1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
7. kvě 2012

@evikj33 dobré ráno!!!mám utroš 1-1-1 a od začátku stimulace pokračuju pořád dále s prednisonem 1-1/2-0...musím tam dnes cinknout,jestli si tam mám frknout,nebo co..mám tam jet v pondělí na krev,ale pokud dostanu MS,tak tam nepojedu..až pak po MS na ultrazvuk,jestli je děloha čistá-kvůli tomu polypu,jestli tam teda je,nebo ne.inseminace byla v pondělí a utroš beru od soboty..

lenka290
7. kvě 2012

Baby, dlhý alebo krátky protokol? Aké máte skúsenosti?

mia75
7. kvě 2012

@lenka290 ahoj, ja 2x krátky s Puregonom a dobre sa stalo. V oboch prípadoch bol hyperstimulák. Ale pocet vajicok v poriadku v oboch prípadoch, aj pekné embryá.

marmina
7. kvě 2012

@lenka290 ahoj, já měla krátký s antagonisty (Puregon, Cetrotide), bez OHSS, 9 vajíček, 5 embryjek 😉

saraha2
7. kvě 2012

@lenka290 mě dali dlouhý,se nikdo neptal,jaký chci 😉 dlouhý je prý lepší..ale většinou ti jednou dají ten a pak jiný..zkouší..

saraha2
7. kvě 2012

@vall83 informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evikj33
7. kvě 2012

Ahoj holky 🙂 Ta @vall83 nás pěkně napíná 😕 Jinak dnes mám zasebou 5včelku a od večera mám nějaká nafouklá prsa a pobolívá břicho,snad je to dobré. 😎 @saraha2 A kdy by měla ta červená kámoška nedorazit?

saraha2
7. kvě 2012

@evikj33 téda!už pátou!toto letí,že??já píchala 8dní 😉 červená potvora má nedorazit 10.5..špinění už není,jen včera ta trošička..tak nevím,co to bylo ☹

evikj33
7. kvě 2012

@saraha2 No já bych věděla co to mohlo být 😀 ale tomu ty nevěříš.Jo jo letí to,ja minule píchala11dnu a 15den byla OPU,tak jsem zvědava na stř.jak to bude tentokrát 😕 Tak ve čtvrtek mužem čekat zajmavé zprávy jo? 🙂

saraha2
7. kvě 2012

@evikj33 ale prt velebnosti 😀 to je předvoj MS..ale byla tady kamoška,měla to dostat v pátek a místo toho od pátku špiní,tak jsem tady chytře konstatovala,že to bylo hnízdění,tak na mě chudera koukala,co to melu 😀 😀 😀 já tomu nevěřím,to je fakt..mrcha mě nikdy nezklamala ještě ☹

vall83
7. kvě 2012

aojcek holky....ja vas fakt nechci napinat, ale vysledky budu az zajtra.....dufam ze to nedopadne ako vo srvrtok 😖 😖 😖

marmina
7. kvě 2012

@saraha2 no, kéž by tě tentokrát zklamala!!! ale víš jak to chodí, když to nejméně čekáš, může se zadařit 😉 to by byla bomba! 🙂

@vall83 je, tak snad opravdu budou zítra! jsou to nervíky, co?

vall83
7. kvě 2012

@marmina jo stale len cakas...a nevies stale v podstate nic konkretne....a aj ked budem vediet asi sa stale budem bat....

saraha2
7. kvě 2012

@vall83 téda ještě nás klepne!!!!!!!!!!!!to ať nám nedělají toto!! ☹

ivex
7. kvě 2012

Holky, dneska jsem byla na zavádění embryií, nevíte kdy můžu testit, na kontrolu jdu až za 14 dní, ale tak dlouho to asi nevydržím. ☹

vall83
7. kvě 2012

@ivex ahojcek no ono to aj zalezi v akom stadiu ti zavadzali embria...

