1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda tak ja jak jsem ted doma furt tak taky mam vsechno hotovo a nevim do ceho pichnout a jedina znama z celeho okoli je porad chudak v praci

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Hmm to je fakt blbý. Ale já přesto, že jsem z Brna, narodila jsem se tady a bydlím tady po celou dobu, tak jakis taky není nikdo koho bych navštívila. Nějak jsme se s holkama odcizily a nebýt MK tak si nemám vůbec s kým povídat 😖

malinka_02
25. črc 2012

@pawlla
@ivapo koukam nemate to jednoduche..to muj zas prijde v 8 z prace jen se zepta co je k veceri pak vana a jde spat protoze rano vstava a vikendy jezdim k nim na chati nebo k nam za rodiceme, ja bych nekdy zustsla doma to on nechce..tak mi nekdy prijde ze ani se mnou sam nechce byt.. a mimco se nedari on to resi praci a ja se uziram a pripadam si nepochopena..

ivapo
25. črc 2012

@malinka_02 no taky to nemas zrovna ružové....držme si palce! 😉

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda no taky tak kdybych nebyla tady na MK tak uz bych nemela vubc s kym mluvit teda psat nooo.
@malinka_02 joo ja si uz pripadam neschopna delsi dobu 😒 a nedari se a nedari a kdo za to muze no jasne ze jaaa

mmirunda
25. črc 2012

A stooooooooooooooooooop depkování holky. Bude zase dobře

mmirunda
25. črc 2012

Valím si na chvíli do postýlky číst, tak se tu mějte babušky a navečer jsem tady zase jako na koni 😉 přímo na modrým koni 😉

petris82
25. črc 2012

Souhlasim, ze by to tady melo byt veselejsi 🌻. Hezky a optimisticky den preji 🍀 🌈

kiwisek
25. črc 2012

@marmina ahojky sluníčko, tak držím moc palce, at je malý v pořádku!! a taky at je Ti fajn a najdeš brzy nejakou prima prácičku, co Tě bude naplňovat... a hlavně ať ste zdravá, šťastná a spokojená rodinka!!! chybíš nám tady 😵

malinka_02
25. črc 2012

@ivapo jezis vidim ty chyby, promin pisu pres mobil furt..
@mmirunda jo jo embryek je 6 svet je krasny!!

mmirunda
25. črc 2012

@malinka_02 No to je krása, moc moc gratuluju 😉

malinka_02
25. črc 2012

@mmirunda jeste neni k cemu dnesek je pry kriticky..zatim maji jen 4 bunky a mame se pripravit ze zitra uz nemudi byt vsechny ze to je priroda..tak mam strach..uz na nic jineho nemyslim..Do toho mam furt bolesti a ruku celou modrou jak mi na sale nemohli napichnout zilu.

mmirunda
25. črc 2012

@malinka_02 Neboj, musíš jim věřit 😉

shantix
25. črc 2012

Ahojte holky, pridavam se do diskuze...jsme po odberu vajicek, mame 6 embryek... v patek mel byt transfer,ale co cert nechtel, volali nam, ze nam doporucujou geneticke vysetreni embryi, protoze nasli nejakou mutaci genu u manzela...takze narychlo se rozhdnout...oni totiz necekali na manzelovo genetiku nastimulovali me, i kdyz problem ma manzel....a ted tohle...mate nekdo podobnou zkusenost?? 😒

malinka_02
25. črc 2012

@mmirunda ja verim!! Ale sem skromna staci mi jedno embryjko kdyz to bude nase Amalka 😉

@shantix to vubec netusim to je velka chyba centra, my sme cekali 3/4 roku nez byli vysledky vsech testu a co rikaji oni?

