1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
30. bře 2012

@verry ahojcek no rano kdyz prestali pusobit leky, tak nic moc...ale teraz sa pomaly da, aj som postele zvladla prevliect....ale mam stale teplotu a nemozem sa poriadne vycurat, strasne ma to boli, tak neviem ci to nebude zapal mocovych ciest a nakoniec z toho aj ta teplota, lebo ja aj po porode s dcerou som mala hned infekciu na mechury, tak ci ten zakrok zasa nieco nespustil...no este dneska vydrzim, v pondelok idem obvodakovi na kapacku...a zrovna mu to poviem....ak to neprejde...vcera som curala so zlzami v ociach, dneska uz iba s debilnym vyrazom 😖 .....este ze mam manzela kuchara a dokaze sa o vsetko postarat, navaril, popral, dceru do skolky zo skolky a este aj do prace isiel, no proste jednickovy....
brisko mi uz troska sa zmensilo, ale stale ho mam na moj vkus dost velke...chodim jak kacena 😀
no nejako bolo a nejako bude, musim sa dat do kopy aby som mohla ist potom uz fit na zavedenie..
a ty ako?

saraha2
30. bře 2012

@verry mě proti bolesti nic nedali..jen ten agolutin a to asi není proti bolesti..udělám to tak,večer si zavedu 2kusy utrogestanu a fertig 😉 jj,mám brát 2-2-2,ale už nevím,kdy začít!!jestli dnes,nebo zítra! 😀 já jsem taky pacient...

saraha2
30. bře 2012

@vall83 taky chodím mírně v předklonu,takže si nedovedu představit tebe s takovou úrodou chuďátko!!!!!

marmina
30. bře 2012

@vall83 ano přišlo to, ještě se domlouváme s rory, jak bude probíhat aktualizace, pravděpodobně to bude aktualizovat jeden člověk 1x denně, podle toho, co mu kdo písne za novinky do IP

saraha2
30. bře 2012

@marmina kam do IP???pisnu ti to sem,neva?,to víš,blondýna..takže:34let,v prosinci byla laparoskoie a hysteroskopie-laparo v pořádku,při hysteroskopii odstraněn polyp..te´d jsem od 22.3.začla s dlouhým protokolem-dnes bylo OPU-8 vajuch a ET bude úterý,nebo středa..je to naše první IVF,manžel spermiogram nadprůměrný..mě zjistili hraniční výsledky na protilátky,tak beru prednison

marmina
30. bře 2012

@saraha2 IP je interní pošta - obálka se šipkou hned vedle to se mi líbí 😉 ale klidně může být takto!

verry
30. bře 2012

@vall83 ty joo, chudíku ty si teda vytrpíš 😨 ale vysledek za to stojí! 😵
já jsem celkem v pohodě, jen unavená a břuch trochu bolí

vall83
30. bře 2012

@saraha2 mozem povedat len ze som velmi rada ze to mam za sebou, a jedine bolestive co uz zazijem bude porod.... 🙂

verry
30. bře 2012

@saraha2 ty joo, ty píšeš přímo román o sobě 😀 😀

marmina
30. bře 2012

@verry ty jsi byla nejstručnější 🙂 a v tomto smyslu to i v tabulce bude, protože jinak by byla tabulka na tři stránky 😀, ale já už to nějak sjednotím, zatím vás napsalo jen pár, tak ještě počkám na ostatní, ale dopsat se tam můžou pak kdykoliv

verry
30. bře 2012

@marmina když já nerada píšu slohy... 😀 😀 přeci stručně a jasně a je to! 🙂 🙂

plumeria
30. bře 2012

@vall83 Mě taky po OPU bolelo, když jsem čurala. A břicho mě dost bolelo ještě 2 dny po. Pak už to ale bylo jenom lepší a lepší. Vydrž, určitě bude brzy líp.

verry
30. bře 2012

kočky, pro dnešek se loučím, jdu si lehnout, abych byla zejtra ready do práce. V neděli tu zas budu, tak pao čao 😉

vall83
30. bře 2012

@plumeria dakujem konecne niekoho aj druheho bolelo to curani, tak to je mozno ozaj tym....lebo sa mi zda ako keby to pomalililinky ustupovalo ta bolest pri curani....este raz dakujem...uz sem si myslela ze sem ina 😅

vall83
30. bře 2012

@verry tak bru noc....verry 🙂

zelvik
30. bře 2012

@vall83 Tak k OPU jsem ještě nedošla, ale zkušenost s bolestí při močení mám - když jsem byla po laparoskopii, měla jsem s tím taky chvíli problém. Bolelo to jakoby vevnitř v břiše a říkaly mi sestřičky, že je to normální, jak je to vevnitř citlivé a hodně prokrvené a zákrokem oteklé. Tak si představuju, že tohle bude podobné.

