1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla No jasně, že si musíš něco nadělit za odměnu 😉

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda hlavne jak uz sedim od brezna doma tak mi to leze na mozek a vsechno na me zady uz pada chtela jsem nekam do tepla ale letadlo v tehotenstvi radeji vynecham ..... Musim konecne zacit varit 😀 Nebo se dneska nenajim

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda ahooj, Jiří se tady včera celej den rozvaloval,tak jsem nemohla. ☹ doufám,že už Tě ta depka přešla a jsi naladěná jen pozitivně. 😀 😀

radina
16. zář 2012

@malinka_02 Drzim ti moc palce ! 🙂 ja dufam, ze mi vklad vyjde na vikend 🙂 kolko vam ostalo mrazacikov?

mmirunda
16. zář 2012

@martina_81 Ahojky Marti 😉 No jo, depka ze včera je pryč, ale strach mám pořád. Bojím se co bude když nebudou // ☹

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Tak o já už dává kotletky do trouby 😉

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 Taky ti na zítřek moc držím palečky 😉 Bude to dobré, uvidíš, že to vyjde. Jen to čekání bude horor co?

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda joo, to znám, já se taky bála,že co když nebudou //. 😒 Podruhé jsem se snažila na to tak neupínat,abych nebyla moc zklamaná. Počítat musíš s oběma variantama, ale každopádně ti ty // moc přeju, Miru. 😉 😉

danny38
16. zář 2012

@dadenka111 Paráda, krásná dálnice 😉 Držím pěstičky ať to pokračuje dál jak má a doufám, že nám tady přibudou další dvojky 😵

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda ja mam tiez dve embrijka v brusku a dvoch mrazacikov a testovat budeme asi na 10 den :D

jania023
16. zář 2012

@malinka_02 len to ze ja idem na inseminaciu nie na ivf 😉 no ved sa uvidi ci vobec nieco z toho bude 🙂 kazdopadne dam vediet

jania023
16. zář 2012

neviete nahodou prec sa pregnyl picha az 24hodin po poslednom pichnuti gonalu?°?

mmirunda
16. zář 2012

@martina_81 Jsi zlatíčko. Já s tím jaksi nedokážu počítat...... tak moc si přeju abych tu smůlu konečně prolomila ..

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Takže dost podobně 😉 Já budu devátý den v pátek, tak uvidím, jestli vydržím až do soboty nebo ne 😉

malinka_02
16. zář 2012

@mmirunda neboj i kdyz to nevyjde tak se nejsložis..Par dni si poplatek budeš rozmrzela a pak budeš myslet na KET 😉 Proste musíme to dat.. jinak pozorovat se je úplne na nic,me boleli prsa,břicho na ms ale taky jinak a nevyšlo to ,proste ty příznaky sou hrozne podobne. Ale já teda nevydržela testovala uz 7den,chtěla sem i vidět jak by carky silili no a proste nic tak sem věděla ze je to ztraceny..ale bojuje dal..a kdyz to nevyjde budu hned chtít další KET. Ted zas v podoli to holka nevyšlo tak to moc cloveku nepřidá..já mám zase strach ze se nerozmrazi a místo KET pojedu do work..

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda já vím, Miru, byla jsem na tom úplně stejně.... 😒 Moc ti držím palečky, ať to dopadne. 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 Neboj se toho, musí to prostě vyjít. Prostě musí a hotovo 😉 Já nechci KET, chci tam mít teď aspoň jednu bublinku 😉 ....

mmirunda
16. zář 2012

@martina_81 Já vím, asi to tady cítíme všechny stejně .... chjooo už ať je tohle za mnou a já na to jenom vzpomínám ...

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda ja musim vydrzat do utorka :D ale tiez neviem ci vydrzim :D ale manzelik ma dost podporuje ...

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda jsou to nervy,co? 😒 A taky se Ti zdají blbosti? Já když byla po ET a po KET,tak se mi pak zdály takový hovadiny,že jsem si říkala, kde jsem to vůbec vzala. 😖

malinka_02
16. zář 2012

@danny38
@pawlla
@rory_g holky taky prosím poprskat 😉
@dadenka111 zrovna včera večer sem koukali na tabulku ze mas za sebou KET a chtěla se napsat jak si dopadla 😉 Tak gratuluji!!!

mmirunda
16. zář 2012

@martina_81 jo zdají, neuvěřitelný. Buď bílé testy, nebo vraždy, hrozný hlouposti ...

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Tak to můj chlap moc nespolupracuje tedy 😠 😠

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda Moj ano ..neustale ma zahana lezkat :D pekne pouratuje umyje riad...nemozem sa stazovat :D

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda je to stejně zajímavý,že? Mně se taky zdálo o pupcích, miminech a jak vezu po parku dvojčata ve žlutým kočárku. 😀 😀 😀

malinka_02
16. zář 2012

@martina_81
@radina hele to sem taky doufala ale bohužel no..My měli 4 a ted zkusíme 2..pokud se rozmrazili.
@mmirunda děkuju,ale zase je tu hodně cekatelek tak se budem podporovat 😉

martina_81
16. zář 2012

@mmirunda jak to,že chlap nespolupracuje? 😠 Já myslela,že už je v poho.

malinka_02
16. zář 2012

@jania023 a to si na Iui stimulovala?

martina_81
16. zář 2012

@malinka_02 já v obou případech taky doufala do poslední chvíle.... 😒 Tak na zítra hodně štěstí!!! 😉 😉

mmirunda
16. zář 2012

@martina_81 Ale v poho je, ale je furt v tahu a nesnaží se mi ten čas nějak ukrátit.