1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
30. zář 2012

@pawlla To je asi jedinej správnej přístup 😉 Těš se na prdelku a jeho fotečku.

zelvik
30. zář 2012

AHojky, jeje, to není veselá debata tady ☹ Pravda je, že do druhého člověk nikdy nevidí a může si myslet, že ho zná sebelíp a najednou ho něčím tak dostane, že jen kouká, koho to celou dobu má vedle sebe. 😒
Jinak já dneska přehodila ve skříni letní oblečení za zimní, upekla jsem buchtu, protože jsem dostala spoustu jablek, pak jsem pořád tak nějak pobíhala po bytě a něco poklízela a řeknu vám, mám docela dost.
Jo a mrcha zatím nikde!!!! A to má dneska termín. Jen jestli ji nedrží Utroš 😒
Všem, co mají zítra nějakou "akci" držím palce.

@melisska No já ti nevím, nám v CARu říkali, ať na krev přijdem za jakékoli situace na testu. Aby byla úplně jistota.

pawlla
30. zář 2012

@evikj33 jooo jsem zvedava jak za ty 2 tejdny vyrostl 🙂

kaijko
30. zář 2012

@malinka_02 ´Dnes mi embriolog oznámil, že IVF metodou se podařilo oplodnit dvě ze dvou vajíček a ICSI metodou dvě ze 4.. Takže máme 4 embrijka, snad se budou držet 🙂 Cca ve čtvrtek mě čeká transfer 🙂 To je mi líto, že to nevyšlo, když jsi si nechala zavést 2embrijka!

ivapo
30. zář 2012

@pawlla Jo Jo chlapy.. Buď mu to docvakne že s nim cekas baby a něco s vami prožil..... A jestli ne , tak je to sračka u me.. .. Jk jinak....drž sea hlad bříško!!

malinka_02
30. zář 2012

@mmirunda dekuju Miru!!
@pawlla Pavli a jak dlouho ste spolu? Ja nevim..myslim ze mu preskocilo a za tyden se ozve..

malinka_02
30. zář 2012

@kaijko no vidis tak to je zvlastni, asi proste fakt priroda je mocna..tak drzim palce!

pawlla
30. zář 2012

@malinka_02 Skoro 5 let spolu zijeme zname se uz asi 7 let, no ja nevim ja to radeji neresim uz toho mam dost drzim se jen tak tak

kaijko
30. zář 2012

@malinka_02 Taky mě to překvapilo, embryoložka mi řekla při rozhodování, že ISCI je skoro jistota a oni si přítelovo spermíci poradili sami na obě vajíčka 😀 Říkali, že spermiogram vyšel suprově, ale přece jen mi doporučovala ICSI.. No, příroda.. Někdy překvapí, někdy fakt zklame ☹ Snad i Tobě to vyjde, už by se u Tebe příroda měla umoudřit 🙂

saraha2
1. říj 2012

@kaijko my měli spermio vždy výborné a i tak jsme dali ICSI i PICSI 😉
@absti přeji,at se mimi pěkně zavrtá a pustí až za 9měsíců!!

saraha2
1. říj 2012

@absti já jsem u prvního nedělala nic,co se nedoporučuje..nemáš žehlit,vysávat,natřásat pěřiny..takže jsem byla akorát na nervy,že nic nemůžu..a nevyšlo to..podruhé jsem dělala vše-i lítala s kyblem a umývala země čtvrtý den po ET,takže se chovej normálně a dělej vše,co ti tělo dovolí-na co se budeš cítit!!!!!opravdu..nejhorší je nic nedělat a jen na d tím přemýšlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
1. říj 2012

@denulka85 ano,až druhý pokus vyšel..

absti
1. říj 2012

@saraha2 moc díky za rady. Zatím nad tím tak nepřemýšlim ale spis si kontrolu prsa jestli me třeba nezacnou bolet, či zda me nějak neboli podbrisek. Já totiz ani nevím kdy emryjko hnízdi. Ale myslím že nervovat začnu někdy ve čtvrtek.

absti
1. říj 2012

@kaijko my měli taky spermio na jedničku a taky jsme šli do Icsi. A je fakt že se nám oplodnili úplne všechny vajíčka 🙂

saraha2
1. říj 2012

Dobré ráno všem!mám Vás dočtené,o víkendu jsem nestíhala zapnout ani pcjak jsem poctivě hodovala 😉 kačenka,řízky,koláče..i na kolotoči jsem byla 😀
@pawlla moc mě mrzí,co to tady čtu..napíšu jen tolik,že život je krátký na to,abch byla s někým takovým,kdo mě po tom všem pošle na potrat........manžel pokud není v práci,tak je pořád se mnou...nikam nechodí..kolikrát mu říkám,že je pecivál,ale on prý proč by někam chodil,že si dá to pivko raději doma se mnou..dnes máme ten screening,tak bojím,bojím..máme tam být na 16.30h a pak se stavíme ještě na nákup,takže nevímjak budu stíhat..pokud ne,tak pisnu info mmirundě a já se napíchnu až zítra 😉

