si samozřejmě nechala. Zatím jsem hrdina, ale pak teda nevím nevím ... 🙂

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 jj je potřeba píchat nějaké protilátky, pokud mají partneři odlišný RH faktor

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda mám volat kolem 12-13hod..ale bojíííím..moc,moc.. ☹ ☹ jsem se pustila do úklidu,at mě to uteče....

ivapo
18. črc 2012

@mmirunda jojo .. To se máš! 😉 já si užijí Zítra odpoledni oběd se znamou co jsme spolu nedávno leželi v nemocnici. ..s podezřením na mimidelozni tehotenstvi.. Bohužel ona to měla chudák mala.. Ale je naštěstí mlada jako ty tak se snazi dál!! Tak ji jdu podpořit a nakazit 😉

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda tak to aby si to manžel zjistil co nejdřív..co má za skupinu..on to věděl,ale prý si to nepamatuje..no..

ivapo
18. črc 2012

@saraha2 ahoj.. Jo Jo úklid trochu pomůže! 😀 😉