1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
4. říj 2012

@evikj33 ja jdu do gynetu holky psaly ze je to tam fajn

pawlla
4. říj 2012

@evikj33 a u jakeho dr jsi byla nad tou porubou jsem taky teda uvazovala, uvidim jeste

danny38
4. říj 2012

@evikj33 😀 😀 😀 Tak to je teda mazec. Já si to sebou vezmu a uvidím, buď mi v laborce řekne, že ne a nebo povolí 🙂 Já si myslím, že si to asi rozhodujou přímo každá laboratoř sama. Četla jsem, že správný postup má být na lačno odebrat krev, pak vypít humus, po hodině odebrat další krev a po další hodině zase s tím, že po každém tom odběru by ti to měli vyhodnotit do jedné hodiny. Tady je to úplně parádně popsáno http://www.tehotenskacukrovka.cz/tehotenska_cuk... 😉

pawlla
4. říj 2012

@danny38 taky jsem tu stranku uz studovala 😀 😀 dr mi delal specialni odber dnes normalne po snidani jsem mela byt a uvidime za tejden vysledek, ale rikal ze kdyz jsem to mela u prvniho tehu ze to ted mit nemusim

adriene
4. říj 2012

@evikj33 Ano, to se rika, ze nejhorsi "pacienti" jsou zdravotnice 😀 Ja uz asi lepsi nebudu 🙂 Ale jinak se hlidam, samozrejme... 😎 Dnes jak jsi psala o tom tlaceni spodku... tak jsem mela stejne pocity.. uz to teda preslo, ale byla jsem nesva 😠
@zelvik To bys musela videt... akrobacie na nejvyssi urovni 😀

danny38
4. říj 2012

@pawlla Já jsem právě pátrala po nějakých informacích a tady je to celkem dobře popsáno 😀 To jsem zvědavá jaký budeš mít výsledek 🙂

evikj33
4. říj 2012

@pawlla Tak to ti asi neřeknu,pač papír se jmenem jsem odevzdala svému gyn,ale dělá to tam asi jen jedna celkem mladá dr.protože i když byla sestřenka byla tam ta stejná. 😎

evikj33
4. říj 2012

@adriane Tak mne to kapku přešlo,ale nebylo to vubec příjemné,měla jsem docela nahnáno.Jinak mně opět pálí žaha,tak zobnu Renie a prohání mne na WC,ta včerejší čočka mně pěkně potrápila zažívání-luštěniny asi také vyškrtnu 😝 Tak potom hod fotečku pokojíčku do alba,at se pokocháme,dnes tu byla sousedka že se příští týden staví a namalujem zkušebně u malého Médu Pú na stěnu,udělá mně šablonu.Pak by jsme udělaly něco mrnouskum do pokojíčku,pokud se teda dočkám toho malíře,vzorník už tady mám pár týdnu a barvy taky už celkem zvolené. 😕

evikj33
4. říj 2012

@danny38 No tak jsem to četla a zase to umně bylo jiné,první odběr byl žílní a pak s prstu+moč.No a ted mně sestra říkala že se mužou jít holky projít ven v arealu nemocnice,takže k čemu to pak je,někdo dokonce psal že se po te glukoze mohl napít čisté vody 😕 Tak jak to pak muže být prúkazné? 😕

adriene
4. říj 2012

@evikj33 Tedy to jste sikovne holky, ze budete malovat i Medu Pu... to uz je vyssi divci 😀
Az to dame nejak dohromady, urco sem fotku dam. Delame vic mistnosti, ted jsme u satny a takove spis o dpocivarny 😎
Lusteninam se tez vyhybam a zeleninu komplet jsem zavrhla uz na zacatku 😖

evikj33
4. říj 2012

@adriane No mně ted čerstvá zelenina taky zrovna nesedí,a pak že pestrá strava.. 😅 v těhu,jen se modlím at nemám cukrajdu bo pak asi padnu hlady,tam se muže pouze 1ks ovoce denně a jinak zelenina,tmavé pečivo atd..A já jím tak banán obden,nebo hrozno,jablko,nektošku atd..Včera jsem pekla 2štrudlíky,ja mám ráda hlavně konce-pak dojel bráchana kafe,stavila se kámoška a nakonec zasedl manža,takže mně zustaly 2kousky 😀

adriene
4. říj 2012

@evikj33 Tak s cukrovkou me radsi nestras... sladke je skoro to jedine, co v sobe celkem v poho udrzim! 🙂 strudl.... mnam 😀

mmirunda
4. říj 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 24.9.genetika ( schválená adopce - super ♥ ), pokud budou sourozenci, do IVF nepůjde, jinak nechají vložit 1E - Držíme pěstičky!!
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - dvě bublinky v bříšku, hezky odpočívej a hlaďkej bříško, ať se jim u Tebe líbí ♥♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E)neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E), 1.10 krev - bohužel negativní, 12.10.UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku, 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. - držíme pěstičky ♥ - tak co bublinka? nezlobí?
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), 2.10.krev - POZITIVNÍ - tak co už se cítíš na přesun mezi těhulky? ♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - neboj se, už to vyjde
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla - beruško, jsme s Tebou a posíláme mnoho sil ♥♥♥♥, nevzdá se a bojuje dál
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET - půlka října

