1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
14. zář 2012

@adriene Jojo po odběru i při stimulaci je byla nafouklá, měla jsem zaražené víš co 😀 a byla to bolest jako blázen, teď už je to v pohodě. Snažím se těhotnět co to jde a zabydlovat je uličníky, ale teď je to na nich a na přírodě. Snad matka příroda bude milosrdná a obdaruje nás ...

adriene
14. zář 2012

@mmirunda Taky jsem byla "zarazena" 🙂 Mysli pozitivne a zbytek nech na vyssi moci. Ty jsi pro to udelala a jeste udelas co bude v tvych silach 😎

malinka_02
14. zář 2012

@mmirunda hele kdyz mrcha ma dojit tak i pres leky..ja spinila dost a pak i mrcha..Tak od pondeli se budu klepat s tebou, ale to ty uz pomalu muzes testovat 🙂
@adriene tak to je husty no..kamaradka takhle cekala trojcata musela na redukci a ma 1 klucinu..

mmirunda
14. zář 2012

@malinka_02 Mě v CAR řekli, že by mrcha dojít neměla, proto jsem píchala tak dlouho dopředu ty injekce .... ale tak uvidím .... doufám, že už nedojde ..

kive76
14. zář 2012

@malinka_02 já myslela, že pokud se píchaj ty hormonální injekce - co by stimulace před IVF, že tím je zamezeno aby byla menzes...

martina_81
14. zář 2012

@malinka_02 mě to taky utíká po kouskách. 😉 nejdřív ta genetika, pak jsem se soustředila,že výsledky budou za měsíc, teď už jsou výsledky a za chvíli bude imuno a do caru se objednám hned na den poté,co by měli být výsledky z imuna, kdyby na něco přišli,tak ať to můžem začít hned řešit. 😉
@mmirunda tak jak je? 😉 mám pocit,že jsi mi včera ani neodpověděla. 😒

martina_81
14. zář 2012

Jinak co tady čtu,že rozebíráte,jestli ms po práškách přijde nebo ne, tak já si po KEtu taky myslela,že mi to estrofem bude brzdit. a když jsem pak byla v nemocnici na UTZ,tak mi dr. říkal,že ani náhodou,že jak jsem na to přišla. Že ani Utroš ani estrofem ms nebrzdí.....

mmirunda
14. zář 2012

@martina_81 Jéééé promiň Marti, já asi zapomněla ☹ Jsem nějaká divná. Je mi pořád stejně, nic na sobě zatím nepozoruju, ale asi je brzo, jsem teprve 2 dny po ET, takže chci zázraky, který jasně že nemůžou být .... Jinak s tou ms, mě to nebrzdí estrofem, i když ho beru, ale ten Dipherelin který jsem píchala ještě před začátkem stimulky 😉

martina_81
14. zář 2012

@mmirunda v poho, já vím,že jsi v té euforii,tak jsi na mě zapomněla. 😀 😀 vůbec se nepozoruj a žádný příznaky nehledej,nemá to smysl,každá je jiná a každá reaguje jinak,tak se tím zbytečně nestresuj. 😉 jak bych nikdy nevěřila tomu,když jedna holčina psala,že přesně věděla,kdy to prcek vzdal,tak už tomu taky věřím,protože jsem to taky poznala a cítila. ale to,že se zahnízdily,to jsem nepoznala. 😉 Tak jen věř tomu,že to vyšlo a uvidíš za týden, nebo kdy se rozhodneš testovat. 🙂 🙂 A Sára sem už vůbec nechodí? ani se Ti neozvala?

mmirunda
14. zář 2012

@martina_81 Tak Sára mi jen napsala sms, prý to sem teď nestíhá, ale jsou s prckem v pořádku 😉 Jinak nevím kdy mám testovat, říkala jsem si příští pátek nebo sobotu, to už budu 9 a 10 den po ET, ale uvidím, třeba i dřív. Euforie už opadla, spíš se dneska cítím pod psa, že to nevyšlo ☹ ..

mmirunda
14. zář 2012

@martina_81 Musím teď běžět kočko, jdu ke švagrové na plk a čeká na mě mamka. Děkuju že tu za mnou chodíš a podporuješ mě. Já věřím že si toho prcka taky pod stromeček nadělíte .... Myslím na Vás

martina_81
14. zář 2012

@mmirunda tak utíkej a až tu budeš,tak písni, do pondělka mám ještě volno. 😉

malinka_02
14. zář 2012

@kive76
@mmirunda tam by to mel drzet utrogestan ale spouste holek MS prijde..me to drzrlo ale uz byla jen de nerozjela naplno.
@mmirunda takhle sem to presne mela 4 dny euforie a pak depka a strach jeste ze sem byla v praci tou dobou..no a test tyden po snehobily a to sem vedela ze neni brzo a ze to nevyslo..
@martina_81 ty si presne jak ja 🙂 ja rovnou z genetiky utikala o patro vys do caru abych neprisla o mesic ale me zjistili homocystein a trombofilni nutaci tak sem musela na dalsi krev..

