1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

petris82
1. srp 2012

@absti ja mela vytok od 4. dne stimulky, bylo toho fakt dost, takovy ten hlen. Ja pichala 150 gonalu.

pawlla
1. srp 2012

@saraha2 n a jsem z toho priznavam trosku nervozni ms je o 5 dni drive ale tak snad to tolik nevadi miminka stejne vekaji v mrazacku

malinka_02
1. srp 2012

@martina_81 dekuju moc!
@radina no moc lidem to nevyslo podle bt tak sem k tomu skepticka navic si myslim, ze to muze ovlivnovat i utrogestan.
@janulkaa23 tak to je super ted aby pekne prosperovali..
@pawlla tak doufejme ze to bude co nejdriv!

absti
1. srp 2012

@petris82
@radina

holky díky za reakci. A doktorka na to nic neřekla? já píchám gonalu 225 jednotek,
A vy už máte 1.IVF za sebou?

radina
1. srp 2012

@malinka_02 To je urcite pravda s tymi hormonmi.

radina
1. srp 2012

@absti Dr. som to nehovorila, ale asi to tak malo byt, kedze rastli vajka a bola som v dnoch ,ked zvykne byt ovulka. 🙂

petris82
1. srp 2012

@absti ja to doktorovi nerikala, pac si myslim ze je to normalni. V normalnim cyklu mam vytok tak tri dny a pri stimulce sem si rikala ze je to kvuli tomu, ze tech vajicek tam je vic a taky vyrostly rychleji, takze myslim ze je to normalni. Ja mam za sebou jedno IVF, ktere nevyslo. V zari zacnu pro zmenu dlouhy protokol, protoze sem mela jen 4 vajicka.

@malinka_02 uvidis ze tam taky budes mit 2 carky. Nejak se to tady pekne rozjelo s tema // 🙂

absti
1. srp 2012

@petris82
no já jsem byla v pondělí na ultrazvuku to jsem byla 5 den stimulace a měla jsem 5 velkých folikulů a nějaké malé. Říkala že to celkem jde. Jen sliznici jsem měla prý pěknou. a to 7,2.
Moje je to první IVF,takže moc nevím co mě čeká..

janulkaa23
1. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla do zítra či pátku budou dozrávat, když vše bude ok možná už sobota zavedení a když ne tak pondělí až středa..uvidí se

janulkaa23
1. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 bylo mi po narkoze dost zle, bolelo mě to a byla sem celá zelená při každém pokusu vstát jsem skoro omdlela, při odchodu wc mě museli naložit na vozík a na pokoj odvést..ještě, že přítel byl stále se mnou...

petris82
1. srp 2012

@abstino ceka te opu- to je v celkove narkoze ale nic to neni, potom te muze trochu bolet v brise, ale da se to zvladnout. Jestli chces prodlouzenou kultivaci, tak za 5 dni ti daji embryo do briska - to je uplne v pohode. Das si 1 ci 2? Kdyz das prvni 2 pokusy jen jedno, mas narok na 4 pokusy od pojistovny.

pawlla
1. srp 2012

@janulkaa23 a oni vlastne dozraji a pak se oplodni az teprve ze ? A nechate se prodlouzenou kultivaci nebo jak to budete mit ? Jinak drzim bojovnickum moc palecky

mmirunda
1. srp 2012

@pawlla Ahojky kočko, tak co? Už ti volali?? Oni mají pořád na všechno čas 😠 😠

mmirunda
1. srp 2012

@vall83 Jojo, teprve do prvního. my jsme zlepšovali spermiogram. Tak jsem zvědavá zda to k něčemu bylo. Ale tak ono to ve finále docela uteklo, ale máš pravdu, to čekání je fakt strašný ☹ Ale už se dočkám 😉

mmirunda
1. srp 2012

@martina_81 Ahojky kočko, tak testík sílí 😵 😵 ? To je super 🙂

saraha2
1. srp 2012

@janulkaa23 téda!chůdě!!já po chvíli vstala a byla jsem jak rybka..tak odpočívej!

janulkaa23
1. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla jjj pravděpodobně jí mít budeme uvidíme co a jak 🙂 děkuji

janulkaa23
1. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjj odpočívám, musím mám to nakázaný od doktorky a anestezioložky.... 🙂 ne nemít tam přítel tak nevím nevím... :(

pawlla
1. srp 2012

@mmirunda ne jeste mi nevolali to me teda pekne stve asi zavolaji zitra pac dneska uz asi tezko 😖

martina_81
1. srp 2012

@mmirunda ? Podle čeho bereš, že sílí? Jsem psala,že to bude tím,že jsem byla v noci jen 1x čůrat, místo obvyklých 4x. 😀 😀 Ale i to povzbudí. 🙂

mmirunda
1. srp 2012

@martina_81 No podle toho, že říkáš, že čárky vidět jsou a neslábnou 😉

martina_81
1. srp 2012

@mmirunda to sice ne, ale ani nesílí. 😒 No uvidíme v pátek, hlavně, když se budou držet.. 😉

malinka_02
1. srp 2012

@martina_81 hlavne ze neslabnou.. 😉

zuzij
1. srp 2012

Ahoj dnes jsem 12 den po ET 2embryjka. Dělala jsem si ráno test a byl negativní. dnes odpoledne jsem začala spinit,myslim ze miminka to asi vzdala ☹

briuska
1. srp 2012

@zuzij třeba neee, není 12 den po et brzy?ale nemám zkušenost....já si mám udělat test až za 16 dní po ET...držím palce 🙂

zuzij
1. srp 2012

@briuska mě v CAR řekli ať přijdu na krev 14 dni po ET

martina_81
1. srp 2012

@zuzij ahoj,to mě moc mrzí. ☹ ☹ ☹ To bylo Tvoje 1.IVF? A máš nějaké mrazáčky?

zuzij
1. srp 2012

@martina_81 ano to bylo 1.IVF,mrazacci bohužel nejsou. . .ze 7 odebranych vajíček se vyvinuly jen 2 embryjka a ty jsem si nechala přenést

martina_81
1. srp 2012

@zuzij takže další IVF? A jak to zvládáš? ☹ ☹ ☹

zuzij
1. srp 2012

@martina_81 určitě půjdeme do dalšího IVF. Uvidíme co řeknou v CAR. A jak dopadne v pátek ta krev. Zatím nesmutnim, pořád trošku doufám. . .ale tak nějak tuším ze to asi nedopadlo