1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
5. črc 2012

@ivapo tyvogooo, to je taky hustýý 😒 no já nechápu furt ty 4dny?? proč mi je nezaplatili??

ivapo
5. črc 2012

@verry tak ti je asi převedou do dalšího měsíce!!!! Zavolejte tam!!! A kolik ti vychází na den?

ivapo
5. črc 2012

@verry stejně proc ty uz máš za červen a já ne?

verry
5. črc 2012

@ivapo myslíš že to převedou-to taky dělávají?? a proč jako ?? proč to nedaj rovnou?? Jsem na PN poprvé,tak vůbec nevím jak to chodí. Já mám na den o něco víc.... 290,- 😅

verry
5. črc 2012

@ivapo no mám, za červen... to je asi tím že každá spadáme pod jiný region...ne?

ivapo
5. črc 2012

@verry to fakt nevím... Zavolejte tam!! Se máš. OSVČ jsou v prrrrr .. Kdyz jdou marodit . Marodim poprvé.. Nikdy se mi to nevyplatilo .. A to prvních 21 dni si totiž vždy mám platit sama... Ato i ted na rizikovým a pak dostanu takové hoooovnoo!!!!? 😠

saraha2
5. črc 2012

@verry pokud si to pamatuju dobře od kamošky,tak jí to posílali podle toho,jak poslala lístek..takže nikdy neposlali částku za celý měsíc..ale posílali to postupně..tak si to pamatuju od ní...

verry
5. črc 2012

@ivapo jo,tak to vím taky. Přítel je taky osvč, a minulej rok měl uraz..... doma 3 měsíce... to je fakt pak naprd. Jedině si uzavřít fakt dobry zdravotní pojištění... přítel to pak hned udělal, a tak kdyby ted začal marodit tak za každý den nemoci mu budou davat asi 700,- (tak to už pak jde, marodit...)

verry
5. črc 2012

@saraha2 no tyjoo, a já to tam posílala 25.6. tak to by tak mohlo být... Tak to asi nebudu plašit, vid? a počkam jak to bude další měsíc, a kdyby to necali tak bych tam asi pak teprv volala... Nechci ze sebe dělat blbce, ale jelikož nevím jak to chodí, tak se ptám vás 😀

saraha2
5. črc 2012

@verry já vím,že jí to tak chodilo..ještě jsem se tomu divila..pomalu každý měsíc jí přišla jiná částka..např.jednou 2500..pak 8tis..a právě říkala,že je to tím,jak jim tam přijde lístek..

ivapo
5. črc 2012

@verry jooo saraha ma pravdu!! To bude tím!!

evikj33
5. črc 2012

@saraha2 No konečně trochu polevilo to špatně od žaludku,ale stačí nějaký pach a už běžím,zrovna včera udělal pes bobek na popdložku... 😝 😝 Jinak mám asi 4kg dole od stimulky,ale já jsem prostornější tak se to stratí a miminka maj z čeho čerpat.Dnes jsem jedla hlavně meloun.Břicho je zatím v poho,u těch širších je to znát až tak kolem 5měsíce 🙂

evikj33
5. črc 2012

@verry Je to tak od doručení lístku vyplácejí do 30dnu a pokud jsi lístek dala před koncem měsíce dostaneš jen tu častku ke dni odevzdání lístku,proto mně ho sestra dala až 2.7.říkala at mně zaplatí celej kalendářní měsíc.Jinak já dělam na DPČ,tak ta marodka bude taky stát za ho..,ale co nadělám do Fabriky mně dr na 4směnný provoz nepustí a oni jsou nakonec rádi že to nemusí řešit.Protože všichni víme jak to je se zákonama v praxi,otom jak vás maj přeřadit na přiměřenou prácovní činnost 😎

malinka_02
5. črc 2012

@kiwisek to mě mrzí..ale za pár dní bude líp uvidíš! Chce to čas.Udělej si nějaké dobře jídlo, zádí na masáž a kup si něco pěkného .

malinka_02
5. črc 2012

@marmina jaký je v tom rozdíl? Purgeon. je v peru a menopur v injekci ?A na kolik té vyšel? Mě říkala že pera budou stačit 2 a stojí 1 kus 1200 tajné nevím aby se to nerozjelo. a pak nebyly 4?
@sheronka já myslím že na 8DPO je to super!

malinka_02
5. črc 2012

@mmirunda
@pawlla můj manžel taky pichat nebude..

