1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
26. zář 2012

@adriene no ten den tam byli dvě paní, co to měli bez injekcí...no ještě že mi dali do ruky. potvrzení za co jsem to teda platila...a v pondělí se dozvím, kde je kámen úrazu. pak napíšu..co a jak..

melisska
26. zář 2012

my sme mali mini soft, nie dlhy protokol. tie som mala prve 3 ivf na sk
@kive76 to som rada, urcite sa to vyriesi v tvoj prospech 🙂

saraha2
26. zář 2012

@kive76
@adriene tak nás dva pokusy vyšly na 60tis 😉
@pawlla já ti to teda tu únavu nepřeju,ale jsem ráda,že aspoň pochopíš,že jsem na vás nekašlala,ale že ta únava byla silnější,než já 😉 😀

saraha2
26. zář 2012

@kive76 beztak v tom mají bordel tam!

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Teda to je hodne... to by me asi kleplo 😒

pawlla
26. zář 2012

@saraha2 jasne ted to zcela chapu ted se musim donutit jit osprchovat a zase spat, vse se odklada na zitra 😀 😀 ani pracku jsem nezapla 😀

saraha2
26. zář 2012

@pawlla neboj se nic,práce neuteče.... 😉

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda super si zlaticko 🙂
@melisska a vy ste meli ivf kde? To uz byly placene cykly?

pawlla
26. zář 2012

@saraha2 neutece naopak se nahromadi, no nic jdu se zase odebrat do postele 😀

malinka_02
26. zář 2012

@pawlla ono se toe nepo..kdyz nebudes furt surovat..

malinka_02
26. zář 2012

@kive76 tak to si se spis mela asi zeptat hned..a ty si nemela predtim cenik?

pawlla
26. zář 2012

@malinka_02 no ja jsem baba zvedava a zajimaji me noviky od vas .... Ale prijdu si uplne nemozna vubec nic neudelam to mimi mi dava pekne zabrat urcite to bude kluk

pawlla
26. zář 2012

@malinka_02 jinak barak na me uz pada ale co nevadi uklidim pak nekdy 😀

pawlla
26. zář 2012

Jooo a vite co mi rek chlap vcera jak m volal... Ze orej doufam ze uz je uklizeno aspon jak prijede ze by teda chtel aby to bylo ..... Jsem myslela ze me trefi, prej mimi je jeste male tak ze nemuzu bejt tak unavena ..... Chlapi 😖

melisska
26. zář 2012

@malinka_02 reprofit brno-ano samoplatca

malinka_02
26. zář 2012

@melisska ana ja myslela jestli nechodis na slovensku.
@pawlla no chlapi no..

Ja nevim holky ja treba po utrosi vubec nejsem unavena ani nevim ze nejake leky beru..

melisska
26. zář 2012

@malinka_02 na slovensku som mala prve 3 ivf a kety

evikj33
26. zář 2012

@melisska Jé ja taky byla v Repofitu,ale v Olmiku,jen na OPU a ET jsem musela do Brna. 😉 Tak co manža a testík-už čúral 😀 Ty nás ale napínáš.

malinka_02
26. zář 2012

@melisska a to muzes mit 3 na slovensku a pak pokracovat v cr?

evikj33
26. zář 2012

@malinka_02 Ono to ani nemusí být z Utroše,ale spíš se změn v hladinách hormonu.Já to zatím celkem zvládam,ja jen Utroš nemohla polknout,pak jsem teda byla mrtvá a bolela mně i hlava. Nechceš zítra skusit testík sim sim 😕 ?Já ti naněj i přispěju,ale skus to ještě.

adriene
26. zář 2012

@malinka_02 No když je samoplátce... tak je to asi jedno, kde to platí.

jania023
26. zář 2012

Ahoj neviete mi poradit..som 8 dni po ovitrelly 250 a testik stale pozitivny...vcera 20kovy uplne negativ predvcerom 20kovy iba duch a dnes na 10kovom je celkom pekne vidiet ciarkutak neviem co si o tom mysliet...ked som raz mala ovitrelle tak uz na 7 den bol testik negat takze sa drzal 6dni ako to bolo u vas??

malinka_02
26. zář 2012

@evikj33 no me spis prekvapuje ze mi proste nic neni si rikam jestli apk na me dobre zabira, jestli treba nefunguje a proto to nevychazi..testovala sem vcera a test byl bily takze tezko by tam neco bylo ☹

adriene
26. zář 2012

@malinka_02 Který den máš "správně" testovat?

malinka_02
26. zář 2012

@adriene no to vlastne jo..ja myslela jestli treba nejde cerpat vsude 3 pokusy 😀
@jania023 ahoj ja jsem testovalaa ted 9den po ovitrelle 10tkovym a duch tak sme se radovali a pak mi tu nokk rekli ze to muze byt ovitrellem tak sem testovala jeste 10 den a zase duch sice tenci ale byl no a jeste 11 den tam byl stin uz hodne tenky ale byl..bohuzel sem se radovala a doufala ze sem tehotna!!

evikj33
26. zář 2012

@malinka_02 tak skus zítra jedna kočena v zamčené diskusi taky přišla že IVF nedopadlo a dnes psala že test hodila do koše a jak přijel manža chtěl se podívat a je tam dušík,tak skusí ještě jednou a bylo to 10den po Et 😉

mmirunda
26. zář 2012

@jania023 těžko říct, já teda měla pregnyl a píchala jsem ho dva dny před OPU a první test jsem dělala 5 den po ET ( 12 den po pregnylu a už to bylo těhu ... )

malinka_02
26. zář 2012

@adriene me nerekli kdy mam spravne testovat. Na krev jdu v pondeli ale rozhodne si nechci davat nadeje kdyz proste testy sou negativni. Uz minule sem furr doufala a kazdy den byla znovu a zno u zkklamana.

malinka_02
26. zář 2012

@evikj33 ale ja je mam porad tady a rozhodne tam zadny duch proste neni no.. Posli odkaz na album at se mrknu..

jania023
26. zář 2012

@malinka_02
@mmirunda dakujem za odpoved..je to divne cakala som ze ovitrelle uz bude prec na 8 den,naposledy sa drzail 6dni..tak nic len cakat