1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ifet
27. led 2013

@malinka_02 no musím počkat...mé Ms utros neudrzi....tak uvidím a musím doufat...

martina_81
27. led 2013

@mmirunda @malinka_02 @saraha2 tak už jsem opíchaná a zrovna jsem dorazila domů. 😉 A do čtvrtka se nic dít nebude, to bude nuda doma. 😀 😀

malinka_02
27. led 2013

@martina_81 prej nuda 😀 😀 co bych za to dala 😀 😀

martina_81
27. led 2013

@malinka_02 já vím, jen to zas neutíká, když je člověk doma sám. 😒 Prosím Tě, kolik jsi zaváděla Utroše před Ketem? Já mám od středy brát 3x 1 a zdá se mi to málo, myslím, že předtím jsem zaváděla 3x 2. Nebo, že by to zvýšili až po transféru? Už si to nějak nepamatuju. Jen Prednison mám stejně jak minule.

malinka_02
27. led 2013

@martina_81 já beru rednison už skoro měsíc, řekli mi na imunologii že jen týden před transferem to nestihne naběhnout, utroš sem polykala před ketem 2-0-2 a po něm mám zavádět 2-0-2 ale zavádím 2-1-2, protože všichni zavádí 2-2-2..

martina_81
27. led 2013

@malinka_02 já právě vím, že po transféru jsem měla vždycky taky 3x 2. No zeptám se v pátek, pokud nikdo nic neřekne. 😉 To zas budou nervy. 😀

malinka_02
27. led 2013

@martina_81 já jsem tentokrát nějak smířená že to prostě tak má být.. Asi prodáme ten byt a pokusíme se koupit dům takže buzdou jiné starosti a aspon než to proběhne počkáme..

darazv
27. led 2013

@malinka_02 kočko ty uz prestan ,,,proste ver tomu ze transfer bol uspešny a raduj sa ze co chvila objaviš //
A inak kupit dom - velké plus 🙂 my mame dom od 1.12 a kopec prace doteraz 🙂

malinka_02
27. led 2013

@darazv no my by sme koupili dum ve špatném stavu a celý ho rekonstruovali takže asi fakt práce dost a vidím to spíš na roky..

martina_81
27. led 2013

@malinka_02 Ty jsi vážně hrozná, víš to? 🙂 Pořád Ti říkám, ať myslíš trochu pozitivně a Ty ne.... pořád děsně negativní. 😖 Dneska mi Hanka (ta, co mi píchala ten Pregnyl) taky opakovala, že to je o psychice a že mám být v klidu a pozitivně naladěná, nemyslet na neúspěch. Samozřejmě taky naznala, že jí se to kecá 😀 , ale mám se aspoň snažit. 😉 😉

malinka_02
27. led 2013

@martina_81 ale já se snažím co to jde, ale asi lepší být připravená než si říkat že to vyšlo a pak zase to hrozné zklamání.. hlavně rozhoduje se to prních 4 dnech a ty sem se snažila být dost pozitivní.. ted pokládám za pozitivní že koupím dum a příjdu na jiné myšlenky.. 🙂
Jdu spát tak dobrou 😉

martina_81
27. led 2013

@malinka_02 já vím, vždyť já Tě chápu. 😉 Tak dobrou,

martina_81
27. led 2013

@danny38 Ty ještě nespíš? 😉 A ještě se nechystáš rodit? 🙂

danny38
27. led 2013

@ifet Já špinila po ET 8.den a pak nic a povedlo se 🙂

danny38
27. led 2013

@martina_81 Ještě nespím 😀 Raději bych už rodila, ale Anička se mě drží jako klíště 😀 Jak se cítíš ty? 🙂

martina_81
27. led 2013

@danny38 Nj, je jí fajn, u Tebe v bříšku. 😉 Mně je fajn, zatím jsem v poho a těším se na KET. 😀 😀

danny38
27. led 2013

@martina_81 To je hezké, že je jí fajn, ale já už funím z posledních sil 😀
To je dobře že se těšíš, budu mačkat s Aničkou pěsti na maximum 😵

martina_81
27. led 2013

@danny38 Díky moc, holky. 😉 Ty poslední dny musí být už docela šílený, co? 😒

danny38
27. led 2013

@martina_81 Ani mi nemluv, den ode dne horší 😖 Nic se neděje, mimís sebou akorát mele, občas zatvrdne bříško a to je vše 😀 Ani teď necítím žádné poslíčky, jsem zvědavá, pokud půjdu ve středu k dr. na kontrolu, co mi řekne 😀

