1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
16. kvě 2012

@marmina
@mia75
@rory_g Jéééé, hromadné měření🙂 A vážit se budeme taky? 😀 😀 😀

mia75
16. kvě 2012

@zelvik Neeeeeeeeeeeee 🙂 pred pokusmi s ivf som mala zivotne max 55kg. Teraz ani nechcem vedieť 🙂

marmina
16. kvě 2012

@mia75 tyjo!!! o jeden cenťák

marmina
16. kvě 2012

@mia75 jsem menší 😀 😀 😀 😀

rory_g
autor
16. kvě 2012

@zelvik jééé vážení tedy ne, do toho tedy nejdu 😀 😝

marmina
16. kvě 2012

@zelvik
@rory_g holky, váhu necháme jako velkej tajem 😉 Ale pevně doufám, že nám za pár měsíců půjde hezky nahoru 😀

rory_g
autor
16. kvě 2012

@marmina přesně, třeba se jednou slezeme s pupíkama nebo kočárkama 😉

marmina
17. kvě 2012

@rory_g Nebyla bych proti 😉 Akorát každá je z jiného koutu republiky, tak by se to hůř svolávalo 🙂

marmina
17. kvě 2012

dobré ráno @mia75 v kolik jdeš na uzv? Myslíme na tebe! Určitě musíš ulovit fotku!!!! 🙂

evikj33
17. kvě 2012

Dobré ráno všem 🙂 A dnes hlavně @mia75 at přinese jen ty nej zprávy o srdíčku jako zvon 😉

ivex
17. kvě 2012

Dobré ránko holky, tak jsem dneska 10. den po transferu a test negativní, už se to asi nevyšplhá, tak uvidíme, co nabídnou v pondělí crm. 😢 😢

saraha2
17. kvě 2012

dobré ráno!!dočítám vás a připadám si,jako obr 😀 já mám 174cm 😉
@mia75 už se těším na fotečku! 😉
@ivex dokud nesvítí červená,tak šance pořád je!!!já to hodně pročítala a je dost případů,kdy holky měly 10den bílo a 12tý den ducha..ale chápu tě..já takhle plašila už 8mý den po ET ☹

vall83
17. kvě 2012

Dobre ranko holky, dzevcata 🙂
no ja meriam 171 cm...takze som taky mensi obr oproti vam.... 😀 😀 😀 😀
@mia75 myslim na teba nech srdicko byje a nech je vse jak ma byt....
inak ja uz vobec nespinim , musim si zaklopat ....dufam ze to tak ostane.... 😅 😅
@ivex ahojcek neboj sa nehadz flintu este do zita , ja si test delala az 13 den a poviem ti cakala som tiez silnejsiu ciaru...bolo to tak malinko...aj tu niekde je ten test foto.....tak este nemusis smutit...ja by som tam 10 den asi tiez nic nemala...este pockaj...uvidis...mozno to bude lepsie....

ivex
17. kvě 2012

Holky, díky za podporu, už jsem to oplakala, tak se ještě uvidí, jinak tu červenou mám oddálenou utrogestanem, a měla sem to dostat dneska.

mia75
17. kvě 2012

Ahojte, tak máme male bijuce srdiecko. Huraaaa!! To spinenie bolo z hematomu, ktory sa vraj vstrebe. Dufame, verime! Mám radsej prist buduci tyzden opat na Obilnak na UTZ, ze je vsetko ok. Som tak potichucku stastnaaa, aby som to nezariekla. Klop klop

vall83
17. kvě 2012

@mia75 moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc
GRATULUJU 😀 😀 😀 tesim sa stebou....je to krasny zvuk , ze?
a v kolkom si tyzdni, aby som vedela kedy to je mozne ocakavat bijuce srdiecko? ja uz som po malej akosi zabudla je to predsa 7 rokov...
je to uzasne ze si ta chcu radsej nechat este tam pre istotu, je videt ze maju dobry pristup...neboj on se vstreba...dcerenka ho vytlaci.... 🙂 🙂

saraha2
17. kvě 2012

@ivex já na oddálení utrogestanem nevěřím..brala jsem ho po transferu 2-2-2 a i tak mrcha přišla 10tý den po ET..i přes utrogestan!!

