1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
23. čer 2012

@rory_g Já už bych ho taky chtěla vysadit, ale myslím, že se musí brát do 12.týdne 😕

dadenka111
23. čer 2012

@zana21 v den ET ma diazepam a zapity utrogestan poriadne oblbol na cely den, tak som len pospavala, pila, chodila na wecko a zase spala 😀 bolo o mna postarane. druhy den uz prechadzka do obchodu a zase polehavanie. Co ma uz moc nebavilo. Dnes obed u rodicov. Potom na zahradu.Pozbierala som egrese,visne,maliny a dala som si leharo na lehatku do tiena 🙂 snazim sa flakat a nic nerobit. Myslim, ze je velmi dolezite hlavne prve dni nic nerobit. Potom uz asi vhupnut do beznej prevadzky 😀

rory_g
autor
23. čer 2012

@danny38 já ho mám snížit, kdybych byla těhu a v 8tt na kontrolní imuno...
@dadenka111 diazepam? U vás se dává na ET? A na IUI také? 😕 Myslím, že to děláš dobře, i moje dr říkala, že týden po ET doporučuje klid a potom normální premávku 😀

dadenka111
23. čer 2012

@rory_g iba na ET mame diazepam a este spasmopan cipok na uvolnenie krcka aby to islo vsetko hladko, kedze 5dni po "ovulke" uz moze byt krcok taky stiahnuty. Ale aj tak ma ten zverak ci co mi tam dal bolel. Dokonca aj s vnutornym ultrazvukom sa tam tazko dostaval au. Aspon pri tom diazepame mi to bolo nejak sum a fuk. 😀 a potom som tam zaspala, nastastie ma nechali na "stole", zakryli ma dekou a nemusela som prejst do postele. Asi bolo obsadenych vsetkych 5...
Ty sa ako mas takto par dni po IUI?

danny38
23. čer 2012

@rory_g A jakou máš dávku? Mě nic neřekli, že bych ho měla snížit, když jsem byla na kontrole.

kiwisek
23. čer 2012

tak radost z vajicek byla predcasna.. 😢 mame pouze 4 E, kt. rozhodne nejsou vhodne na PK,a sance ze prezijou do 3 dne na ET je 50:50... s predpokladem ze prezijou vsechny nebo zadne ☹ 😲 moc me z toho boli srdicko 😖

kiwisek
23. čer 2012

preco?preco? preco? 😢

rory_g
autor
23. čer 2012

@dadenka111 dobře popsané 😀 Já dostávala diazepam jako malá, když jsem měla astma. No ale je to logické, když už je dávno po ovu. No, mě je pořád stejně, nic zvláštního, je to IUI, takže asi tak...
@danny38 mám 5mg jeden denně, kdybych otěhu, tak snížit na 2.5 denně
@kiwisek neházej flintu do žita...škoda tedy, že vám nezamrazí vajíčka...a ty spermijky jste zamražené měli? Nevzdávej se, nevadí, že nebude PK, pokud dojde k ET, bude bobečkům lépe u Tebe, držím Ti moc palečky, ať to emboušci zvládnou 🙂

danny38
23. čer 2012

@rory_g Já mám právě taky jeden denně. Co když ho snížím? To by se snad nemělo nic stát, ne?

danny38
23. čer 2012

@rory_g Koukla jsem se ještě znovu do zprávy z kontroly a mám tam opravdu psaný Prednison 1tbl. denně 😕

malinka_02
23. čer 2012

@zana21 kdyz to ma vyjit 1E na to staci, drzim moc palecky!

malinka_02
23. čer 2012

@kiwisek urcite jim u tebe bude dobre a vyjde to, musis myslet pozitivne co jineho nam na IVF taky zbyva,drzim palecky..

mia75
24. čer 2012

@kiwisek Ešte stále je šanca, že prežijú do ET, všetci na nich myslíme, aby zabojovali a aspoň jedno mohlo ísť k tebe. Neboj!
@danny38 ja som Prednison brala poctivo podľa predpisu - predsa len je to kortikosteroid a má sa postupne vysadzovať. Ale uľavilo sa mi, keď som ho prestala brať v 10tt

mia75
24. čer 2012

Holčičky tak sa vám trochu posťažujem na stresy - v nemocnici vedľa mňa dali holku v 16tt, ktorá začala krvacat. Dali jej rovnaku liečbu ako mne a ona začala potrácať, stonala a plakala tu 12 hodín (ja som mala kontrakte tuším s ňou :() a potom sama v porodnici bez lekára porodila / potratila. Chudatko :( :( Ešte stále mi je z toho na blití

rory_g
autor
24. čer 2012

@danny38 a Tobě ho předepsali na základě imunologie, nebo "jen" jako součást IVF? Já bych zavolala na imuno a zeptala se na to, jestli jsi měla špatné výsledky, má svoje opodstatnění 😒
@mia75 to je hrozné, drž se beruško ☹ Nemysli na to a hlavně se snaž být v klidu a nestresovat se...to zvládneš!

