1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda ahoooj,prosím Tě,jaký máš péro??? 😀 😀 😀 JInak hodně štěstí, myslím na Tebe, tak neblbni a buď v klidu. 🙂 🙂
@fionna jo, to bych byla taky radši,kdyby to dělali předem, nemuseli bysme teď čekat. 😒
@saraha2 no já už to budu mít podobný, ve středu jdu poprvé do práce a ode dneška už sem budu koukat, jen když mě ten můj závislák nechá. 😒 Tak když mi řeknou,že nemám moc lézt na sluníčko,tak tam nepolezu, ne? Po KETu už to bylo lepší, to jsem měla vycházky, ale po ET mi ani nic jinýho nezbývalo,než sedět doma,při PN a žádných vycházkách. 😖 😖
@radina tak to nevím, myslím,že asi ne. 😒

strapula
13. srp 2012

dnes 11 den po ET, zacinam byt nervozna ci to vyslo ☹ stvrtok krv a teda uvidime ako to dopadlo...

lenka290
13. srp 2012

Baby som 3 deň po transfere, a začína ma bolieť podbruško ako keby mi mala mrcha dojsť, mali ste to niektorá?. Bože, len nech tááá mrchaňa neprííííde. 😕

strapula
13. srp 2012

@lenka290 mna osobne nebolelo nic...skor teraz 11 den po ET citim tlak v podbrusku ☹

saraha2
13. srp 2012

@martina_81 nám o sluníčku neříkali..jen upozorňovali na koupání někde v bazénech a rybnících,at něco nechytnem..
@lenka290 na mrchu je to ještě hoodně brzy,takže klid!! 😉 to pobolívání znamená,že se tam něco děje,mimi se zavrtává..tak odpočívej a snaž se nestresovat!mě poprvé vůbec nebolel podbřišek a taky to nevyšlo...

martina_81
13. srp 2012

@saraha2 tak to snad jen blbka mi lezla někde do bazénu nebo do rybníka. 😒 Já potom KETu taky chodila na sluníčko, ale jen na chvilku.

fionna
13. srp 2012

@strapula Ty se téda držíš 🙂 .Já bych asi nevydržela a testla jestli tam není aspoň duch
@saraha2 A co t,y není ti divně od žaludku? Žádné těhu příznaky?

fionna
13. srp 2012

Babenky, já jsem dnes po ultrazvuku a díky bohu ovuluji i s jedním vaječníkem a bez vejcovodů 🙂 😉 . Takže teď jen čekat na termín genetiky, ať už se něco děje 😀

lenka290
13. srp 2012

@strapula a test si si nerobila? Na krv ideš kedy?

lenka290
13. srp 2012

@saraha2 ďakujem za povzbudenie, určite to bude to zavrtávanie 🙂 🙂 🙂

mmirunda
13. srp 2012

Tak holky, jsem tady. Bylo to dlouhé a náročné. Takže za prvé. Spermiogram dopadl takřka stejně, žádné zlepšení, spíš to vidím hůř než líp. Měl tentokrát pohých 6,6 milonů ( prve 14,8). Takže smůla. Vitaminy nezabraly. Mě dělali UTZ ten byl v pořádku a pakl mi ještě zkoušeli jakousi průchodnost pro katetr na transfer a to teda dost bolelo, motala se mě z toho hlava ☹ Prý to některé nevydrží a musí pod narkózu, já to dala!!!!!! Jinak jsem si už píchla první včelku přímo před sestrou (Dipherelin) dostala jsem listovku, ve čtvrtek poslední antiko a od 27 budu k dipherelinu píchat ještě Puregon. První folikulometrie vychází na 3.9. druhá cca 6.9, OPU na 10.9. a ET cca na 15.9, ale to se ještě všechno ukáže.
Jinak za léky jsem doplácela 2600,-, 17000,- záloha na ICSI, PICSI, PK, AH, 50,- za box na použité jehly a 30kč za tři prášky antika, který mám ještě navíc.
Brouku @saraha2 asi tě v CAR pěkně natahují, protože to pero mě chtěli dít zadarmo, řekla jsem ale že ho nepotřebuju a využiju to svoje 😉 Takže asi tak, snad je to srozumitelné.

Děkuji všem co na mě dneska mysleli. Jooo a jehlička nebolela a zvládla jsem to jak velkej mazák 😀 😀 taky tam je toho prostoru dost a kožní řasu si ani nemusím chytat, tvoří se sama 😀 😀

ivapo
13. srp 2012

@mmirunda statečna šikulka!! Já dnes byla na plodové vodě.. Odber..skrz vek..a týden rychlo vysledky a za 3 týdny všechny vysledky...zase to čekání.. Že... Nic moc ale přežila jsem.. Ted Polehávat doma!ted mě to dole pobolívá... Au au.. Snad to bude dobře..

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda no,takže pero je v ceně léků!!já neplatila pero,ale léky puregon!a hlavně jsem měla vysoké dávky!no ale gratuluju ke startůůů a k první včelce!!!neboj,spermio je každý den jiné,ale jak bude potřeba,tak bude určitě pěkné!!ti,co byli s nama na prvním pokusu,tak měli předtím dobré a v den OPu nic moc..takže to kolísá i u těch,co mají jinak o.k. výsledky 😉 já popelničku na jehly dostala,ale ty jsem s tím odevzdala.