Jinak vám nápisů bilanci mého dne.Měli sme tu kamarády tak že sejedem koupat.Vracíme se a 2 auta pryč .Na kraj vesnice dali značku zóna zákaz parkování kterou sme samozřejmě netušili. a proto ji ani nehledali .Při parkování kterou tam žádný zákaz nebyl Policajt že pokuta 500 a to je hodný že může dat 2500 a 2 body.Pak jdeme na odtahove. parkoviště a tam 1500 za odtah a 200 parkovne. přitom to bylo 100 metrů ! Tam že neberou karty a složenky nedávají nejbližší bankomat 5 km.Naštěstí sme pokládali 3400 + 1000 za 2 auta.Hodně dráhy koupání.Přijedeme a bouřka.Výpad proud. takže lednice roztyka trouba nejde .A nakonec nám spadla na zahradě obří borovice a na nádhernou okrasnou. jedlí a tuje .A pak koukám a v horoskop že od čtvrtka. mám výborné. období .To nechci vidět spatne ..

marmina
6. črc 2012

ahoj @malinka_02 koukám, že u vás řádila bouřka, tady taky nešel proud a internet, nemohla jsem vám hodit tabulku 😉 Pokuty jsou síla... 😝

Jinak i pero je vlastně taky taková injekce, do které se kupují náplně něco jako bombičky, ve kterých je kapalný hormon. Já měla dvě náplně 900 a 600 jednotek a zaplatila jsem v březnu dohromady kolem 4tisíc. Menopur ti dají jako prášek, který rozpouštíš doma v ampulkách s rozpouštěcí tekutinou, kterou pak nasaješ do klasické malé injekce. Pokud máš ty nejmenší jehličky, je to v podstatě stejně (ne)bolestivé jako pero 😉
Bohužel dopředu nikdy nevíš, kolik léků budeš potřebovat, záleží jak budeš v průběhu stimulace reagovat.

marmina
6. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 21.6. ET (2 E), 6.7. krev – přejeme dobré zprávy!
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), 6.7. krev – tobě také!
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 5.7. plánovala testovat – doufáme, že nejsi v nemocnici! A co testík?
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 5.7. test negativní, 12.7. krev – ještě neztrácej naději, sluníčko naše ღ

@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. test – krásné //, 9.7. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (srpen)
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF srpen
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen (???)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, stále hospitalizována…
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

marmina
6. črc 2012

@verry s tou nemocenskou se neboj, ty 4 dny ti pošlou příště. Jak si vzpomínám tehdy v roce 2009 mi dávky za září poslali těsně před vánoci, takže jsme si mohli koupit pod stromeček kočárek a výbavičku 🙂 Posílali pozdě, ale vždy nakonec všechno, tak neboj 😉

verry
6. črc 2012

@evikj33 holky díííky, já věděla že nebudu plašit. Aspon jste mi to tady pěkně vysvětlily. jste zlatíčka 😉
@marmina
@saraha2
@ivapo

rory_g
autor
6. črc 2012

Ahoj holčinky, dobré ráno 🙂 I když...mě probudily takově jakoby stahy, jako při orgasmu...ale žádný erotiše sen jsem neměla, zdálo se mi, že se maluju na večeři a nemůžu najít řasenku 😀 Myslíte, že se nemůže nic stát? Jsem trošku plašan, ale bojím se....
Jinak tedy @malinka_02 to jste prožili "super" den 😝
@marmina také doufám, že nemáme Zanu v nemocnici kvůli tomu OHSS...

marmina
6. črc 2012

@rory_g já jsem v těhu měla něco podobného, ale často to bylo od ero-snů 😀 😉
u @zana21 tuším že něco není v pořádku, jinak by se ozvala, doufám ale, že nic vážného!!!

rory_g
autor
6. črc 2012

@marmina tak snad se nic nestane, děkuju 🙂 Škoda, že nemáme na Zanu telefon...moc na ni myslím

marmina
6. črc 2012

@rory_g jj, taky se o ní bojím...
tvoje děložka pracuje a to je dobré znamení 😵 buď v těchhle vedrech opatrná, už nejsi sama

danny38
6. črc 2012

@marmina Taky si myslím, že by dala vědět ☹ Budeme doufat, že je @zana21 v pořádku. Snad se brzo ozve.

danny38
6. črc 2012

Jinak přeji dobré ráno 🙂 Dneska mě opět pobolívá hlava, ale je jisté, že nějak blbě spím a ta bolest je spíš od krční páteře 😠

rory_g
autor
6. črc 2012

@marmina děkuju za uklidnění Marmi 😵
@danny38 ahojky, mě také bolí hlava, trpěla jsem na to i předtím...

danny38
6. črc 2012

@rory_g To je jak za trest, viď ☹ Já doufám, že mě to přejde i bez prášku.

rory_g
autor
6. črc 2012

@danny38 mě včera tepalo za levým uchem, jako migréna, akorát na divném místě, až jsem brečela bolestí... 😅

marmina
6. črc 2012

@danny38
@rory_g holky, já při změnách tlaku taky mívám migrény nebo i od krční páteře ale i od stresu a shonu...prostě důvod se vždycky najde ☹ , nenávidím tyhle stavy, máte to o to horší, že už nemůžete jen tak něco na bolest vzít 😒