1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 Ale nemám, ještě jsem nezačala ani stimulovat, ale dneska v noci se mi o tom zdálo ☹

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha...tak to jo já myslela, že už čekáš na ET..jakto, že ještě nestimuluješ..čekáš na mrchu??

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 nene, u nás v CAR se začíná před stimulkou brát antikoncepce, ale za 14 dnů jdeme na to. 13.8. začínám se stimulkou 😉

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha tak to jo.. takže máš před sebou také 1.IVF??

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 jj teorve první a docela mám strach ☹ Děsím se toho že to nevyjde, že přiberu, že to bude všechno bolet ( tak a teď mě ježibaby ukamenují 😀 😀 )

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj toho sem se bála taky do tý doby než sem si našla tuhle diskusi a už jste mě uklidnily 🙂 joo mě taky čeká 1.IVM

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 Ale ty už jsi píchala ne? Dneska jdeš na kontrolu vajíček .... A proč jste se rozhodli jít do minimálky?

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj píchám už 6ti dní, vajíček mám hodně ale rostou pomalu a mám malý dávky hormonů... dnes mě čeká ultrazvuk tak uvidíme.. jelikož u mě hrozí hyperstimulační syndrom, tak nechceme nic pokoušet:(

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 jj, proto jdeš do IVM a ne do IVF. Ty máš Polycystické vaječníky? že jste zvolili tuto metodu?

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj mám...kvůli tomu jdeme na tohle...jsem i ráda..hormonů tam je daleko méně a úspěšnost skoro stejná

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 tak pak hned informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
30. črc 2012

@janulkaa23 Tak hlavně aby nám to vyšlo, to je fuk jestli tak či tak, ale důležité je aby cílem byly //

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjj určo hned písnu 🙂

mmirunda
30. črc 2012

za chvíli jsem zpět. jdu koupit pipince ( andulce 😀 ) nějaký rolničky, ať není smutná

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda to je pravda, no sama sem na to zvědavá 🙂

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda no joooooooooo..naše optimistka,cooo???? 😀 😀 😀 neboj!nepřibereš!!!já taky nepřibrala!!!jo..kilo sem,kilo tam..ale to proto,že jsem doma a "žeru"..pořád něco cpu do úst 😀 normálně tak moc nejím..ale náhodou kosmetička je vždy nadšená z mé pleti,když stimuluju!!!!!!!vždy sama od sebe řekne,že mám nějakou krásnou pleť 😉

zuzij
30. črc 2012

Ahoj holky, já jsem dnes 10. den po ET (2 embryjka). Samozřejmě jsem neodolala a udělala si ráno test a nic....ani duch.
Měla jsem ten Mamates s citlivostí 10. Navíc už od víkendu mě pobolívá tak 3 - 4x za dne břicho jako bych měla dostat MS...ale zatím nic ani maličké špinění. Jsem ale z toho testu fakt zklamaná a kdybych nešla do práce tak tu asi sedím a bulím jak želva. Říkala jsem si,že po transferu 2 embryjek by už něco mohlo být vidět a kdepak...☹

saraha2
30. črc 2012

@zuzij ahoj!!ještě vydrž!!!!!!!!!jsou holky,které měly 10tý den bílo a 12tý den teprve pidi čárečku!!!dokud není červená,tak je pořád naděje!!!!já jsem dnes taky 10tý den po ET....a od sedmého dne špiním...celý den,ne sem,tam...včera jsem na popud holek tady testla odpoledne..a duch tam teda byl,ale jak to dopadne s tím špiněním..netuším...

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 No jasně, optimistka 😀 😀 Já předávám optimismus jiným, ale normálně se regulérně bojím 😅 😅 jsem sračka májová

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda já jsem na tom jako ty!!!!!!!!!!takže chápu 😉

saraha2
30. črc 2012

@zuzij a kdy jdeš na krev?

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 Mě se tak nechce do práce ☹ a nevím co mám dělat

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda ber to tak,že už je to posledních pár týdnů!!!!!!!!!!!tak si to ještě užij 😉

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda jak psaly holky o tom ascorutinu,že to je proti krvácivosti..a že to je bez předpisu..co ty mě k tomu paní lékárnice řekneš???

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 Nooo to si teda užiju 😠 😠 ale pak třeba budu s láskou vzpomínat

zuzij
30. črc 2012

@saraha2 já jdu na krev v pátek. V CAR mi řekli a´t přijdu 14 den po ET. Díky za podporu budu pořád doufat že se další čárečka objeví ale já jsem fakt hrozný stresovač a už to vidím že až do pátku z toho nebudu spát.....

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 jojo, ascorutin je volně prodejný, stojí cca 50korun a zabraňuje praskání cévek a těhulím se dává, když špiní. Dávkuje se 2-2-2 🙂

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda děěkuji moc za info!!zítra se na to poptám v caru.. 😉
@zuzij u nás se chodí 12tý den..ale já jdu o den dřív kvůli špinění..te´d jsem koukala na jednu tady o několik hodně stránek zpět a měla dušíka 12tý den...takže opravdu vydrž,dokud není červená,tak naděje stále je!!!

mmirunda
30. črc 2012

@saraha2 No jasně, že poptej a hele špiníš moc????

melisska
30. črc 2012

@zuzij ja som tak ako ty, 10 den po ket a test negativny, naviac ma zacinat boliet bruch na ms 😔