mia75
7. kvě 2012

@ivex Ja som skúšala až 12.deň. Ale boli by možno vidieť // okolo 10.dňa, keďže 13.deň bolo HCG cez 300 a kazdych 48hod sa zdvojnasobuje Nemá podľa mňa zmysel nejako príliš skôr. Akurát sa vystresuješ, ak tam nič nebude a 14. môžeš vyjst pozitívne

mia75
7. kvě 2012

@ivex A vall83 má pravdu. Ja som mala 5 dňovú predĺženú kultivaciu.

mia75
7. kvě 2012

@vall83 Ozaj a ty neskúsiš testik? 🙂

vall83
7. kvě 2012

@mia75 ahojcek kebyze mam doma tak uz davno testim....ale manzelovi sa to zda byt vyhodene peniaze ked mi uz druhy raz beru krv.... ☹ ☹ ☹ ☹ a ja tak rada bych videla // ....no co musim sa modlit aby zajtrajsie testy dopadli dobre...

vall83
7. kvě 2012

@mia75 a ty ako sa citis?

saraha2
7. kvě 2012

@ivex někdo má už 6tý den ducha..někdo až 10tý,někdo až 12tý...

gamarka
7. kvě 2012

Ahojte baby 🙂 ja som 4. den po transfere 2 bubliniek 🙂 ale s manželom sme sa rozhodli testovať až 12.den ..tak uvidíme či to ja vydržim 🙂) A mala som dlhy protokol a nikto sa ma nepytal či ho chcem alebo nie , lekari rozhodli o tom podľa zdr. stavu a hlavne podľa výsledkov z krvi

zelvik
7. kvě 2012

@vall83 No napínají tě (a nás taky) teda strašně, to je snad lepší takhle člověka netýrat. Kdyby řekli rovnou - krev vám vezmeme, ale výsledky za 4 dny, bylo by to snad lepší, než tohle natahování.

mia75
7. kvě 2012

@vall83 Jeej, to takto je šetrný? By som mu asi čajzla 3 eurá a išla si kúpiť tajne 🙂 a však zajtra uvidíš to zvýšené hCG, dobre bude 🙂
Ja ležím, pracujem z postele celé dni a učím sa na jednu certifikaciu. Sa mi drahý dnes smial - včera som panikarila, lebo ma pobolievalo brucho a dnes nič a zase preto panikarim. Musím vidieť tento štvrtok na UTZ malé a budúci týždeň srdiečko, snáď panika trochu povolí 😉

vall83
7. kvě 2012

@mia75 a nebiva ti ani zle ? ziadne priznaky? mne sa vcera okolo 16:00 udelalo strasne nevolno aj sem si musela lehnout do 18:00 sem spala...a dneska to stejne sice az o piatej to na mna prislo ale musela som si lahnut a prespat to...ale ked som bola tehotna s dcerou mi nic nebivalo...som iba jedla, teda lepsie povedane zrala a zrala....

ivex
7. kvě 2012

@vall83 tak minulý týden ve středu jsem byla na odběr vajíček, ve čtvrtek jsem si volala a z 8 se oplodilo 6, no a dneska byly ty 2 co mě zaváděly prý úpně suprové, tak nevím, budu doufat 😉

vall83
7. kvě 2012

@ivex nooo tak to vypada slubne.....a ak sa mozem spytam v com bol u vas problem? ja myslim teda ja kebyze mam test tak asi prvy robim v 7 a poto v 10....ale je to iba na tebe 😉 😉 😉

mia75
7. kvě 2012

@vall83 Práveže príznaky sa ukľudnili, preto sa bojím. Ležím, ani mi veľmi nechutí jesť, len som stále smädná. Vypijem cca 4 litre vody denne. Žalúdok je v pohode, hlava aj brucho.
@gamarka Drzime palce, aj aby si vydržala 🙂

verry
7. kvě 2012

Ahojte čičiny moje 😉
dnes jsem byla v CARu a pak jsem si udělala pěkný den, po nákupech. Takže hlasím to hlavní: mam peknýho folika 20 a sliznici 10 😵 takže jsem vyfasovala pregnyl na večer a v neděli mi budou volat jak rozmrazí broučky. Rozhodla jsem se pro dva 😵 😵 a hned v pondělí bude KET 🙂