martina_81
27. led 2013

@danny38 Tak hlavně, že je to všechno jak má a třeba se to brzo rozjede. 😀 Půjdu chrnět, tak dobrou, holky. 😉

danny38
27. led 2013

@martina_81 Dobrou Marti 🙂

saraha2
28. led 2013

😀 @pechlinka tak ať první včelka nebolí!!!u nás píchal manžel,já se ani nedívala..taková jsem hrdinka

saraha2
28. led 2013

@malinka_02 já s tvým přístupem souhlasím..taky jsem to tak měla..poprvé po IVF mě ani nenapadlo-nebýt případů,co jsem četla tady,že se to nepovede..pak jsme nastoupili na IUI a to už jsem byla smířená,že beztak zas nic..no a druhé IVF..to jsem ale vůbec ani nedoufala..plánovala dovču atd..a podívej..fakt je lepší být překvapená,než zklamaná,takže jsem se dopředu připravovbala na to,že nic..nemyslím si,že je to o tom věřit,že se to povede..manžel taky furt sází sportku a věří,že vyhraje a nic 😀

pechlinka
28. led 2013

@saraha2 Dakujem....čaká ma zajtra...prvú mi dajú v centre.. 🙂 No moj mm na taketo nieco nie je...budem musiet asi sama.. :( Skusim ho este prehovorit.. 🙂

saraha2
28. led 2013

@pechlinka taky jsem první dostala v caru..a prý dívejte se,ať víte,jak na to a otočila jsem se 😀 ,ale dali mě dvd,jak to píchat,takže manžel kukl a zvládal to na 1 😉

mmirunda
28. led 2013

@martina_81 Marti super, start pěkný a teď to jenom povalí 😉

adriene
28. led 2013

@irennn Ahojky, tak s tou PN jsem též přesvědčená, že neomezené vycházky pro těhule už opravdu nejsou... my je např. píšeme onkologickým pacientům, které do výjimky spadají, ale musí se o to žádat každé 3 měsíce... těhule tam ale nespadají. Já jsem na PN téměř od začátku (šla jsem po 1.UZ, co potvrdil těhu) a napsala mi to jako rizikové těhu, protože našla dvojčata. Vypsala mi tam 4 hod vycházek, že pak později mi to kdyžtak dr. prodlouží a já se už na to vybodla... takže dodnes mám 4 hod, neřeším... v místě PN se nezdržuji... a to téměř vůbec... kontrola zatím nedorazila (ale jsem dosti unikát, jinak chodí i na těhule) - já to přičítám i tomu, že tam mám v povolání napsáno sestra, jinak nevím... No a kdyby náhodou přišla kontrola, tak mám domluveno s kámoškama z ORL a z pohotovosti, že mi napíšou potvrzení, že jsem u nich zrovna byla na ošetření... takže v klidu 😉

adriene
28. led 2013

@pechlinka Mooooc držím palečky na bodání a především na to, aby jsi krásně zareagovala a byla z toho vytoužená miminka 🙂 Jinak je dobře, že už MS dorazila. Co se toho počítání týče, tak bych též píchala až v úterý 🙂
@martina_81 Paráda, bude transfer! Tak tfuj tfuj tfuj, ať to dopadne na výbornou!! 🙂
@malinka_02 Stále na tebe myslím! Naplánované to máš skvěle. Držím palečky, ať to dopadne jakkoliv. Co se toho rozhodnutí zůstat když tak v Podolí - tak leda jako těhulka, jo?? 😉

adriene
28. led 2013

Jinak tedy holky, cca 3 dny jsem tu nebyla, protože v sobotu jsem jela do školy na 2 zkoušky, pak jsme s manželem malovali 2 místnosti v bytě a to i včera + úklid... a já už včera odpadla 🙂
No a než jsem vás tedy dočetla... to byl román 🙂

pechlinka
28. led 2013

@saraha2 No..tak to je super...snad aj ten moj to svladne.. 🙂 Ja som si inak dohodla ze mi to zajtra pichne sestricka u mojho gynekologa...aby som nemusela cestovat do BA... 🙂 Tak snad to zvladne.. 🙂