danny38
24. čer 2012

@rory_g Ne ne, já jsem ho měla předepsaný jen jako součást. Na imuno jsem ani vůbec nebyla. Jen na genetice a tam bylo vše v pořádku. No asi už to tak nechám, ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak pak se uvidí.

kiwisek
24. čer 2012

holky, ako to vlastne je? kdyz je v cenniku ISCI 1 oocytu 5 tis, PISCI 8 tis... tak zaplatim za PISCI 8 nebo 13???

danny38
24. čer 2012

@mia75 Teda nápor na psychiku obrovský tam máš ☹ Musíš být teď hodně silná a i když to jde špatně, snaž se na to nemyslet a buď v klidu. Myslím na tebe, drž se kočko.

zana21
24. čer 2012

@kiwisek Tak to je mi moc líto, ale neztrácej naději!!!! Víš, jak jsi měla strach, že nebudeš mít žádná vajíčka apak to byla taková nadílka, teď to dopadne také dobře. Přeci jen v tom počtu se našlo pár bojovníčků a ty už mají sílu 🙂

zana21
24. čer 2012

@mia75 Hlavně se snaž zůstat v klidu a tohle si nepřipouštěj. Žádný stresy, je to tragédie co se stalo, ale většina ženských dítě donosí zdravé dítě a ty patříš k nim, to si stále opakuj 🙂

zana21
24. čer 2012

@rory_g Hmm, že by ty křeče něco znamenaly 🙂 Držím palečky 🙂

danny38
24. čer 2012

@kiwisek Podle mě normálně těch 8 tis.

rory_g
autor
24. čer 2012

@danny38 to se zeptej, ona ta dávka 5mg není nijak velká, ale já mám hodně sklony k přibírání, mám metabolickou poruchu...a navíc když já s imuno problémem můžu snížit na půl, nevím, proč by to nepovolili Tobě 😉
@kiwisek já bych řekla, že se počítá ten dražší úkon...ale je to jen domněnka...

danny38
24. čer 2012

@kiwisek Teď na to koukám znovu a myslím, pokud si necháš ICSI i PCSI tak to bude 13 tis.

danny38
24. čer 2012

@rory_g Já se hlavně těším až ho vysadím úplně, ty hormony mají strašné účinky 😒 Uvidím, co bude na kontrole, ty 4 dny už není tak dlouhá doba, spíš začínám být nervozní, aby to nebylo zamlklé. I když našla jsem na jedné diskuzi, že jedna holčina měla v 5+6tt na UTZ také jen gestační váček a byl 16mm, což je podobné mému. Ve čtvrtek budu moudřejší, ale je to síla to vydržet.

radina
24. čer 2012

@kiwisek Ahoj moja, to mi je luto , ale nadej umiera posledna ! Drzim palceky ! 😉

malinka_02
24. čer 2012

@mia75 ježiš to musí být strašné..tak se drž..a snaž se myslet pozitivně!!

malinka_02
24. čer 2012

@danny38 určitě bude všechno v pořádku a dočkáš se vytouženého srdíčka. 😉

ivapo
24. čer 2012

@danny38 ahoj zdravím z Č.B..... Budu na tebe myslet na ten čtvrtek!!!! A pak az budes mít někdy náladu a chut... Tak mužem zajít někam na kávu a pokecat ne?tenhle týden mám sice odpolední.. Ale pak od příštího patka budu slaměná vdova.. Manzel s dcerou mi odjíždějí cca na 9 dni k mori s bandou ☹ tak si můžeme napsat a...

sarinka_nevesta
24. čer 2012

Dneska mám 9. den po ET....a už třetí den furt kvuli něčemu bulim, všechno mě dojímá. televize reklamy, zprávy, všechno....nerozumim tomu a připadám si jako blázen!!Asi to mám z utrogestanu, myslíte, že je to možný nebo mi hráblo??