1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene já chci marodit v Praze a když pojedu na víkend k rodičům nebo na svátky chci se dohodnout v CAR zda mi napíšou, že sem byla u nich...

adriene
26. lis 2012

@janulkaa23 Co vím, tak v Praze kontrolují minimálně... rozhodně se v CAR domluv, zkus to. Nebo pokud máš někoho známého... třeba v odpoledních, večerních, nočních hodinách pořebuješ potvzení z pohotovosti.

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene děkuji za radu 🙂 jsi poklad...

adriene
26. lis 2012

@janulkaa23 Ne to nejsem 😎 ale když vím, tak poradím 😀

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene jsi, uklidnila si mě.. 🙂 klidně se můžeme v Praze potkat 🙂

adriene
26. lis 2012

@janulkaa23 No to jistě 😉 Důležité je, že máš teď o něco klidnější dušičku a především Ti přeji, aby Ti vše klaplo dle Tvých představ 🙂

chilinkaxxx
26. lis 2012

@harley26 testovala 2x a nič, ale stále som verila... mali sme len 3 dni 6-bunkové embryjko, ale embryologička vravela, že je v norme, ale už malo byť 8-bunkové, takže sa asi prestalo vyvíjať ☹ ale v januári si dáme určite PK.

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene jj věříme, že to vyjde 🙂)

radina
26. lis 2012

Ahojte kocky, tak mame vysledky z Prahy. Ako som predpokladala, nieco nam zistili. tak ale som rada, ze som tam sla hned , a nie po dalsich neuspesnych ivf.
viete mi niektora blizsie vysvetlit co znamena: antisperm. autoprotilatky IgA v seminalni plasme zvyseny.
V tom ImmunoBead Teste mame pri priamom IBT IgG x, a IgA x. cize asi negativne, ze?
Ale pri tom nepriamom IBT mame: IgG: 4 % (norma <5%) a IgA 23% norma (norma <5%) 😖 Tomuto moc nechapem, to mal moj muz pri vysetreni antispermatoz. autoprotilatok. 😒
Ja mam Bunecnu imunitu mierne pozitivnu. Len nechapem, preco aj proti trofoblastu, ktory mi vysiel 94% ked norma je 75-120. Ktora mate toto vysetrenie za sebou, ako vam to vyslo? diky. 😉

malinka_02
26. lis 2012

@janulkaa23 ja sem presne tohle resila ze mame chatu na machaci a chtela sem kdybych nekdy byla tehotna tam travit hodne casu a pry to nejde..
@zelvik presne tak holky co otehotnely prirozene to vubec neresi,moje kamaradka donce nebyla ani na screeningu ve 13tt nevedela to a kdyz sem ji to rikaa tak si rekla ze to dr vi lip ani si to nehledala..je v 19tt a nema zadnej..

malinka_02
26. lis 2012

@gyty no kdyz u tebe to ze to uz jednou vyslo je znamka toho ze vam to jde..u nas nikdy ani naznak vis tak muze byt necomspatne proc se nedari..
@chilinkaxxx to me moc mrzi..ja to pres utrogestan nedostanu nikdy i treba tyden po MS musim ho vysadit a teprve pak to za 2 dny dostanu..mezi ivf musi byt pauza asi 3mesice to vis? Nebo mate mrazacky?

malinka_02
26. lis 2012

@radina a to si byla v Podoli?

radina
26. lis 2012

@malinka_02 Ano, tam.

malinka_02
26. lis 2012

@radina ja tam byla ve ctvrtek a vysledky budu mit za mesic a pekne me nastvali a kdyz koukam ze ti asi moc k vysledkum taky nerekli tak me nastvali jeste vic! A co lecba nejaka?

malinka_02
26. lis 2012

@radina tak simpisem koukam vsude stejne 😉 Ja doufam ze me aspon ty vysledky reknou 😖

radina
26. lis 2012

@malinka_02 tak vysledky dosli postou, dnes som im volala, ci uz mi ich vobec poslali, a poobede boli v schranke 🙂
Vraj im mam potom zavolat, ked sa budem chcem spytat na vysledky.
Napr. je tam toto: BI mirne pozitivni, dopor.sanaci event.gynekol. zanetu, dusledny kondom.styk, zene Prednison 5mg denne cca 6 tydnu, pak snizit na 2,5 mg/den a zkusit koncepci (asi ivf), mimo ovulaci nadale kondom.

