1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda nooo tak vsechno pro stesti sebou 🙂

mmirunda
10. zář 2012

@ivapo 🙂 Jsou to šikulky

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla jj a ještě si plánuju vzít bodičko, co jsem dostala od Martina k narozeninám, ale to nechám v kabelce 😉

rory_g
autor
10. zář 2012

@mmirunda no rozhodně, hlavně jdu do IVF s tím, že se povede max. druhý pokus a nechci dopředu kalkulovat s tím, že budu potřebovat 4 pokusy, kor když jsem zdravá 😝 A ono pozitivní myšlení vede k pozitivnímu testu, co si budeme povídat 😉 😀
@kive76 mě řekli po tom nevydařeném pokusu 3 měsíce čekat - nová žádost a vše nanovo, že dřív pojišťovna nepustí. Byla jsem v dubnu na tom nepovedeném IVF, v květnu se nedělo vůbec nic a v červnu jsme zkusili IUI, aby se aspoň něco dělo a aby rychleji uběhlo čekání no a ejhle 😵 Takže věř svému jednomu folíku, zázraky se dějí (mě se vždy dělal jen jeden, ať jsem měla stimulku čím jsem chtěla 😉 )

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda 😀 Ja uz bych nejradeji zacala vyhlizet miminkovske veci ve stredu jdu s malou nakupovat ma vschno uz male tak se budu muset drzet abych nevlitla do miminkovskeho 😀 Ja jsem mela plno veci po male ale jak se poprve ten et moc nepovdl tak jsem to vsechno dala pryc

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Tak koupíš nové, vždyť to nevadí 😉

mmirunda
10. zář 2012

@rory_g přesně tak 😉 Tak snad nám bude stačit jeden pokus 😉

kive76
10. zář 2012

@rory_g já věřím tomu jednomu, třeba se do toho čtvrtka objeví ještě nějakej...aby tamtomu nebylo smutno 😀 😀 , já se jen ptala...jak to vlastně s tím IVF funguje

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 ržím palečky a mých 5 bublinek jistě taky 😉

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda Jooo to koupim a uz se na to tesim .... A male taky to je paradnice nejvetsi 😀

kive76
10. zář 2012

holky já se pro ted loučím...jsem v práci...tak zas chvilku budu dělat, že pracuju 😀 😀 😀

melisska
10. zář 2012

dievcata spinili ste niektora pred odberom vajicok?

mmirunda
10. zář 2012

@melisska nene až trochu po odběru

melisska
10. zář 2012

no ved ani ja nikdy a dnes ano

danny38
10. zář 2012

@mmirunda Miruš, moc gratuluji, jsou to pořádný bojovníčkové, takže to určitě vyjde napoprvé 😉

ivapo
10. zář 2012

@danny38 ahoj... Tak jak mala kope?a máš uz pro ni jméno?

danny38
10. zář 2012

@ivapo Ahojky Ivuš 🙂 no, já si ještě nejsem úplně jistá, zda je to mimís nebo střeva 😀 zatím nějak nic moc 🙂 Ještě čekám, zda mi plodovka potvrdí holčičku, ale zřejmě by to byla asi Anička 🙂

mmirunda
10. zář 2012

@danny38 Děkuju, snad už vydrží. Jestli přečkají do zítřka, tak věřím, že do středy už vydrží 😵

dadenka111
10. zář 2012

Ahojte baby, dlho som sa tu neukazala. Po KETe, ktory bol 31.8. sme frcali hned na dovolenku a dnes som prvy den v praci a poobede spinenie a krvicka na papieri. Sledujem sa, ale uz sa nic neobjavilo. Dnes som teoreticky 11DPO. Vlozene boli dve embryjka 2bunkove a 4bunkove. Test som este nerobila. Trosku ma ta krv roztriasla. Mozno sa zbytocne stresujem. Mali ste tiez spinenie pri hniezdeni? 😕

pawlla
10. zář 2012

@dadenka111 ahojky ja ted po ket nespinila ale neni to nic spatneho to spineni pokud vylozene nekrvacis tak si nedelej starosti , hodne holek spini to je tim jak si mimi delaji misto 🙂 Drzim palecky at to vyjde

evikj33
10. zář 2012

@dadenka111 Ahojky já špinila cca od 7dne asi 4-5dnu a docela dost 😉 Tak držím pěsti at jsou to mimisci 🙂

danny38
10. zář 2012

@dadenka111 Ahojky 🙂 Já jsem jeden den malinko špinila a bylo to 8. den po ET, tudíž nějaký 13DPO, tak se pokus dostat do klidu, určitě bude vše ok 😉 Držím moc pěsti 😉

dadenka111
10. zář 2012

@pawlla @evikj33 @danny38 dakujem moc za ukludnujuce slova. uz mi je lepsie a myslim na nich, je to mile ze davaju o sebe vediet. 😵 teraz mam dilemu ci utrogestan zaviezt dolu alebo radsej zapit. ze ak je spinenie mal by sa zapijat?

malinka_02
10. zář 2012

@mmirunda ahoj Miru, super ze je porad 5 bojovnicku!
@pawlla koukam ze teda ti to chlap dela cim dal veselejsi..ti chlapi jsou teda..a to ze te tu jako necha pul roku a ani se neuvidite??To je teda dobrej!

danny38
10. zář 2012

@dadenka111 Já jsem pořád pouze zaváděla.

malinka_02
10. zář 2012

@melisska ahoj ja sem spinila a rekli mi ze je to asi anopyrinem na redeni krve..
@kive76 snad ti tam jeste nejaky folik pribude!

kive76
10. zář 2012

@malinka_02 ahojky, dík doufám...

evikj33
10. zář 2012

@dadenka111 Já taky zaváděla. A zítra už bys mohla pomalu testit ne?Jsi dobrá že to tak vydržíš. 🙂

pawlla
10. zář 2012

@malinka_02 no asi neuvidime nevim jestli bude jezdit asi jo ale kdo vi jak to bude .... ja to uz neresim nehodlam se rozcilovat vsak ho to bude mrzet

malinka_02
10. zář 2012

@pawlla to ses dobra to te docela obdivuji..tohle mi rict manzel tak s nim koncim snad..
@kive76 urcite uvidis, kdyby to bylo uplne spatne tak by stimulaci.myslim stopli.