1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Já už mám pomalu vysazovat. estrofem už jen zítra ráno a Utrogestan mám plnou dávku do soboty a pak snižovat. Poslední tabletka bude ve čtvrtek 😉

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda a ten utros vysazujes jak ubiras jedni tabletku kazdej den ? No ja kvuli krvaceni vse az do 12 tt coz by ale uz nemelo byt za moc dlouho tak max 14 dni

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Jojo v sobotu ještě šest tablet, v neděli pět, v pondělí čtyři až do čtvrtka kdy bude jen jedna ...

jahodarka
17. říj 2012

ahoj holky, můžu se přidat? jsem 2. den po 1. KET a čekám.. 🙂

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda ja jsem hlavne zvedava na ten utz je to porad takove napinave ja nemuzu nikdy nic mit v klidku 😖

mmirunda
17. říj 2012

@jahodarka No jasně, vítej a držíme palečky 😉

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Bude to o.k. prcoušek krásně roste. Malou máš doma nebo pořád u vašich?

pawlla
17. říj 2012

@jahodarka ahojky jasne ty jsi byla na diskuzi ket spren 2012 ze 🙂 A kolik jste si dali vlozit miminek 🙂

adriene
17. říj 2012

Tak to teda, holky, ja proti Vam "zeru" 😅

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda nasi jsou ted tady u nas v baraku v dolnim oatre a staraji se o malou ja proste nic nemuzu sve me to ale co muzu delat

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Tak hlavně že ti pomáhají 😉 to je dobře a malou máš vlastně u sebe

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda jo tak jsem rada ze ji muzu videt kazdej den v te nemocnici mi bylo moc smutno

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla No bodejď by ne 😉 A chlap se pořád neozval?

malinka_02
17. říj 2012

Ahoj holky. Tak zitra na utz posledni pokus spis jen doklad ze to byl anovulacni cyklus aby sme si byli jisti..

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda já měla s utrošem přestat hned..dobrat a hotovo...
@jahodarka tak přeji,ať se mimi pořádně chytne a pustí až za 10měsíců!!!!!

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 No tak u nás mám postupně vysazovat ...

jahodarka
17. říj 2012

@mmirunda díky! 🙂
@pawlla jj, byla, ale všechny jste těhotný, tak už tak skoro nikdo nechodí.. 🙂
dali jsme si jedno, dvě ani nemůžeme, po císaři mi blbě srostla jizva, takže mám na děloze tkáň jenom asi 1mm, takže kdyby se chytly obě, byl by to průšvih.
holky, cítily jste něco po transferu? já si připadám úplně paranoidní, ale v podstatě od toho transferu jenom spím a spím, jako mohl by to dělat i utroš, ale ten už beru dlouho a nikdy mi to nedělal, tak nevím.. a taky mě pobolívá podbřišek nebo píchá a to už taky od večera hned prvního dne. měly jste to některá? jsem z toho trochu na nervy..

mmirunda
17. říj 2012

@jahodarka Já teda měla jenom ET a bříško mě pobolívalo 😉 jako by se tam něco dělo 😉

sarah321
17. říj 2012

@saraha2 nene Repromeda na Hlinkách

jahodarka
17. říj 2012

@mmirunda já myslím, že mezi ET a KET není žádný rozdíl krom toho, že já mám mrazáka a ty čerstvoňě 🙂 a pobolívalo tě taky hned? co jsem četla, tak všichni to měli až tak po týdnu, já fakt hned ten den večer..

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda každý dr.je jiný,že?,a já se ještě ptala..jestli dobrat a hotovo..prý jo..
@sarah321 hmm..tak od tam 3kamarádky utekly a povedlo se jim až na obilňáku....

saraha2
17. říj 2012

@jahodarka únavu jsem měla taky..to pobolívání poprvé ne a nevyšlo to..podruhé už ano a vyšlo..podle mě je to znamení,že se tam něco děje.. 😉

sarah321
17. říj 2012

@jahodarka tak to přeji at vše dopadne dobře🙂držím palečky už bych nejraději taky mě vše za sebou přijde mi člověk pořád na něco čeká.na Měsíčky,pak stimulace pak zákrok,pak zase nic a znova ale jednou to určo vyjde.Přeju ti to moc a každé co to musí podstoupit🙂

saraha2
17. říj 2012

@jahodarka co mám načteno odsud,tak si pamatuju,že jedna to měla hned tu noc v den transferu a ještě jsme se smály,že se mimi hnízdilo..a povedlo se...po týdnu si nepamatuju,že by to někdo měl..možná až pak zase v období,kdy má přijít MS....

saraha2
17. říj 2012

@sarah321 neboj se ničeho,je to fofr!!!!!!!!!!!!opravdu nejhorší na celém IVF je čekání na //......

mmirunda
17. říj 2012

@jahodarka tak mě asi druhej den a pak asi dva dny a přešlo to 😉

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 Tak asi záleží na tom, jakou mají zkušenost 😉

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda ne ne ani na to uz necekam mam starosti uz dost
@jahodarka no pobolivani a sem tam pichnuti je dobre to je znameni ze se tam neco deje, drzim moc palecky 🙂

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla A jak to teda budeš řešit s ním dál?

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda no zarim nijak a az se male narodi rozvod