1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
20. lis 2012

@mmirunda takhle brzo to viděli Jo? Ty Jo gratuluji.. Ale ještě pockej 😉

mmirunda
20. lis 2012

@ivapo Tak já ještě nic nenakupuju, ale co vím, tak tam kde jsem byla, by to prý neřekli, kdyby si dr. nebyla jistá tak řekne, že to nejde vidět, ale všichni okolo kdo tam byli, tak to tak bylo 😉

adriene
20. lis 2012

@mmirunda Gratuluji ke krasnym zpravam a holcicce! To je parada 😵 😵 😵

mmirunda
20. lis 2012

@adriene Děkuju kočko, dneska se celej den usmívám jako debílek 😀 😀 a jsem šťastná

adriene
20. lis 2012

@harley26 Ja si mela volat kazdy den rano po 9.hod s tim, ze podle vyvoje embryi bude transfer. Nakonec to vsechny dotahly az do blastocysty 😉

adriene
20. lis 2012

@mmirunda To se nedivim... je to nadhera! Tak, jak sis to prala a navic klid na dusi, ze vse ok 😉

mmirunda
20. lis 2012

Ženy které si miminko moc přejí ♥

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - beruško držíme palečky ať se mimískovi u tebe líbí ♥♥ - tak coo???
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - negativní
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥ - vklad byl 15.11. - beruško tak hlaďkej bříško, moc na tebe myslíme ♥♥♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, 16.11.IUI kočičko tak držíme všechny palečky co máme ♥♥♥
@unkarka (Sanus Jihlava ) duben/12 1.IVF - negativní, listopad 2.IVF - příští týden to rozjede. Kočko držím palečky ♥♥
@ramdy (Iscare Pha ) červenec/12 1.IVF - negativní, změna CAR na Pronatal Teplice - listopad/12 IUI - čekáme na výsledek a držíme palečky ♥

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11. - v pořádku, 3.12. screening
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG - screening negativní, na 80% je tam holčička, TP 28.5.2013
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, screening negativní a taktéž na 80% holčička
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - mimčo je pěknej pohodář, nechtělo se nikomu ukázat, ale nakonec ukázalo, že je zdravé a veliké ♥♥ mám z Tebe radost
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 6.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥, 23.11. velký UTZ
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

adriene
20. lis 2012

@pupidu Sterilizator na lahve urco a mozna i ohrivacka lahvicek se hodi 😉 Navic nejakou tu lahvicku, teplomer do prdelky atd... to vse uzijes 🙂
@evikj33 jojo, 38. tt ... to bych take chtela 🙂 Jenze tam to dotahnou jen dvojvajky, jednovajky sekaj driv... 😒

mmirunda
20. lis 2012

@adriene Ano mám klid a mír v duši teď, jen mě trošku bolí bříško, jak mě do něj dr. rýpala, ale hlavně že je to všechno v pořádku. Zítra mám ještě KO u svého gyndaře v CAR 😉

adriene
20. lis 2012

@mmirunda Brisko za chvili preboli... oni obcas tou sondou pekne dloubou, co? Taky to nemusim 😉 Takjeste tfuj tfuj, at dopadne dobre KO zizra a je to! 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@adriene No ono mrně spalo, tak mě dr. s tou sondou mlátila do břicha jak vzteklá, i to bolelo, ale vzbudit se podařilo, jen mě to teda bolí a máš pravdu je to takový nepříjemný, tlačí to ...

malinka_02
20. lis 2012

@mmirunda tak holcicka to je hezky, vidis tak si se dockala 😉 Hlavne ze je mimi v poradku ..
@saraha2 tebe uz prcek kope! To to leti..

mmirunda
20. lis 2012

@malinka_02 Děkuju beruško, jen mě mrzí, že se taky neraduješ ☹ Snad už to brzo přijde, ta radost. Moc ti to přeju ♥♥♥

evikj33
20. lis 2012

@malinka_02 Ahoj kočko a co ty,už máš Mrchu mrchatou a jak dál jdete ještě na poslední Ketík?Netestila už jsi 😕

malinka_02
20. lis 2012

@mmirunda hold me asi neni prano mit deti..dekuju ale uz tomu moc neverim..
@evikj33 nemam zatim, netestila to bylo jasny, na krvi sem byla uz vcera abych mohla vse vysadit a na dalsi ket nepujdem..uz tomu ani neverim ze by to vyslo..

