1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fantinka
16. bře 2013

@isabellaa lebo, že voda z kohútika nie je kvalitná a môže hocičo obsahovať, čo môže ovplyvniť uhniezdenie.... 😒

fantinka
16. bře 2013

@isabellaa fuha, no pekne, tak to cikáš utros čo? 😀 😀 😀

isabellaa
16. bře 2013

@fantinka heeejjjj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sudabe
16. bře 2013

@isabellaa to je dobra rada to som nevedela no idem si asi kupit med..........
@fantinka mne doktor nic take nepovedal o ustr?? a ty beries az tolko vela ja beriem iba 1X2vecer zaujimave a ty isabella???

isabellaa
16. bře 2013

@sudabe Ten med si kup od vcelara, nie z obchodu, v obchode je podla mna iba cukor nie med.
Myslis utrogestan? Ja vkladam 4 rano, 4 vecer.

fantinka
16. bře 2013

@sudabe
@isabellaa isabella ho rovno ciká 🙂

sudabe
16. bře 2013

@isabellaa @fantinka

hej ten ustrogestan a to preco ja iba 2 vecer to sa mi nezda....... kocky a co ste mali za problem ze ste isli na ivf??

darazv
16. bře 2013

@sudabe ahojky ja po ivf brala utrogestan mala som z neho nafukle brucho aj sem tam bolesti a menzes som dostala az kym som ho vysadila ...

fantinka
16. bře 2013

@sudabe no neviem prečo, je to u každej individuálne asi... ja som predtým, po prvom ET mala tuším tiež iba 2x2 denne. My kvôli spermiám.

sudabe
16. bře 2013

@fantinka asi tak a ja prvy krat tak preto 😉 aj my koli spermiam........ a co ako sa citis? ja velmy chcem byt tehu a pevne verim ze budem......... ale mam teraz aj take vseliake chute a jedla by som len,,,,,,,,
@darazv ahoj diky nafuknute brucho mam tiez ale nie stale dnes to je v pohode........

slaboska
16. bře 2013

@martina_81 Ahojky,tak co už je aspon trochu lip?

malinka_02
16. bře 2013

@sudabe ja taky dostanu MS az po vysazeni utrose..

sudabe
16. bře 2013

@malinka_02 a ak budem tehotna tak ho budem musiet stale brat alebo ho vysadim a nemozem dostas ms???

fantinka
16. bře 2013

@sudabe musisho brat az do konca prveho trimestra tusim... Citim sa fayn, brucho ma cez den bolelo len obcas, prsia trochu zase zacali. Mne zase chuti menej haha ale viac sladke a som stale smadna. Bojim sa testovat zajtra.....

fantinka
17. bře 2013

9 den po ET 🙂 vyzera to nadejne. Skusim v stredu, uz musi iba silniet!

ratatooy
17. bře 2013

@fantinka to vypada dobře 🙂

malinka_02
17. bře 2013

@fantinka super 😉

ivapo
17. bře 2013

@fantinka ahoj. přestala jsem pít vodu z kohoutku a pijiŠumavsky pramen z barelu .. a po druhem Ivf jsem otehotnela.. pil ho i manzel... třeba je to tím.. a ted mám krasnou zdravou holčičku!

fantinka
17. bře 2013

@ivapo no vidíš, asi na tých kohútikoch niečo bude 😉 ja pijem tiež iba minerálky a vyzerá to na teste nádejne.

ivapo
17. bře 2013

@fantinka to teda vypada dobře!! potichounku gratuluji!!!!! nádhera!! je to jako včera kdyz jsem si to co ty prozivala

fantinka
17. bře 2013

@ivapo veru, potichu sa teším... uvidíme v piatok z krvi, či to nebudú dvojičky 😉

ivapo
17. bře 2013

@fantinka fíha... to se sem do diskuze přijdu podivat !! držím palce!

sudabe
17. bře 2013

@fantinka tak držím palce nech ta ciarka len silnie a nech to budu dvojicky, ja tiež dúfam že to budu dvojicky no uvidím v pondelok dúfam že to bude najšťastnejší den v životě, test si už ani nerobim.

fantinka
17. bře 2013

@sudabe a ani si si nerobila? ja som dnes ráno asi pol hodinu zadržiavala ranný moč, či mám ísť cikať 😀

sudabe
17. bře 2013

@fantinka nerobila som vobec ved dnes je 10dpv a zajtra krv a zbehlo to rýchlo. a ty ides až v piatok to bude 14 dob?

herbie
18. bře 2013

fantinka to vypada nadejne drzim ti moc palce a potichoucku gratuluju 🙂

denulka85
18. bře 2013

Baby mate skusenosti som ivf ket a podla dutinky som 5+5tt 11,3 som bola na utz a dutinka mala 8,2 a dnes som bola zas na utz a mala dutinka 12,1 a nic ine nie je vidnom, zobrali mi pre istoto krv na hcg zajtra mam vysledky a stredu zas idem na utz baby podla vas ako to skonci? mam este nadej?

martina_81
18. bře 2013

@slaboska ahooj, je to lepší, ale sem už moc nechodím, je to pro mě pořád dost deprimující. 😒

irennn
18. bře 2013

@denulka85 Uvidíš, musíš doufat,já už měla v tu dobu bijící srdíčko...ale každé miminko má svůj čas.Držím ti moc moc palce.

denulka85
18. bře 2013

@irennn dakujem a ti si mala et ci ket?