1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
30. črc 2012

@pawlla dobré ráno všem!!!!tak už jsem žhavila drát a sestřička říkala,ať teda přijdu zítra místo ve středu 😉 teď mě málem klepla pepka!!jsem šla z obchodu a nějaký velký pes šel po mě! ☹ já se táák rozklepala...hulákala jsem na sousedku,protože jsem se nemohla trefit do zámku klíčem,jak jsem se třepala...no fuj!!!!!!!!!už ani paty nevytáhnu a majitele pěkně seřvu!takový šoky po ránu....
@martina_81 moooc moooc držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a chci slyšet krásné čísilko!!!!!!já jsem jí psala,že je mladá??to ani nevím..mě je 34
@janulkaa23 jj,taky vím,že to je na vyvolání MS..mě to teda nikdy nepíchly,ale tady od holek jsem zjistila,k čemu to je i jinému 😉 právě jsem se divila poprvé,proč nám to píchají po OPU..jako aby jsme před transferem dostaly MS,nebo co 😀 no..člověk se učí celý život.... 😉

saraha2
30. črc 2012

@martina_81 to jí psala malinka 😉

saraha2
30. črc 2012

@martina_81
@malinka_02 s tím lehnutím po zavedení..no..já to zavedla na noc a hned šla lehnout-jako každý den...ale ráno,jak jsem vstávala,tak jsem kýchla a vylítlo to ze mě,že jsem musela poumývat země!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a i já do sprchy...takže si nemyslím,že lehnutí pomůže.....já se držela mezi nohama a letěla do sprchy a manžel koukal,co je 😀 a to bych řekla,že za nooc to bude strávené tak nějak už......a prdlajs.. ☹

saraha2
30. črc 2012

@malinka_02 nám říkala sestřička v caru,že je normální,že něco vyteče..ale že se nemusíme bát,že to důležité tam zůstane 😉 a že je to na to,aby to tam vytvořilo takovou peřinku pro mimi..aby to tam bylo takové načechrané..jsme tam byly dvě blondýny,tak nám to vysvětlila takhle 😀

mmirunda
30. črc 2012

Kuk dobré ráno 🙂

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 Božka, ty mě štveš, že nemáš doma test 😠 😠

mmirunda
30. črc 2012

@martina_81 Beruško, stále a stále držím palušky

petruska83
30. črc 2012

@saraha2 Tak sem po víkendu nakouknu a vidím, že jsi objevila krásné //, tak moc gratuluju a jsem ráda, že na Obilňáku se ti podařilo otěhotnět. Já po tém mém prvním pokusu přemýšlela o změně Caru. Já měla první pokus fostimon-špatně na něj reagovala a musela si přikupovat dávky a dlouhý protokol. Změnili u tebe něco teď u druhého pokusu. Já čekám tento týden výsledky z genetiky, tak jsem zvědavá, jestli něco objeví, proč nám do transferu nezůstalo žádné embryjko....Ještě jednou moc gratuluju a opatruj se...!!

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda copak já můžu za to,že v hypernově měli jen jeden s citlivostí 10???pak jen ty 25 ☹ a to jsem nebrala..ale odpoledne frkneme koupit a udělám ráno zítra,než pojedu do caru 😉
@petruska83 no...já už tady taky psala,že půjdu jinam na třetí pokus....čárku jsem sice objevila,ale stále špiním,takže zítra jedu na krev místo středy,tak uvidíme,co vymyslí..jen doufám,že neřeknou,že to přejde,ale že mě něco dají.....nezměnili nic!já měla poprvé puregon a dlouhý protokol...tak jsem se ptala,co změníme na druhý pokus a dr.že nic!že by i léky nechala,že jsem pěkně reagovala..nakonec jsem si pro svůj pocit vzala menopur-aby nějaká změna byla teda...nakonec mě teda vyšel víc,jak pero,musela jsem si ještě přikoupit fostimon,protože jsem měla vysoké dávky..nakonec z toho bylo opět 8vajíček,jako při prvním pokusu...genetiku ještě ani nemáme!!akorát imunologii mě dělali!a laparo a hysteroskopii..ještě nemám vyhráno..uvidím zítra,co ukáže krev....pořád špiním,tak je to takové na nic..no.. ☹ ale poprvé v životě jsem viděla aspoň ducha na testu,tak mám radost 🙂

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 No dobře, dobře, aspoň bude víc vidět jak čárečka sílí 😉

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda taky na ni moooc myslím a jsem zvědavá,jestli ráno testla ještě!!!!!!!!!!!! 😉 ale samozřejmě očekáváme jen ty nej zprávičky,že? 😉 tak martinko šup sem s něma!!!!

