1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
6. srp 2012

@malinka_02 beruško kukni hooodně zpátky a uvidíš,že Mia měla ducha 12tý den........

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 rozkaz šéfe 🙂))))

petruska83
6. srp 2012

@saraha2 Strašně moooooooc ti gratuluju...Zasloužíš si to. 🙂 Snad mi na obi dopadne druhý pokus taky tak dobře jako tobě....

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Gratulace 🙂))

petruska83
6. srp 2012

@saraha2 Máš nějaký tip na další pokus pro mě, čím to je, že to tenkrát nevyšlo a teď to vyšlo? Já vím, asi je to blbá otázka, ale máš možnost srovnání....🙂

malinka_02
6. srp 2012

@evikj33 no nevim boli me hlava a nalada na bodu mrazu jako pred ms a prsa ustali..ja jdu 13 den na krev tak by nemelo smysl testit 14..
@radula12 a ty si testovala znovu? Kdyz si rano mela test bily?
@saraha2 htak to je skvely!! Moc gratuluju!!

malinka_02
6. srp 2012

@saraha2 dekuju..a testovala uz driv? Nevis stranu? Ja jedu pres mobil tak to jde blbe..Kdyz me i boli hlava atd u me priznaky ms..
@janulkaa23 drzim palecky!

saraha2
6. srp 2012

@petruska83 no ještě mám dlouhý kus před sebou.....a dokud nebude srdíčko a fotečka,tak neuvěřím......

saraha2
6. srp 2012

@radula12 duch!!??no hurá!!!!!!!!!!tak potichoučku,at ho nevyplašíme přeji,ať jen sílí!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
6. srp 2012

@malinka_02 kdy nečekáš MS????pohledám ti to a pak napíšu stranu..

saraha2
6. srp 2012

@malinka_02 str.121 😉

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Beruškooooooooooooooooooooooooo to je krááááááááááááááááása. gratulujuuuuuuuuuuuuuu ♥♥♥

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 děkuji moooc

rory_g
autor
6. srp 2012

@saraha2 paráda Sari, moc gratuluju 😵 😵

melisska
6. srp 2012

@saraha2 super, aj ked ja som to citila, ze je to OKI 🙂))))

saraha2
6. srp 2012

@mmirunda
@rory_g děkuju,ale ještě bojím...uvidíme,co ultrazvuk...a pak čekat na srdíčko...

radula12
6. srp 2012

@malinka_02 netestovala,ale nechala jsem ho položený na záchodě, pak jsem šla na wc a ? duch tam byl 🙂

briuska
6. srp 2012

@malinka_02 dnes jsem 5. den po ET ...mám strach...hrozný strach. ☹ ☹ ☹

radula12
6. srp 2012

@saraha2 děkuju, mám úplně nervy se testovat znova, zkusím až ve ST, dneska to bylo moc slabé, tak uvidíme 🙂 papa a drž se !

saraha2
6. srp 2012

@radula12 neboj!!!!!dušík tam je a to je důležité,že se to tam rýsuje a že se tam něco děje..ale chápu,že se bojíš..já to mám potvrzené z krve a taky bojím..a asi už se bát ani nepřestanem.....

saraha2
6. srp 2012

@mmirunda no..jsme trošku pomalješí,ale hlavně,že stoupáme 😉 jsem četla,že MIA měla 16tý den po nějakých 1600 😕 u nás to jde pomaleji..ale klidně tak,hlavně,at to stoupá.....