vall83
30. bře 2012

@zelvik ooo dakujem, takze sem normalni 😀 😀 😀

saraha2
30. bře 2012

@verry já myslela,že to je pěkně stručné 😀 to sji dobrá,že jdeš do práce!!!!já jsem doma od začátku stimulky..

verry
30. bře 2012

@vall83 dík, jdu na věc 😵 😵

verry
30. bře 2012

@saraha2 fakt?? no, mě to přišlo zbytečné, a zejtra to nějak přetrpím, sedím stejně jen u PC (ale bude to dvanáctka ☹ ) v neděli mam volno, v ponděli jen na chvili do práce a v utery. No,podle toho kdy bude ET, od ET si beru dovolenou 🙂 tak už se těsím 😉

saraha2
30. bře 2012

@verry já jsem se rozhodla,že budu kvokat a píchat doma a v klidu.. 😀 😉

jania023
30. bře 2012

Ahoj neviete mi poradit?Dnes som zacala pichat gonal F 75ui,pichla som o 12hod a od asi 17hod mam neskutocne bolesti vo vajecniku,mali ste to aj vy tak?nechapem ved reakcia este nemoze byt ci?? 😝

inuskaa
30. bře 2012

Ahojte budúce maminky! Chcem Vás povzbudiť v IVF. Mala som 39, keď som si uvedomila, že to priodzenou cestou asi nepôjde. Brala som hormóny , pichal mi manžel injekcie do brucha a svalu, ale oplatilo sa!!! Nám to naštastie vyšlo na prvýkrát, hoci dôvod, prečo sme nemohli maťdetičky prirodzenou cestou,sme sa doteraz nedozvedeli. Posielam fotku, aby ste vedeli, že sa to fakt oplatí bojovať!!! /aj v prípade, že sa to nepodarí na 1x/

zelvik
30. bře 2012

@vall83 Rozhodně jsi normální - teda pokud se to dá říct o nás všech tady🙂🙂🙂 😀

vall83
30. bře 2012

@saraha2 fakt si doma? a to ti dali PN tak dlho a kde v caru alebo u obvodaka?
i ja bych chtela na PN ale citim sa tak blbo...neviem co si povie manzel, aby to nebral tak ze nechcem robit...ale ozaj smikat vysavac na tretie poschodie a pradlo a kyble...docela dostavam zabrat...hlavne pred OPU tak ma uz bolelo brucho az mi spatne bolo....ale nechcem pre manzelom vyzerat ze nechcem chodit do prace, alebo ze sa velmi pozorujem, nebodaj lutujem....neviem, co ty na to?

vall83
30. bře 2012

@jania023 ahojcek..ty brdo to ozaj? no neviem, mna tak skoro nebolelo, tak neviem poradit... ☹

jania023
30. bře 2012

@vall83 co si ja pamatam tak ked som kedysi brala gonal tiez sa mi nezda ze by ma takbolel vajecnik,dufam ze budem mat nejaku hyperstimulku a zastrelim sa 😝

vall83
30. bře 2012

@jania023
no dufam ze bude coskoro vsetko v poriadku, ved si skus zajtra zavolat do caru kam chodis a informuj sa ci je to mozne....

rory_g
autor
30. bře 2012

@inuskaa ten je kouzelný, máš nádherného synka 😵 A moc děkujeme za povzbuzení 🙂
@jania023 připojuju se k Vall, taky bych zavolala hned ráno, abys neměla nějakou alergii 😝

saraha2
30. bře 2012

@vall83 mě nabídli neschopenku hned,jak mě dali puregon..kamoška si píchala v práci,pracovala u strojů,v prachu a neschopenku jí nedali..mě hned..proč by jsi vypadala blbě??se cpeme hormonama,lijeme do sebe hektolitry pití..já jsem nafouklá,pořád lítám čůrat..doma je to pohodlnější a další věc..stojí nás to spoustu peněz,tak proč něco riskovat..
@inuskaa moc děkujem za povzbuzení!!!