Tak mam to brat tak, ze tych 6 tyzdnov kondom stale, ale potom uz len mimo ovulky?

malinka_02
26. lis 2012

@radina hele asi jo ale ja ted treba brala prednison 2,5 mesice kolem ivf takze jestli mi o mesic po vysazeni mi ho zase daji tak se fakt pobavim.. A kondom mimo ovulaci je dobry ale kdyz nevim kdy je ovulace? Mivam dle utz nekdy behem 9dc a 15 dc to je sex tak 7-14 no tak to pak tezko sex bez kondomu mimo ovulaci..jo a cyklus mam tak 23-27no tak nevim no..

chilinkaxxx
27. lis 2012

@malinka_02 tak my pojdeme skor. v decembri podame novu ziadost a v januari s ms zacneme.

harley26
27. lis 2012

Ahoj holky! Dneska sem 6 den po ET a příznaky furt žádnéééé. Já chci umět posunovat čas 🙂

majka43
27. lis 2012

@radina Asi jsi alergická na manželovo sperma a ten prednison, by ti na to měl pomoct.

pechlinka
27. lis 2012

Ahojte baby, v decembri mam konzultaciu ohladne IVF... 🙂 konecne som sa k tomu dokopala.. 🙂 ako dlho trva schvalenie poistovnou?...Budu mi robit aj nejake vysetrenia.. ?..bola som uz 3x na IUI...v Gyn-five.. :(

jahodarka
27. lis 2012

po měsíci ahoj holky! 🙂
prosím sos - za jak dlouho vyprchá z těla pregnyl? jsem dnes 6. den po KET a samozřejmě jsem nevydržela a je tam //.. 😅 bojím, bojím, co myslíte? může to být ještě pregnyl? dnes je to 12 dní od doby, kdy jsem si ho píchla 5000 j.

adriene
27. lis 2012

@jahodarka Já si bohužel (aniž bych ti chtěla nějak kazit náladu) myslím, že to ještě pregnyl může být.... o tom by tu mohla vyprávět @malinka_02... ta měla také pozitivní test po pregnylu. Testovala moc brzo. Ale může a nemusí... to je jasné ... třeba zrovna ty tvoje 2 čárky jsou mimi a volně ti to z pregnylu přejde v těhu 😉

adriene
27. lis 2012

@jahodarka Mimo chodem... jasně je ještě důležité, jak moc jsou ty tvoje čárky silné 😉 pokud hodně... už bych se pomalu těšila 🙂

mmirunda
27. lis 2012

Kuk miláčkové moji. Dlouho nebyla tabulka co 🙂 ale nikdo mi žádné novinky nepíše ...

adriene
27. lis 2012

@mmirunda Nebyla 🙂 zítra mám kontrolu a UZ 😀

adriene
27. lis 2012

@mmirunda A jak je? Jak se cítíš?

mmirunda
27. lis 2012

A gratuluju první mamince z naší skupinky @nemorosis ať ti prcek dělá jen samou radost ♥♥♥

Ženy které si miminko moc přejí ♥

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - bohužel negativní ...
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - negativní
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥ - vklad byl 15.11. - beruško tak hlaďkej bříško, moc na tebe myslíme ♥♥♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, 16.11.IUI kočičko tak držíme všechny palečky co máme ♥♥♥ - Tak co???
@unkarka (Sanus Jihlava ) duben/12 1.IVF - negativní, listopad 2.IVF - tak už jsi to rozjela?
@ramdy (Iscare Pha ) červenec/12 1.IVF - negativní, změna CAR na Pronatal Teplice - listopad/12 IUI - čekáme na výsledek a držíme palečky ♥ - jak to dopadlo? Nedočítám a info v IP jsem neměla ...

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11. - v pořádku, 3.12. screening
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!! - 28.11. KO a UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, screening negativní, na 80% je tam holčička, TP 31.5.2013, další KO 19.12.
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, screening negativní a taktéž na 80% holčička
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - mimčo je pěknej pohodář, nechtělo se nikomu ukázat, ale nakonec ukázalo, že je zdravé a veliké ♥♥ mám z Tebe radost
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 6.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥, 23.11. velký UTZ - všechno v pořádku
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

jahodarka
27. lis 2012

@adriene ach jo, tak holt čekám dál.. 🙂 druhá čárka je slabá, ale jasná..

mmirunda
27. lis 2012

@adriene Ale jo, cítím se dobře. Nic na sobě nepozoruju, kdybych nevěděla, že tam mrně je, tak nevěřím tomu že jsem thotná 😉 Jinak to víš, já bych dělala tabulku častěji, jsem tu denně, ale nikdo nic nepíše ☹