evikj33
20. lis 2012

@malinka_02 Takže krev byla negativní.Chápu tě chce to dat oraz a trochu se zregenerovat,popřípadě udělat to imuno atd...ta má známa otěhotněla po potratu a dalším nepodařeném Ket sama od sebe a ještě byli oba opilí,prostě věděla že nemaj finance na další IVF,byla bez práce a po tom všem rozhozená,že řekla že to prdí a skočí jen na to Imuno at po novém roce ví co a jak pokud by našetřili na IVF a asi 14dnu po odběrech na Imuno byla těhotná i pří těch mutacích a všem možném,takže letěla hned na gyn.aby dostala Fraxík a Prednison a ten na ní koukal jako na přírodní úkaz jak mohla otěhu s tím vším.Ted jen čeká jak to dopadne předtím potratila dvojky v 7tt a ted byla na první UTZ v5+4.Takže příroda si s náma opravdu hraje.Moc držím pěsti at je brzo lépe at se s manžou zase srovnáte a snad se i uvás příroda nakonec umoudří.Posílám pohlazení 🙂

malinka_02
20. lis 2012

@evikj33 mam smisene pocity .. na jednu stranu nekam uz vubec chut to znova zkoset protoze uz tomu ani nevetim a nemam na to psychicky na druhou si nedokazu predstavit sedet doma a zit bez deti..

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

.@mmirunda Gratuluji, ale i za kluka by si byla ráda ne?? Já od včera píchám Gonal... 4.12 by měl být OPu a 7.12 ET pokud se vše vydaří 🙂 Mám daleko víc léků než minule ...

go
20. lis 2012

Ahoj vsem, nechysta se tu nahodou zitra nekdo na OPU? 😉

danny38
20. lis 2012

@ivapo Ahojík, 30tt budu příští týden. Chřipka mně skolila řádně. V noci jsem se pořádně nevyspala, byla jsem v jednom kuse mokrá durch a v krku mně pořád škrábe a pálí. Byla jsem dnes ráno v lékárně a koupila jsem si jitrocelový sirup a pak homeopatika Oscillococcinum. Tak snad mně to nějak pomůže. V bytě si zvykám, není to už tak strašné jak to bylo 😀

evikj33
20. lis 2012

@malinka_02 Nic není definitivní,ale pokud už jsi unavená a nevěříš v uspěch asi to chce chvilku klid a né pořád stresovat u tebe to navíc bylo vždy hektické aby se neprošvihla ovu a narostla peřinka atd..ktomu depka v práci..možná to chce zvolnit prožít vánoce s rodinou něco hezkého si dát pod stromeček,něco dobrého upect a po novém roce zas pouvažovat nad možnostma.Však už bude i nějaké to imuno a třeba zrovna tam bude zakopanej pes.Skus nějakej detox(čaj,sirup..)

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda me do briska taky stouchali a podobne a taky to bylo neprijeme ale hlavne ze je vse v poradku 🙂

irennn
20. lis 2012

Holky, prosím vás...kdy jste šly při IVF na neschopenku? Od 6.prosince plus mínus dle MS si mám začít aplikovat injekce a zhruba do 12dní jdeme na IVF...pracuju v nemocnici, kde teda infekce pořádně řádí a nechci nic zanedbat...tak doufám,že se nebude gynekolog cukat.Někde jsem i četla,že po odběru oocytů, vystaví CAR neschopenku na recepci na vyžádání do doby transferu...a pak by mi to snad už dal gynekolog....máte prosím zkušenosti? 😖

sheronka
20. lis 2012

Ahojte kočky. Idem sa s vami podeliť. Včera som absolvovala 3D/4D ultrazvuk. Som veľmi šťastná lebo sa ukázalo, že čakáme zdravú princezničku 😵 Malinká sa moc nechcela ukázať a bolo jasné, že sa jej ultrazvuk nepáčil, čo je vidno aj na fotke. Bol so mnou aj manžel, bol to krásny pocit spolu pozorovať ako sa malinká vrtí 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@irennn na neschopenku máš nárok od první folikulometrie 😉 já si o ni řekla a jsem na PN už od začátku 😉

irennn
20. lis 2012

@mmirunda je děkuju, udělám to taky....byla jsem blbá,že jsem nebyla na neschopenkce i po laparoskopii-místo toho jsem šla druhej den do práce a málem jsem se zbláznila. Navíc nechci riskovat, abych chytla u nás těsně před IVF nějaký bordel.Jen doufám, že se mi ze stresu nezpozdí menstruace...když jsme to tak celkem pěkně časově naplánovali.

mmirunda
20. lis 2012

@irennn Já dělám zase v lékárně a nestálo by mi za to něco chytit 😉 takže pokud na to máš nárok ( a to taky máš ) tak zůstaň v klidu doma 😉

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda já zůstávám doma od pondělka, vyberu si dovču a náhradní volno a pak neschopenka....

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 budu ti držet palečky

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji..píchám si sama Gonal a nějak s tím bojuji :(