1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
29. lis 2012

Heské zamlžené ráno všem 🙂

saraha2
29. lis 2012

@evikj33 tady svítí sluníčko 😉

absti
29. lis 2012

@saraha2
prosím tě, kde bydlíš, že tam máte sluníčko? Tady chčije a chčije ...

adriene
29. lis 2012

@absti U nás chčije od večera 😀

zelvik
29. lis 2012

@kaijko Děkuju! No určtě se jich zeptám, jestli jsou schopni říct, co to je. Tak uvidíme. Blbý je, že pak v Hloubětíně, kam chodím na gyndu chtějí za to platit - a teď si nejsem jistá jestli 300 nebo 600. No tak doufám, že mi něco budou schopni naznačit na screeningu v Podolí a pak si to nechám říéct až začnu chodit do porodnice. 😒

zelvik
29. lis 2012

@adriene Mno, taky jsem si cestou do práce "zaplavala v kalužích". Hnus jeden. A tohle jestli večer namrzne, jaj to bude....

adriene
29. lis 2012

@zelvik Mně teda v Podolí na 1. scree neřekli... až v tom 16.tt... ale možná u Tebe se pokusí 😉

adriene
29. lis 2012

@zelvik Právě se chystám do práce, odvést lístek na peníze... a jak to venku vidím, nikam se mi nechce 😖

martinazvo
29. lis 2012

ahojte... prepacte, viem ze to tu je niekde napisane, ale neviete nahodou ako si sledovat vo VsZP, v akom stave je schvalovanie ziadosti na IVF, pripadne kto to tam ma na starosti? dakujem vam za pomoc 🙂

saraha2
29. lis 2012

@absti kousek za Brnem 😉 sice fučí,ale svítí

kive76
29. lis 2012

@malinka_02 fotky do alba přidány 🙂

kaijko
29. lis 2012

@zelvik Jak jsme byli uneseny z bubliny, tak jsme kyvli dr, ze si priplatime 3D utz, 5tis za cele tehotenstvi, zaplatime zalohu za pulku a pak druhou..Dr nam bude cele tehotenstvi ukladat fotky a videa na flashku! Za ten screening taky ted budeme platit 1200, jdu do Hloubetina k dr Brestakovi, poslal me tam muj dr, ze je moc dobrej.V podoli jsem byla na posledni laparce, opetoval me Hanacek, myslim si, ze je sikula, poradilnsi dobre s tim mim obrim myomem a je moc sikovnej, tak se tam chci jit zategistrovat 14+0 ..Je tam, ale naval..Me to vychazi na 22.12.

evikj33
29. lis 2012

@saraha2 Tak tady pořád mlhavo(inverzně) 😝 ale sem tam prokoukne oskárek a malej už ráno hledal sníh-jak to včera všude zduraznovali.Jinak je mně dnes opět zle snědla jsem banán a vypila čajík ale brutálně se mně navaluje pálí mně žáha a trochu berou křeče do břicha,ale tak nějak nahoře-snad bude vše Ok.Dnes jsem se objednala k zubařce na 10.12 že to spojím s poradnou a sestra si ještě dělala srandu zda držíme pohromadě,jsem jí říkala at to nezakřikne 😅

saraha2
29. lis 2012

@evikj33 už se nám taky zatahuje,za chvíli přijde chumelenice 😒 já byla až dnes v tom květinářství,v kabelce kousek chleba,tik taky..no hrůza..jak malé dítě..pořád něco žmoulám,ať na to nemyslím..mě to nejde ze žaludku právě,ale začnu cítit,jak kdybych měla nějaký rolák,nebo něco upnutého na krku a je to jasný... ☹

zuzullik1001
29. lis 2012

ahojte picham puregon druhy den a nejaky mam slaby menzes len take spinenie...moze to byt stoho???ake ste mali vy kramy??

radina
29. lis 2012

@malinka_02 aj ja som skusala kadeco, ale u nas je to tymi spermoskami, cize asi len ivf icsi.

winterska
29. lis 2012

tak se nám IUI nepovedlo, prosinec dáme voraz a po novém roce KET..

malinka_02
29. lis 2012

@jahodarka me treba utros nic nedela..

malinka_02
29. lis 2012

@winterska my taky ted davame voraz 😉
@kaijko kamaradka se ted do podoli hlasila a byla tam v pul 8 a byla 6 ta a ja kdyz tam chodim tsk lidi chodi tak na pul 9.

kaijko
29. lis 2012

@malinka_02 Diky! Uz je Ti malinko lip?

jahodarka
29. lis 2012

@malinka_02 tím líp, údajně je nejúčinnější 🙂

sarah321
30. lis 2012

Dobré ráno,holky co máte za sebou Ivf a čekáte zvládáte to? Já vůbec není den co bych na to nemyslela a skoro pořád brečím jsem zoufalá testovat nechci po přečtení některých holek co se radovali a krev pak ukázala něco jinýho mě přesvědčila že počkat. Včera jsem začala lehce špinit a dneska mě bolí břicho jak před mrškou ☹ Ještě malá naděje ve mě žije ale týden je ještě dlouhá doba 😒

saraha2
30. lis 2012

Zdravím všechny!akorát jsem dovařila,tak mám lehárko 😉
@sarah321 snaž se nějak zabavit!!vím,že se to lehce řekne,ale taky to mám za sebou..a měla jsem to štěstí,že tady pořád někdo byl,nějaká kamoška atd.takže jsem pak byla ráda,že odešli a na chvíli usla...a žádný brečení!!!musíš být v klidu a pozitivně naladěná,aby se tam bublince líbilo!!!!!!!!!!pusť si nějakou komedii třeba!já začla špinit 5tý den po ET..a bylo to zavrtávání...

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 jinak to bolení jako před mrškou je taky normal...já to měla tak,že jsem byla přesvědčená,že i přes // mrcha propukne,jaký jsem měla křeče!!a i mudr.říkala,že prvních pár měsíců je to normal v době,kdy MS má přijít,než si tělo zvykne..i špinění že je normal,jak se tam embryjko zavrtává a dělá si prostor

sarah321
30. lis 2012

@saraha2 Děkuju za podporu snažím se pořád něco dělat ale moc toho dělat nejde,ted o víkendu máme program jsou tady napoleonské slavnosti tak zítra pojedem a v neděli advent takže se pujdem podívat na stromeček. Snažím se hledat pozitiva ale někdy to moc nejde ale budu se snažit myslet na to hezké 😀

zuzullik1001
30. lis 2012

Kolkaty den ste baby mali opu???

sarah321
30. lis 2012

@saraha2 takové uklidnění jsem dnes potřebovala slyšet 🙂 já testovat nakonec nebudu počkám na krev nechci se radovat a být třeba zklamaná i když mě to láká ale přijde mi to zbytečné // můžou znamenat cokoli tak raději počkám. Děkuju moc za podporu nevíš co to pro mě znamená 😵

crime
30. lis 2012

@zuzullik1001 já jsem byla na OPU 13. den

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 taky máme napoleony!před chvílí mě jich projelo pár kolem domu,tak salutovali,protože keliška čučela z okna 😀 já nechtěla testit,ale vzhledem k tomu špiunění jsem testla..9tý den..

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 no..já měla // jen jednou v životě a to ted...jinak test byl vždy ukázkově neg...