martina_81
14. zář 2012

@malinka_02 však jo, na co budu ještě čekat? Když něco zjistí, tak to můžem začít co nejdřív řešit a když nic nezjistí,tak se domluvíme na další KET a nebudu ztrácet čas. 😉

evikj33
14. zář 2012

Ahoj kecky 🙂 Tak jsme konečně doma prdelky se zdaj být v naprostém pořádku,jen sestra u gyn.to pomotala tak se ještě musím objednat na Fecho,srdíčka sice skoukla,ale říkala že oni maj přesnější přístroj.mimiA váží 277g a mimi B289g. 🙂 @mmirunda nic nehledej někomu není ani špatně a ja blinkám ještě ted ale zas prsa cejtím až ted a někdo už odzačátku.Mimi tam jsou a prostě zustanou a basta. Tfuj Tfuj Tfuj 😉 @malinka_02 a ty už se koukej natěšit na zítra,vem si něco pro štěstí a něco nazub a vyspinkej se do ružova at jde pro miminka natěšená skoromamina,to je rozkaz a posílám taky trochu bacilu Tfuj Tfuj Tfuj 😉

rory_g
autor
14. zář 2012

@mmirunda nepřijde! Tedy přes Utroš nebo Agolutin by klidně přišla, ale u Tebe prostě nepřijde 🙂

Nestíhám, dnes mu dr sdělila, že musím do těhoporadny pro diabetičky k Apolináři (Jsem v remisi) a musím si po kaž 🙂 dém jídle měřit glykémii 🙄 Tak snad bude vše OK
Moc všechny zdravím

malinka_02
14. zář 2012

@martina_81 no me vysla trombofilni mutace tak me s tim posilali, nastesti muj car to zaridil od nich , ale to je Podoli..jinak posilaji do trombocentra a tam se zase ceka dlouho na objednani..
@evikj33 ja jdu az v pondeli na ketik 🙂 ale moc dekuju! A vis co se ti tam ukryva za kombinaci?
@rory_g tak snad budes mit vysledky v pohode a nebudes to potrebovat..

evikj33
14. zář 2012

@malinka_02 Já jsem nějak mimon,myslela jsem že už zítra,ale jinak vše platí,jen datum posunem 😀 Jj už to mám i na papíře co se nám tam vrtí 🙂

malinka_02
14. zář 2012

@evikj33 no tak povídek prehanej sem zvědaví!!!vzhledem k tomu jak to píšeš to tipuju minimalne na jednu holčičku možna na dvě určitě ne dva kluci 😉

evikj33
14. zář 2012

@malinka_02 já chtěla bejt děsně tajemnááá 😀 Jak říkal manža když jsem mu to volala:tak co je to žirafka(Holčička) a sloník(klučík) 🤐 🤐

mmirunda
14. zář 2012

@martina_81 Jsem tuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

mmirunda
14. zář 2012

@evikj33 Ahojky, no ty nám neřekneš co nosší za drobky?????? No to je teda pořádek. A šup sem s tím 😉

evikj33
14. zář 2012

@mmirunda Pořádně si přečti poslední zprávu 😀 je to tam napsáno a má předtucha se opět potvrdila 😎

mmirunda
14. zář 2012

@evikj33 Jooo já myslela, že se jen manžel ptal jestli je tam sloník a žirafka. Takže páreček. To je nádhera. Tiše závidím. To je moje přání

evikj33
14. zář 2012

@mmirunda Závídět nemusíš budeě mít své Prdelky 😉 mi tě pořádně poprskali,tak to musí klapnout.

mmirunda
14. zář 2012

@evikj33 No doufám, euforie je pryč a já dostávám strach ... každej mě furt volá a píše jak se cítím 😠 😠

jania023
14. zář 2012

ahoj neviete mi nahodou poradit...ked si picham gonal 87,5 denne a zdvihnem na 100ui denne zmeni sa nejak dozrievanie vajicok ??dnes som 8dc a vajucho jedno 12,5mm a 4x-8mm...co myslite bude nieco aj z tych malych alebo len ten jeden velky??

ivapo
14. zář 2012

@evikj33 gratuluji..me malou vubec neváží 😖

ivapo
14. zář 2012

@evikj33 holka kluk?ja si to myslela..krasa krasa 😀

kada
14. zář 2012

Ahojte babule chcem sa len opytat ci nemate skusenosti s niekym kto bol na kete ze kedy mozem testovat ja som dnes 9.den a nic tam nieje ci dakujem za odpoved