1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

tulipanek82
14. srp 2012

Ahoj holky, ve ctvrtek jdu na ultrazvuk. Kolikaty den jste ktera mely srdicko?Zajimalo by me, jestli uz by ted melo byt? 🙂

tulipanek82
14. srp 2012

@chilinkaxxx Ahoj,ja nevim, jaka je sance, jestli se uchyti obe,ale nam rikali, ze se uspesnost embryotransferu nezvysuje s poctem zavadenych embryjek, protoze to nejvic zavisi na tom, jak je pripravena deloha.Takze teoreticky jestli je pripravena dobre a jestli jsou obe embryjka kvalitni treba i vysetrena PGD,tak by se mohly uchytit obe 😉

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha já nešpiním tak nevím zda to je dobrý nebo ne... nooo uvodíme...

danny38
14. srp 2012

@ivapo Myslíš ty tripletesty nebo odběr plodovky?

ivapo
14. srp 2012

@danny38 plodovka..tripl test yl vysledek za 14 dni

danny38
14. srp 2012

@ivapo Já to právě chtěla vědět na ty tripletesty, abych tak nějak věděla kdy by mi měl doktor zavolat nebo popřípadě zavolám já jemu. To zas budou nervy.

ivapo
14. srp 2012

@danny38 jojo to znam

danny38
14. srp 2012

@ivapo Jsem teď pročítala diskuze na téma triple testy a odběr plodové vody a je to mazec .... v cizině snad dokonce od triple testů upouštějí, protože jsou jen orientační a zbytečně plaší těhule ... bývají buď falešně pozitivní nebo někdy zase falešně pozitivní ... jedna mamina tam měla dokonce hodnotu snad 1:32, ale byla myslím v pořádku. Je docela zajímavé si o tom počíst.

mmirunda
14. srp 2012

@pawlla Neboj se, všechno dobře dopadne 😉

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 ahojky, prosím Tě mrcha přijde i přes utroš?? Někde sem četla, že když mrcha nepřijde do 10týho dne po ET je to dobrý znamení...

melisska
14. srp 2012

@janulkaa23 ano, moze prist aj cez utros

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska děkuji za info 🙂 a co ty jak si na tom??

melisska
14. srp 2012

ja idem do 5.ivf cakam ms-september

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska už 5.???

ivapo
14. srp 2012

@danny38 Jo Jo.. Taky jsem si něco pročetla... Některý gynekolog to doporučuje .. Jiny ne 😒

melisska
14. srp 2012

@janulkaa23 ano 😒

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska chudáku :(( tak držím mooooc pěstičky

mia75
14. srp 2012

Ahojte holčičky, ozývam sa po 2 mesiacoch z vlastnej postele, dúfam, že nadlho som opustila špitál. Do konca prosince aspoň 🙂 Robili mi ešte na rozlúčku ultrazvuk, malá je v poriadku, má všetko čo má mať a nič navyše 🙂 ale naštval ma lekár 🙂 hovorí mi: najprv som myslel že ste chudá, ale asi máte špek na bruchu - nevidím malej pekne tváričku. A to nemám v 5. mesiaci ani 60 kíl 😀

melisska
14. srp 2012

@janulkaa23 dakujem 😉

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska nemáš za co 🙂)

pawlla
14. srp 2012

@mia75 ahojky tak to je super ze jste konecne doma a ze je vsechno v poradku jen tak dal 🙂

mmirunda
14. srp 2012

@mia75 Gratuluju k návratu domů 😉 poznala jsi to doma vůbec?

pawlla
14. srp 2012

@mia75 a copak stebou vubec delali v tom spitale? Krome teda utz davali ti nejake leky nebo tak ?

mia75
14. srp 2012

@mmirunda No, dosť ťažko sa leží keď je doma "poriadok" udrziavany 2 mesiace zaneprazdnenym chlapom 😉
@pawlla Ja som mala na striedačku bolesti, teploty, zhoršený krvny obraz a tak ďalej, takže taky kolotoč liekov, infuzií, vyšetrení a ležania

mmirunda
14. srp 2012

@mia75 tak se ale snaž odpočívat a na "pořádek" hoď teď bobek 😉

pawlla
14. srp 2012

@mia75 jasne kasli na neporadek a pekne dal lez at se holcicce a tobe pekne dari 🙂

danny38
14. srp 2012

@janulkaa23 Taky jsem slyšela, že může přijít přes utroš, myslím že to měla saraha při prvním IVF

danny38
14. srp 2012

@mia75 Tak to je parádní zpráva, konečně doma 😉

danny38
14. srp 2012

@ivapo Je to na palici, vůbec nevím jak se rozhodnu 😒

malinka_02
14. srp 2012

@fionna díky 😉

Dneska nálada pod bodem mrazu.. Chytla mě depku už ráno, pak mi zavolala máma že jaksi oslava mých narozenin se asi konat nebude- oba bratři odjeli na dovolenou s holkama, jak kdyby nevěděli kdy mám narozky, babička v nemocnici, děda nedorazí je na své chalupě a táta má nějakou práci a asi se protáhne i na večer ten den kdy to je.. ☹ takže bez nálady. A pak švagrová, poled na její bříško v 6 měsíci jak si ho hladila ně dostal...