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda a kolika jednotkový náplně ti dali??mě poprvé taky nedali všechny-ale při ultrazvucích mě vždy dodávali a zvyšovali dávky..

saraha2
13. srp 2012

@lenka290 to nebylo povzbuzení,ale fakt... 😉 moje osobní zkušenost 😉 drž se a držím palečky!!!

rory_g
autor
13. srp 2012

@mmirunda to spermio mě mrzí...ale myslím, že na IVF to stačí 🙂 No a prachy...to je tedy pálka...takže tfuj tfuj tfuj, ať se povede na první šup!!!
@ivapo Ty jsi musela na plodovku? Já bych se jí chtěla vyhnout...jsi statečná, hodně odpočívej 😉

saraha2
13. srp 2012

@ivapo chuďátko!!hlavně odpočívej!!kamoška to odmítla...

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda pije manžel pivo?my jsme se tam tenkrát bavili s těma,co měli horší spermio a já říkala,že to bude to pivo,tak prý asi jo,že on pivo nepije vůbec.. 😀 mléčné výrobky jsou prý dobré!!!!!!

danny38
13. srp 2012

@ivapo Ahoj kočkooo, tak už to máš za sebou, ju? Kdo ti dělal odběr? Já jdu tento týden na krev a pak se podle výsledků uvidí. Pořád doufám, že na tu plodovku nebudu muset jít ☹

danny38
13. srp 2012

@mmirunda Tak to je síla s tím spermiem, člověk by čekal zlepšení a ono ne, ale je asi taky možné, že se na tom podepíše nervozita, ne? On chlap sice napovrch nedá nic znát, ale bůh ví co se mu děje uvnitř hlavy 🙂 Jinak je paráda, že si zvládla včelku jako zkušená píchačka 😀

saraha2
13. srp 2012

@danny38 no my před IUI spíchali..manžel že honem,honem a frčí do práce..a když kouknu na výsledky,tak to bylo sice o.k.,ale méně,než obvykle!!takže nervozita a stres děljí určitě své..

danny38
13. srp 2012

@saraha2 Přesně to si myslím, že to má určitý podíl na výsledku 🙂 Já třeba čekala, že manžel bude mít spermio nic moc, docela dost kouří, i když někdy má útlumy a o víkendech třeba minimálně, ale měl ho v pořádku, musela bych vyhrabat zprávu kolik to tenkrát měl, už si to nepamatuju 😀

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda to je super, že už to máš za sebou a teď se to pěkně rozjede. 😉 Ten dipherelin je k čemu?? to spermio určitě není tak špatný a na IVF to bude stačit,neboj. Prý na to má vliv milion věcí okolo,takže zaručit co nejlepší výsledek je asi těžký. 😒 My máme na imuno vzít vzorek už z domu, máme tam být mezi 7:30 - 9 h, takže vyjíždět budem tak asi o půl sedmé, tak z toho má Jirka tady radost, jak mu to tak brzo po ránu půjde, ještě se zalepenýma očima. 😀 😀

malinka_02
13. srp 2012

@mmirunda tak to je super..hele manzel mel spermio kvantitativne dobre ale kvalita blba jen 2% morfologicky ok jine vadne takze na mnozstvi nekoukej, staci jedna kvalitni! A vy tedy budete mit i PICSI?Ted uz to pojede jak po dratkach!

malinka_02
13. srp 2012

@martina_81 no hele leto na nic, dovcu sme odpiskali..ani na zadny festak sme nesli..nepila sem na spouste oslav..a jedete do Podoli na imuno? Kontryhel piju i grepovy juice, cerveny sem pila v sobotu po mesici sem si dala davku na dalsi. mesic!

martina_81
13. srp 2012

@malinka_02 Tak snad bude sliznice jak má být a povalíš na KET. 😀 Na imuno jdem do Hradce Králové 1.října. 😒 a zítra do Pardubic na genetiku, tak jsem na to teda děsně zvědavá.

pawlla
13. srp 2012

@mmirunda ahojky tak to je super myslela jsem dneska na tebe tak orvni vcelku ma uz zasebou 🙂 ted to utece jako voda ja se zacinam cim dal vice bat uz skoro ani nespim 😖

pawlla
13. srp 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@berunka1975 (Iscare BA), 1.IVF - 1.8. konzultace a UTZ
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 25.7. konzultace
@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) 20.7. ET (2E) neuspesny, zmrazeno nema, srpen konzultace v CAR
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ, 27.7. UTZ OK, KET 19.8.
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E)neuspesne, 4 mrazacci,KET- 20.8. UTZ a konzultace na KET
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 18.7 začátek stimulace (Menopur), 25.7. - kontrola UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku, 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), čeká na MS pak příprava na 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV - cysta je pryc, ceka na MS, zacatek stimulace 13.8 - UTZ ok, prvni vcelka
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 16.7 OPU 20.7. transfer (2E) (zmrazeno nema), na testiku//, 2.7. krev,KO. UTZ v poradku...BLAHOPREJEME
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP) - nakonez zazračne těhu bez IVF blahopřejeme !!!
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., 7.8.KO,TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV / vse ok krasne srdicko.
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, mimika obe pekne prosperuji
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována, ceka holcicku, modc drzime palecky at uz jste holky doma
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), potvrzena dvojcatka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, 21.8. UTZ- snad mimnko prozradi pohlavi
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

HOLKY PROSIM NOVINKY DO IP, NESTIHAM CIST UPLNE VSECHNO JE VAS TADY UZ DOCELA DOST

strapula
13. srp 2012

@lenka290 test som si nerobila a ani nebudem,pockam do stvrtku na krv...nechcem sa dopredu stresovat..

saraha2
13. srp 2012

@pawlla já ještě nechci dolů!dokud nebude srdíčko..bojím,bojím ☹ ☹ ☹ ať broučka nevyplašíme...