saraha2
1. říj 2012

@absti prsa mě přestaly bolet,jak odezněl pregnyl..takže prsa nepozoruj!a mě pak ani nebolely!a podle dr.jsem měla z krve málo estrogenu a to je hormon,který způsobuje nalívání a bolení prsou..takže jsem se mohla pozorovat jak jsem chtěla a bylo to stejně zbytečné 😀 lezla jsem po žebříku,stříhala plot..vysávala,žehlila..opravdu jsem dělala vše..je teda taky fakt,že jsem něvěřila,že to vyjde..od pátého dne po ET jsem totiž začla špinit..ani bříško jsem nehladila..jsem si říkala:jo,já ho budu hladit a pak zas nic..takže taky spíše strachy.... ☹ ani jsem na miminka nemluvila,jak třeba holky píšou,že hladí bříško a mluví na ně..já jsem asi divná,ale fakt jsem ani trošku nevěřila....

absti
1. říj 2012

@saraha2 no já jsem zadnej pregnyl a ani nic před Ketem nepichala. Jen zavadim Ultros, beru Estrofen a k tomu picham injekce clexane.
Jde vidět že jsi pohodarka 🙂

saraha2
1. říj 2012

@absti já neměla ket..my nikdy neměli mražáčky ☹ takže mě zaváděli vždy čerstvé 😀 😉

absti
1. říj 2012

@saraha2 aha tak to jo. My měli jeden ET ktery nevyšel a jednoho mrazika, kterého mám ted u sebe.

saraha2
1. říj 2012

@absti tak to bude šampionek,uvidíš!!! 😉

absti
1. říj 2012

@saraha2 no snažím se tomu věřit, protože bych si to moc přála 🙂

mmirunda
1. říj 2012

Dobré ráno holky. Tak jsem se dneska po stoupnutí na váhu zděsila ☹ Mám o dvě kila víc a to nejím nijak moc ☹ To asi bude z těch všech hormonů nebo co. Jím ten estrofem a ten se jí 3x denně a je to tam v nežádoucích účincích ☹ Budu jako slon ...

denulka85
1. říj 2012

@saraha2 kolko si cakala medzi pokusmy,?

kive76
1. říj 2012

@mmirunda ahojky, pro nás je to taky důležité ..dneska zjistíme , co s náma dál 😀

radina
1. říj 2012

Ahojte dievcata, takze za pol hodinku odchadzam z domu na KETko, drzte palce a poprosim vas o tehu bacily !!! 😀

micha1a
1. říj 2012

@saraha2 Ahoj Saro! Nevim jestli si me jeste pamatujes, mela jsem asi o den driv transfer...Dneska te ceka velky ultrazvuk? Tak ti drzim moc palce! Myslim, ze to bude zazitek. Ja jdu na ten ultrazvuk tuhle stredu a jsem uplne na nervy, jestli bude vse OK. V CARU meli dobry ultrazvuk, tam bylo videt vsechno tak pekne, ale na poslednich dvou prohlidkach uz jsem byla jen u sveho doktora, kde jsem videla jen takovy flicek, tak si ani nedokazu prestavit, ze je vsechno v poradku a uvidim vsechno - hlavu, rucicky apod. Hrozne se bojim, ale doufam, ze vsechno bude ok. Tobe drzim palce a tak pak ukaz fotecku 🙂

rory_g
autor
1. říj 2012

@zelvik netrpělivě čekám na výsledky, tfuj tfuj tfuj 😵
@absti moc držím palečky, posílám posilující těhu dávku 🤐 🤐 🤐 😀
@radina Tobě taky, flůůůůůůůůůůůs 😵
@mmirunda určitě je to z toho, také jsem hned na začátku přibrala, vůbec mi nebylo špatně (spíš v noci) a bylo to z těch hormonů a Prednisonu, i dr mi to říkala 😉
@kive76 taky Ti držím moc palce, aby se konečně rozseklo a zadařilo se!!!
Jinak všem krásné dobré ránko 😵

mmirunda
1. říj 2012

@kive76 aha, to mě mrzí, že jsem tě tam nenapsala ☹

mmirunda
1. říj 2012

@rory_g Naštěstí mi chlap řekl, že mě bude mít rád, ať budu jakákoliv a že se tím hlavně nemám stresovat, že to ničemu neprospěje 😉 Tak jsem se trošku uklidnila .... snad to nebude pořád raketovou rychlostí nabírat ☹ Sama jsem z toho nešťastná ...

zelvik
1. říj 2012

@rory_g Ahojky, děkuju, ale na krev jdu až zítra! Mrcha sice zatím nedorazila, tak nevím🙂