briuska
6. srp 2012

@radula12 Radul dnes jsem 5. den od ET....jak jsi na tom ty? Promiň...sleduju tolik diskuzí, že už ztrácím přehled...mě ten strach přepadl vlastně až dnes. Pořád se modlím....samozřejmě taky věřím, naděje umírá naposled...i u IUI jsem věřila, i když jsem měla 16 DC negativní test, furt jsem věřila než přišla mrcha. Teď mám takové smíšené pocity strachu a odevzdanosti 😖 😢

berunka1975
6. srp 2012

ahojte babulky citam ze viacere mate dobre spravy strasne vam gratulujem...@radula12 tie co mate len ducha na teste, treba verit, aj ja som mala duchov a objavili sa az po niekolkych hodinach a bola som tehu, takze spravajte sa ako tehule a bude dobre...
ja aktualne cakam na mrsku ale akosi sa jej nechce, uz som si dala cer. vino, aj horuci kupel dokonca som na nete precitala ze caj z koprovych semienok pomaha tak aj ten som si robila... a nic... raz chceme aby nedosla potom aby dosla co najskor ach jaj stale dokola, nepoznate nejaky zaruceny recept?
@saraha2 stale cakame, ci na //, potom na hcg, na utz, srdiecko, a vlastne nikdy sa to nekonci ani ked sa deti narodia, vtedy ten skutocny strach len zacne, taky je zivot

rory_g
autor
6. srp 2012

@saraha2 kočičko bát se asi už nepřestaneš 😅 Já také trnu od kontroly do kontroly, teď v pátek jsem byla s nervy kdesi, že jsem se tam dr málem rozbrečela a vynutila si kontrolní UTZ už za 14 dní, sice si ho zaplatím, ale já bych měsíc nevydržela...klidně se mi směj 😀
@radula12 jéé dušík, moc gratuluju, potichoučku a ať sílí 🙂

saraha2
6. srp 2012

@berunka1975 mě vždy zabere červené víno..vůbec ho nepiju,protože bych to měla nonstop.... ☹ jinou radu nevím..ale jak ji chceme,tak nejde a nejde potvora..... ☹ když ji nechcmeme,tak přijde dřív,než má... ☹

berunka1975
6. srp 2012

@saraha2 ved prave mas pravdu, no bola som si kupit teraz uz druhu flasu tak dufam ze zaberie v inej teme mi baba poradila robit 20 drepov kazde 2 hodiny, boze drepy som nerobila, naposledy na zakladnej skole 🙂 , ale vyskusam ked nic ine aspon svalovku dostanem

briuska
6. srp 2012

@saraha2 gratuluji, aťo hcg pěkně roste a těšíme se na foto 🙂
@radula12 jé, dušík....kéž už bych ho taky měla...tak držém palcééé... 😲
@janulkaa23 a kolik embryjek sis nechala dát? 😉 Moc držím palečky, teď se hlavně něčím rozptýlit, aby to rychle utíkalo...viď 🙂

saraha2
6. srp 2012

@rory_g nesměju se!!!!!!!!!!!!!!!já taky nechci psát negativní věci,ale není to tak dlouho,cca 3měsíce,co mě psala sestřenka od manžela,že je těhotná..už to řekli i rodině...pár dní před tím,než jsem šla na odstranění polypu mě psala,že ji za chvíli vezou na sál,že nemají srdíčko..tak je to takové ještě hodně živé.. ☹ nad se nebudete zlobit,že tady píšu negativní věc,ale mám to v živé paměti,jak jsem se s ní radovala a pak toto.....já dnes dumala nad tím,jak jsem ráda,že vás tady mám,protože krom manžela a kamošky,co mě píchala při prvním pokusu to nikdo neví....a ona jen ví,že byl duch na testu..nemáme čas se vidět..takže to nemám s kým probrat atd....ani s manželem o tom moc nemluvíme..strach..ale bříško hladí každé ráno i večer....ale nekomentuje to...takže nebýt tady vás,tak chocholoušek to jistí......protože všechny víme,co prožíváme a ještě to držet v sobě by už bylo úplně moc...

saraha2
6. srp 2012

@rory_g mělo tam být,že TADY nechci psát negativní věci..ne TAKY!!pardon..překlep..

saraha2
6. srp 2012

@briuska no to nevím,jestli bude foto,když říkala,že budem rádi,když tam bude tečička..ale už mě napadlo,že budu chtít i tečičku..