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda doufám!!!!snad....uvidím,co špinění dnes ukáže...

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 žádné špinění huuuuuuuuuuuuuš huuuuuuuuuuuuuuuuuuuš

Jinak já jsem magor, dneska se mi v noci zdálo o tom jako bude probíhat OPU, že jsem tam jela a nestíhala jsem a pak mi to dělali bez uspání, no jsem blbá a z noci totálně vyřízená ☹

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda no špiním..no...mrcha by asi ráda vypukla..potvora škaredá..dnes bych ji měla dostat,tak je to takové kritické... ☹ ale doufám,že nepropukne,když mám takovou dávku utroše a k tomu ten píchanec.. 😉

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda téda!takový hororový sny,jo??neboj se nic!!OPU je šup,šup...opravdu nejhorší je to čekání na výsledek.......

petruska83
30. črc 2012

@saraha2 Věřím, že to bude dobré.....Určitě se ti tam mimi jen uvelebuje. Přeji ti tvou radost //. Já bych příště chtěla ty pera, fostimon mě vyšel na 8000kč,měla jsem 6 vajíček a všechny se oplodnily a někde jsem vyčetla na chatu, že je mohl zabít špatný kultivační roztok,ale nevím,co je na tom pravdy. Manžel když jsme byli na konzultaci po neúspěchu mi řekl, že má pocit, že mají za úkol jen tahat z lidí peníze a že je to jak sázka do loterie. Ptali jsme se i na nativ když ovulku mám normálně a jedno dítě už máme a po hormonech mi bylo špatně a o tom nechtěli skoro slyšet. Teď na to stejně finance nemáme,ale příští rok bych to chtěla ještě zkusit....

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 Jojo to je mi jasné, ani nevím proč se mi takové hrůzy zdály ☹

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 njěka ten kritickej den přežijeme 😉

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjj to je fakt člověk se učí celý život 🙂 a jak se cítíš dneska??

saraha2
30. črc 2012

@petruska83 já si psala s jednou tady na diskuzi holky z reprofitu-kukni tam a ta byla taky na obilňáku a ted je v reprofitu,tak mě psala její poznatky a rozdíly....a je fakt,že měla pravdu..že na obilňáku ti řeknou,at se sama rozhodneš,co chceš...že až tak neporadí..chcete toto,toto a hotovo..a my z toho byli matouši,protože tomu nerozumíme ☹ neřekli nic,ve stylu:doporučujeme toto,protože..atd.....ale je fakt,že i můj doktor mě upozorňoval,at hned nejdu jinam,pokud se to poprvé nepovede....kamoška třeba byli v repromedě a nic..oděšli na obilňák a povedlo se-mimochodem druhé počli normal a ani neví jak 😉 další kamoška měla na obi jen jedno vajíčko,tak na druhý pokus změnili protokol a má krásného chlapečka..ale nic v mražáku...
@janulkaa23 pořád špiním....uvidím,co mě řeknou zítra..klidně tam i zůstanu 😀 je fakt,že když ležím,tak nešpiním..ale pak vstanu a vyteče to stejně....no..takže tak..

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 uvidíš, že vše bude ok...🙂

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 uvidím,jak bude čárka zítra vypadat..testnu hned ráno,než pojedu..

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda kdy říkala martinka,že budou výsledky???u nás v caru jsou kolem 13hod....jak je v pracovním procesu???

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Určo testni, ale věřím že čárka bude ještě silnější 🙂 kolikátý den po ET zítra budeš??

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 kéž by..to špinění mě fakt straší ☹ dnes jsem desátý..u nás se na krev chodí 12tý den po ET..ale jdu teda už zítra..

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Neboj to bude v pohodě.. Kolegyně z práce taky špinila a má krásnýho chlapečka 🙂

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 kamoška taky špinila a taky má chlapečka 😉 ale počli teda přírodně 😀

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 No ona říkala, že na krev jde ráno a výsledky budou někdy odpoledne. U nás když to stihneš do osmi hodin, tak jsou výsledky ještě v deset 🙂 V práci ještě nejsem, mám dneska odpolední, ale i tak je to jako čekání na smrt ☹

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 tak to moje kolegyně ne, ty byli v gennetu v liberci 🙂 já sem zvědavá co mi řeknou dneska na ultrazvuku, zda už mají 10mm a můžu jít pod narkozu

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Ty už máš za sebou OPU?