saraha2
17. kvě 2012

@mia75 gratuluju!!!!!!!!!!takže fotečka bude příští týden,že?já tam jdu taky příští týden 😉

ivex
17. kvě 2012

@saraha2 Já už ho beru delší dobu tak necelý rok a vždycky mě to přišlo až 3. den po vynechání toho utrošu, tak nevím, teď si to prvně ale zavádím 3 -0- 3 a nic, takže počítám, že když v pondělí budu brat poslední, pokud to teda ještě nevyjde, tak příští čvrtek ji mám jak na koni. No uvidím.

kiwisek
17. kvě 2012

zlaticka, asi sem divna, ale nejak mi od vcera srotuje v hlave, jestli bychom nemeli zkusit IUI, kdyz se 2 pokus odsouva az na cervenec. No nevim... nevite nahodou u jakych min. hodnot na spermiogramu se to doporucuje? my ho mame totiz fakt dost spatny... a to se nemusi zadat poistovnu o schvaleni, ze jo? a berou se u toho taky nejake hormony? 😕
nemyslite se mi uz z toho hrabe a zbytocne cosi vymyslam??? 😝

saraha2
17. kvě 2012

@kiwisek no poptej se v caru..mě to nabídli oni,ale je fakt,že spermio by mělo být v pořádku...ale co,za zkoušku nic nedáš,ne??je to zdarma...já nic nebrala,právě mě to navrhli hned po IVf,že dokud jsem nadopovaná hormonama...

evikj33
17. kvě 2012

@mia75 Moooooc gratuluju,krásná zpráva 🙂 Jen tak dál těhulko a opatrujte se is bublinkou.Žádne přetěžování a stres!!!Nebo bude na holou 😉

saraha2
17. kvě 2012

@verry jak se cítíš se šampionkama v bříšku???? 😉

dadenka111
17. kvě 2012

@kiwisek skuste iui, my sme este skusili po podani ziadosti na ivf, to cakanie ma ubija. myslim, ze na IUI by malo byt ideal 20mil. a+b . tusim sa niekomu podarilo aj pri 7mil. lebo pri IUI sa strekne velmi malinke mnostvo (objemovo)

kiwisek
17. kvě 2012

@mia75 tesiiiiiiiiiiiiime sa s tebou, a drzime palce, aby sa Vam s drobcekom pekne spolu "byvalo" 😉

kiwisek
17. kvě 2012

@saraha2
@dadenka111 diky za info, no mi mame 1 mil ☹ takze by to bylo asi naprosto zbytecny...chjo.. tak snad se nam to cekani vyplati 😵 jak se rika... na ty nejlepsi veci si clovek musi nekdy hodne dlouho pockat ...

ivex
17. kvě 2012

@kiwisek ahojky, my byli taky 2 x na iui a vždycky jsme žádali na pojišťovnu a měla jsem nějaké injekce na stimulku pak pregnyl a po těch hodinách mi to tam píchli, platila jsem 1500,- plus asi ještě 700,- za ty injekce na stimulku, ale možná je to všude jiné. Tak držím pěstičky ať se rozhodneš jakkoli ať to vyjde.

kive76
17. kvě 2012

@kiwisek ahojky, koukám jediná jsi tu taky, že chodíš do Motola.no s tím malováním je to fakt hustý...já teda bych IVF v červenci nestíhala, ale myslela jsem si, že na něj půjdem začátkem nebo v polovic srpna po konzultaci koncem července..a ona tam moje dr. v srpnu nebude tři tejdny z důvodu dovolené, takže konzultace se posouvá až na 20 srpna ...takže nám se to posouvá o měsíc...anebo možná i pozdějc

saraha2
17. kvě 2012

červená se rozjela v plné parádě,takže si dám k snídani růžového pomocníka a příští týden budu zase o něco chytřejší.. po ultrazvuku 😉

zelvik
17. kvě 2012

@ivex Ahoj, mně takdy mrcha došla i přes zavádění Utroše. 12. den po ET, ale přesně v termínu, kdy měla mrcha přijít.
@mia75 Jůůů, paráda, tak ať je srdce jako zvon a všechno ostatní tak, jak má!!!!!