zuzij
25. črc 2012

@malinka_02 no s modřinami mám osobní zkušenost, vypadám ještě po týdnu jak kdyby mě někdo chtěl zlomit ruku nebo obě...na rychlejší vstřebávání modřin doporučuji mast Heparoid, stojí cca 90,- a pomáhá to 🙂

evikj33
25. črc 2012

@shantix No je to asi metoda PGD dělá se nějaký rozbor z 3denních embryy,nebo ještě novější metoda se posílájí embryjka někam za hranice zamražena,ale každopádně to znamená odložit ET a provádět až ket s rozmražených testovaných vzorku.No je to složité pokud chcete zdravé miminko asi bych nechala test dělat,otázkou je že pokud nebude žádne v pořádku jak se zachová Car,zda vam ten pokus nějak vykompenzuje.Víc asi neporadím je to opravdu těžké rozhodnutí a je na vás,je to vaše 1IVF,pak máte ještě 3pokusy,pokud nedojde k ET.Přeju at to dopadne co nejlépe.

petris82
25. črc 2012

@shantix ja cekala na genetiku 2 mesice a nechteli zacit dokud nebudou vysledky. ale pokud je to ze strany manzela mozna by se tomu stejne nedalo predejit, i kdyby jste to vedeli uz pred stimulaci a stejne by vam to PGD treba doporucili. Kazdopadne chyba Caru je,ze nepockali na vysledky. Vim jen ze je to docela zatez pro embrya a stoji to cca 10 000.

petris82
25. črc 2012

@malinka_02 tak mame dalsi vec podobnou 🙂 nemam videt vubec zily. Vzdycky hoooodne dlouho hledaji nez pichnou.

malinka_02
25. črc 2012

Holky nejde mi vube psat odpovedi..nejak to nefunguje..
Tak co ta Martinka?
@petris82 ja je prave mam videt ale proste zrovna na tom sale to netrefila..

malinka_02
25. črc 2012

Holky zacala sem malinko spinit sem po OPU v pondeli je to normalni?!!!!

janulkaa23
25. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo Nenee ještě ne, ještě 3x si píchnu gonal, v pátek na ultrazvuk a v sobotu asi OPU.

janulkaa23
25. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Aha, to je fakt každý to má jinak. Já se dnes byla ptát v gennetu a řekli mi že až těsně před ET.

strapula
25. črc 2012

ahojte babulky,dnes som bola druhy krat na kontrole pocas stimulky, folikulky nam rastu pomaly ☹ je ich desat,tak este pokracujeme v stimulke...v pondelok alebo stredu chcu robit odber,tak uvidime...v piatok este dalsia kontrola...zatial to zvladam v pohode,ale dnes sa citim akoby som bola pampusik 🙂

radina
25. črc 2012

Hello Kocky, hlasim sa po OPU , mame 10 oocytov, v sobotu bude transfer, teda ak sa bude vsetko vyvijat tak ako ma 🙂
Mam dost bolesti , snad to do zajtra prejde . 😖

malinka_02
25. črc 2012

@ja mam bolesti furt a to sem mela OPU v pondeli.. A to tedy nemas PK? 10 to je supr pocet gratuluju!Muzu se te zeptat jestli spinis nebo jestli ti rikali ze to je mozne? Ja dneska zacla spinit a mam strach..

petris82
25. črc 2012

@malinka_02 ja mam pocit, ze mi rikali ze je mozne spineni, ale nejsem si jista jestli si to nepletu. Pro jistotu zitra az budes volat ohledne embryi,tak se na to treba zkus zeptat...

prinzesz
25. črc 2012

@malinka_02 spinenie po OPU je mozne, avsak predsa len sa opytaj u dr ked budes volat.. strach nemaj.. vsetko bude ok

mmirunda
25. črc 2012

@martina_81 kdepak jsi beruško, snad se neděje nic špatného ☹

radina
25. črc 2012

@malinka_02 bolesti mam teraz este ovela vacsie, vsetko ma picha, ale asi mam k tom aj zastavene vetry 😀
ani vystret sa pri chodzi nemozem 😖
Mne v CARe nic nepovedali, len to , ze mame spermijky ovela lepsie, ako predtym ,ked sa mrazilo. ... ani peniaze za icsi odomna nevypytali. 😒 .... zajtra budem volat, ze ako to vyzera. Zatial nespinim, v papieroch co mi dali, bolo ze dnes mozem este spinit. Ale ak to trva viac dni, tak to veru neviem. 😖 necakala som ,ze to bude potom tak boliet :(