1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
2. říj 2012

@malinka_02 Vis... proste zrovna u tebe citim, ze to klapne. Proste vnitrni pocit 🙂

petrakoptikova
3. říj 2012

ahojky mám otázečku...dnes jsem 13 den po IVF...a dnes po ránu jsem si dělala testík a ukázala se mi tam slabonká čárka a ta druhá byla normální...mohu se zeptat jestli to znamená že jsem těhulka....stalo se to nějaké ženě?????předem děkuji za odpověd......a přeji krásný den.....

ivapo
3. říj 2012

@petrakoptikova ňo to je přesně tak jak to ma byt přece!! To vypada že jsi! 😉

petrakoptikova
3. říj 2012

jééééééééééééé tak to mi moc povzbudilo.....strašně by jsme si to přáli.....děkujiiiiiiiiii 😀

ivapo
3. říj 2012

@petrakoptikova Jo takhle.. Ňo nejdriv vetsinou ma byt ta prvni vlastne silna a druha slabší!!! Testni si ještě jeden třeba.Přečti si leták! 😉

absti
3. říj 2012

@petrakoptikova určitě to tak ma byt. Pokud necekas dvojčatka tak jedna čarka i o doooost slabší je normalni🙂 gratuluji!!!!!!

petrakoptikova
3. říj 2012

@absti jooo tak i dvojčátka to mohou být...zatím není k čemu gratulovat...zítra jdu na krev na kliniku...tak to se pak vše uvidí....ale zatím děkuji za podporu....

absti
3. říj 2012

Jinak dobré rano holky,
Dnes uz jdem 4 den po KETu a jsem bez příznaků. Včera odpo jsem dokonce az do večera zapomněla že mám v břiše emryjko , tak jsem se úplne lekla, jestli to neni špatné znamení...snad ne 😅

evikj33
3. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @absti Není to nic špatného,hlavně klid,nemusíš na to pořád myslet,přehnané pozorování taky nic neovlivní.Hlavně být v pohodě.Pokud se zakousla tak tam prostě je/jsou a víc neovlivníme. 😉 Tak Tfuj Tfuj Tfuj

danny38
3. říj 2012

@petrakoptikova To opravdu vypadá velmi nadějně na těhu 🙂 Potichoučku gratuluji 😉

evikj33
3. říj 2012

@adriene Ahoj dvojtěhule,tak s těma nevolnostma tě asi nepotěším,já ráno opět hlava v míse 😝 ,je to asi po 3dnech,ale ještě pořád jsem se toho nezbavila.Snad u tebe bude brzo lépe a prdelky tě nebudou moc trápit.Nevím proč,ale mám pocit že jsou to u tebe Kluci 😅 Kdy vlastně jdete na velký UTZ až v tom 20tt?

absti
3. říj 2012

@evikj33 hele a kolika ty den se emryjko tak zakusuje?

evikj33
3. říj 2012

@absti Záleží v jaké fázi se zavádí Já měla blasty a ty prej do 48h-nejdéle,hečující blasta-24h.atd...Někde je na to tabulka.Ale že se zakousnou je jedna věc-pak začínají produkovat Hcg a to už je opravdu ruzne. 😉

saraha2
3. říj 2012

@micha1a tak tfuj,tfuj,moc na tebe myslím!!!!pak hned napiš!!!!zážitek to byl,nasmáli jsme se,dr.to výborně komentovala 😀
@adriene chůdě naše!!snad už to bude jen lepší!!!

danny38
3. říj 2012

@absti Přesně jak píše @evikj33 Posílám pořádnou várku těhu bacilůůů 😵

danny38
3. říj 2012

@adriene @evikj33 Teda holky, vy si užíváte koukám pořád ☹ Přeji vám oběma ať už je konečně lépe 😉

evikj33
3. říj 2012

@danny38 Jj díky,už by to docela stačilo 😝 ,však jsem taky zatím nic nenabrala.Snad to v poradně nebude vadit.

saraha2
3. říj 2012

@petrakoptikova já bych řekla,že se mimi chytlo 😉 slabé čárky se vůbec nelekej,každému stoupá HCG jinak a já jsem vzorný příklad...já měla ještě 16tý den po ET ducha...ale pak to prcek rozjel..

saraha2
3. říj 2012

Dobré ráno všem!!!tak jsem volala na gyn.,pro výsledky a negativní,takže v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danny38
3. říj 2012

@saraha2 Ooooobrovská gratulace, Sáruš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivapo
3. říj 2012

@evikj33 ty se máš .. Já uz mám asi10 navrch 😠

absti
3. říj 2012

@evikj33 Ahojky já měla taky blastocystu, ale nevím co je hetsujici. Já měla jednu s označením Bl-Aa a druha Bl-Ba

evikj33
3. říj 2012

@ivapo Myslím že není oco stát,ale já proti tobě mám docela nadváhu,tak je to asi tím,léčím se se sníženou funkci štitky a těhu mám prostě jako dietu 😀 Chodím co 5-6týdnu na endo na krev a vyšetření a konečně po 3letech mám suer hodnoty,taky mně od začátku těhu přebral mladej a šikovnej doktor.Jinak si myslím že už to pomalu začne lézt nahoru a pak to budu mít se dvěma prdelinkama dvojnásob,tak počítám že těch 8-10taky určo naberu,hlavně kekonci u malého to bylo poslední měsíc skoro 1kg,týdně,ale byla jsem už trochu oteklá a zavodněna. @saraha2 No super,tak už se mužeš rozjez s nákupama pro malého fráju naplno 😀

saraha2
3. říj 2012

@evikj33 šmarjáá!!1kg týdně????????nestraš!!!

evikj33
3. říj 2012

@absti Já měla taky blasty jednu A a druhou B(došla kapku pomaleji)no a z jedné je chlapeček a z druhé holčička. Pokud by byla Hečující-znamená že už vylézá z obalu a na UTZ už by nebyla pěkná bublinka,ale trochu prasklá bublinka.Tak myslím že je to na dobré cestě. 😉

adriene
3. říj 2012

@danny38 @evikj33 @saraha2 holky dekuji moc, je to hruza nemyslet na nic jineho, nez na to, zda mam volnou misu a nikdo mi tam nezaclani 😀
@evikj33 jak pises... je to vzdy tak po 3 dnech, to jsi me moc nepotesila 🙄 Kluky jo?? To by mel manzel radost 😎 Na fdalsi velky UZ jdu v 16.tt, tedy pristi tyden... to uz by mohli neco rict 😉

evikj33
3. říj 2012

@saraha2 Já to měla fak až od 36tt,ale už ted od 5měsíce se píše že pruměrnej přírustek na váze je 250g-500gtýdně.Nezapomen že prckum začíná po 20tt rustovej spurt 🙂

evikj33
3. říj 2012

@adriene Tak to jsem fakt zvědavá,zda se mrnouskové budou chtít ukazovat 😕 Já nevím je to jen takové tušení. 😉

adriene
3. říj 2012

@absti Drzim palecky, at to klapne 😉 Ja mela jednu blastocystu "ackovou" s asistovanym hatchingem a byla taaaaak top, ze z ni mam dve deti 😀 Z pocatku zadne priznaky nebyly, neni treba se tim zaobirat 😉

absti
3. říj 2012

@evikj33 tak děkuji moc. Me embryolozka řekla že ta blastocysta B je pry bratřicek 🙂