1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
10. říj 2012

@adriene hele ja si myslim ze po x zmarenych ivf a ketech by to spousta zenskych uz i brala..kamaradka taky rikala jestli by nekdy nestalo za to stravit vecer s kamaradem vsem tem holkam co nemuzou otehotnet..

danny38
10. říj 2012

@kathrin17 Neboj, v dnešní době už zvládají vylepšit ledacos, takže i u vás to určitě dobře dopadne 😉 Já se bála, že manžel bude mít horší spermio, protože docela dost kouří, ale překvapilo mně, že ho měl na výbornou 😀

adriene
10. říj 2012

@malinka_02 To vis ze to tak je... jen si vybrat nekoho trochu podobnyho 😀

kaijko
10. říj 2012

@kathrin17 Ja mela pruchodnost vejcovodu pri posledni laparo pod narkozou a endometriozu ma diagnostikovanou skoro 10let.. Cekani na schvaleno od pojistovny?Ty jo,tohle ja vubec nepocitila..Jeden den jsme se s dr rozhodli pro IVF a poslal zadost a vubec jsme to uz neresili..Ja zacla se stimulaci a vsim...Ty injekce jsou fakt uplne v pohode. Ted kdyz to mam za sebou,tak si rikam, ze je to fakt minimalni..Vic me vystavuje to cekani na vysledek!Fakt ;)

ivapo
10. říj 2012

@kive76 ahoj.. Mě taky vzhledem k veku.. 38 doporučil vložit jen jednoo.. Ňo nakonec stejne zbylo jen jedno.. 😲 😀 tak se vlozilo jedno 😉

melisska
10. říj 2012

@ivapo no vidis a ja mam 40 a vlozili mi aj tri, aj dve a nic....teraz bude iba jedno na ket

ivapo
10. říj 2012

@melisska kdy jdeš?

adriene
10. říj 2012

@melisska ma-li se to podarit, tak staci i jedno 😉

ivapo
10. říj 2012

Tak holky ďekuji že jste na mě myslely!! 😉 Já sice zkošela napsat hned z nemocnice v pul 10 ale nějak to tu neni.. Psala jsem z mobilu.. Manzel mi ráno aktivoval internet a nic 😒 šlo to ! Vypila jsem to asi do minuty! Pak jsem měla možnost si tam lehnou a sem i usnula a sestra tam dál odebrala krev . Byly na mě hodny.. Takze.: v 8 . 30 odber krve.. V 9 20 vypití vody sladko kyselo hořké. Necelé 3 decky .. Ňo a pak za dve hodiny další odber krve.. Musela jsem byt tam a nikam nechodit.. Takž na 3 hodiny. Ale nějak mi to uteklo.. Hlad byl ale 😉 😔 😀

adriene
10. říj 2012

@ivapo Tak to je dobre, ze to mas zdarne za sebou!! a vysledky uz vis? 😉

melisska
10. říj 2012

@ivapo 21.10. alebo 22.10.

melisska
10. říj 2012

@adriene mas pravdu

danny38
10. říj 2012

@ivapo Tak jsi šikula 😉

evikj33
10. říj 2012

@ivapo No myslely jsme na tebe a přitukávaly jsme nazdraví,tak doufám že to zabralo a bude vše OK 😉

kathrin17
10. říj 2012

@skaredekacatko perfektne 🙂 verit,ze sa podarije jedno z najdolezitejsich veci ....ja verim tak isto...mame strasne zlatu lekarku, tak sa na nu spolieham, i ked viem, ze ona to moze ovplyvnit len z casti a viem,ze preto spravi vsetko....mala som tu cest si tu pisat i s babami, ktorym to nevyslo a samozrejme vsetko hadzu na lekarov a odhovarali ma od toho....bolo to dost neprijemne, ale nejak som to rozchodila a znova sa tesim 😀

kathrin17
10. říj 2012

@malinka_02 ano presne tak, mne tiez povedali, ze budu davat iba jedno, neradi davaju dve a viac.....len pri jednom je vacsia sanca a tak isto, ze je mensia pravdepodobnost predcasneho porodu a podobne...

kathrin17
10. říj 2012

@danny38 tak to mate uplne super 😀 tak isto mam kamarata, ktory velmi vela fajci, snad aj 60denne a spermio ma dokonaly...ja si myslim, ze to od toho vobec nezalezi....moj nikdy nepil, nikdy nefajcil, sportoval a aha ako sme na tom....nepomozeme si

kathrin17
10. říj 2012

@kaijko ty si maska 🙂 ja by som si este chcela stihnut dake vysetrenia pred IVF, lebo som trpela velmi castymi zapalmi mocoveho mechura, tak by som si chcela dat este spravit stery na ureaplazmy a tak, dufam, ze aj toto budem mat ok, pretoze obcas pocitujem palenie, ale to skor bude asi tym, ze ja strasne malo pijem a potom ma pali kyselinka mocova 😀

ivapo
10. říj 2012

@evikj33 Jo Jo zabralo 😀

malinka_02
10. říj 2012

@adriene 😀 😀 😀
@ivapo tak to je dobre ze na tebe byli hodny 😉
@melisska ty uz vis kdy pujdes? A ty mas neco na sliznici? Ja se teprve v patek dozvim jestli je dobra sliznice a jestli to vubec pujde a ro bych sla pristi tyden st-pa.. 😲
@kathrin17 no pri jednom neni vetsi sance,vetsi je kdyz dve rozdeli na 2transfery tak apk sectenomje vetsi kumolovana sance ze to vyjde nez z jednoho..

ivapo
10. říj 2012

@adriene to poslou memu gynekologovy.. Na kontrolu jdu at 31.10

ivapo
10. říj 2012

@melisska to uteče neboj!!!!! Budeme ťi držet vse co se dá!!!!!!! 😉

malinka_02
10. říj 2012

@kathrin17 no tak jestli malo pijes tak mas problemy z toho.. Ja trpim hodne na zanety mocoveho mechyre,loni jsem melam8x zanet a letos 4x tak sem pak sla na operativni rozsireni mocove trubice a na zacatku mi taky nasli ureoplasmu ale pak uz nic a stejne se to neopakovalo.

ivapo
10. říj 2012

@danny38 vid 😉 😀 .. Pak jsem v12 hodin špička polevku.. Hlavní jídlo a i žáků sek.. Hlad je hlad že! 😉

zelvik
10. říj 2012

Holky, jak je na tom dnes @pawlla? Jsem ji tu nezahlídla, marodku naši ☹ Snad je jí líp!!!!

melisska
10. říj 2012

@malinka_02 moja idem v pondelok na utz-vyska sliznice, ja mam vsetko oki, okrem jedneho vajcovodu, ktory uz nemam 😔

ivapo
10. říj 2012

@malinka_02 Jo byly hodny... V tě Praze na laparce nebyly.. 😠

melisska
10. říj 2012

@ivapo moja dakujem, horsie je , ze tomu neviem verit, ze to vyjde, vobec, nainfikujte ma inymi mysliekami 😅 prosim 🙂

ivapo
10. říj 2012

@danny38 co jsem to napsala za blbost .. Polevku jsem snedla.. Hlavní jídlo a zakusek!!!

ivapo
10. říj 2012

@melisska věř věř věř... Já tomu taky zacal věřit. Povedlo se.. Říkala jsem si že to proste vyjde a basta!!!!!!!! Tak moc jsem to chtěla!!!!