Šťastné ťěhulky :

@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) - 15.10.první UTZ - dozvíme se kolik jich v bříšku je
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, 12.10. UTZ
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - těhulka ♥, čeká 1 miminko, KO 8.10.
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening, negativní a vypadá to, že tam je lulínek ♥♥♥♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, KO 3.10.2012 - tak co na kontrole?
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. a brzy test na cukrovku
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

briuska
4. říj 2012

@mmirunda Ahoj holky 🙂 ...Miri, až budeš dělat zase tabulku, tak mi tam prosím dopiš, že screening v 1. trim negativní...úúúf 🙂

mmirunda
4. říj 2012

@briuska Super, zítra to tam připíšu 😉

zelvik
4. říj 2012

AHojky, dneska byl v práci totální chaos, navíc mám zítra a v pondělí dovolenou (ráno vyrážíme na Šumavu), tak jsem nevěděla, kde mi hlava stojí. A nemám nikde po cestě lékárnu, takže testík doma není a čůrat se ještě nebude. Tak snad to zmáknu po víkendu a čárky tam na mě kouknou i tak...
Ne, že budete tady přes víkend moc kecat, abych vás pak stihla dočíst, až se vrátím.
Všechny se tu opatrujte, těhulkujte a snažilkujte a vůbec... 😉

mmirunda
4. říj 2012

@zelvik Tak se měj hezky a v pořádku se nám vrať. Buď na sebe a bublinku ( bublinky ) opatrná 😉

zelvik
4. říj 2012

@mmirunda Teď jsme se s manželem nasmáli🙂 Našla jsem, že ten prťous by měl teď mít tak 2-4mm. A manžel vzal pravítko, kouká na to a pak pronese - Nóóó, to jako teda nic moc jako.... 😀

mmirunda
4. říj 2012

@zelvik 😀 😀 no je to špunt 😀

malinka_02
4. říj 2012

Tak ja se radovala predcasne. Poprve sem byla na utz 10den a do 12 folik prasknul a bylo po ketu a podruhy sem byla 10dc bylo brzo a tak sem sla 11dc a taky to bylo akorat.a co myslite???!!!! Vychazi mi 11dc na sobotu a v podoli pry o vikendu utz nedelaji!!!

ivapo
4. říj 2012

@evikj33 já se ptala v lékárně co muzu na žáhu.. A rený pro těhotný mi zakázali...,jedine pry jedlou sodu.. Či teple mléko nebo surovou nástrouhanou brambora!!

fionna
5. říj 2012

Holkýýýýýýýý, volali předevčírem, že pro nás mají mrňavou holčičku. V pondělí budeme vědět víc. Pokud bude vše OK, tak jí máme příští týden doma 😉

saraha2
5. říj 2012

Dobré ráno!! 😉 nestrašte s tou cukrovkou ☹ píchat do prstu??tak to omdlím hned preventivně a ať si mě pak píchají,kde budou chtít 😀

saraha2
5. říj 2012

@fionna týýý jo!!já mám husinu!§ale pozor,pozor..tady jedni adoptovali a chvíli na to otěhotněli a rovnou dvojčátka 😉

adriene
5. říj 2012

@fionna Teeeda... to by bylo uzasny!!🙂 gratuluji! 🙂

fionna
5. říj 2012

@saraha2 😀 😀 Jo. to u mně nehrozí 😀 .Nemám vejcovody 😉 . Jinak malá bude mít 4 měsíce 😉

fionna
5. říj 2012

@adriene Děkuji mooooc. Je to tatínkův dáreček 😉 . Narodila se na jeho narozeniny 🙂 😀

adriene
5. říj 2012

@fionna Tak to je jeste vetsi nadhera... bude nadseny! 😉

fionna
5. říj 2012

@adriene No, to už teda je 😀 . Dokonce má jméno, které jsme chtěli dát našemu klukovi, kdyby byl holka 😀

saraha2
5. říj 2012

@fionna tak to je osud🙂 😉