1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
29. zář 2012

@mmirunda a tak som si chcela brat z teba priklad 😔

mmirunda
29. zář 2012

@melisska Beruško moje, vezmeš si ho příště ♥♥

radina
29. zář 2012

@melisska jaaaj, my sme si povedali, ze ked to nepojde takto , tak si adoptujeme, uz mame aj papiere vypisane, za to clovek nic neda, a ak sa podari vlastne, zo zoznamu ziadatelov odideme.

radina
29. zář 2012

@mmirunda Inak, kolkaty pokus ti vysiel? prvy? .... daj nejake rady , nech sa si vezmem inspiraciu, lebo minule ivf som sa desne vystresovala.

zelvik
29. zář 2012

@melisska Varuju mrchu,ať se ani nepřibližuje!!!!!!!
@adriene Ahoj, tak si ty tanečky natrénuj a zítra je prosím zopakuj kvůli mně. Zítra jsem 28.DC a to chodí mrcha...
@mmirunda Ahojky, no já dopoledne šla do města, pak jsem stála u plotny a smažila bramboráky, teď jsem konečně dala nožky nahoru a dám oddych.Kvečeru jdeme ke známým.

mmirunda
29. zář 2012

@radina Ano vyšel nám první pokus... a ryd? těžko říct, prostě tomu věřit za každých okolností. nepřipustila jsem si myšlenku, že by se to nepodařilo. Věřila jsem bublinkám 😉

mmirunda
29. zář 2012

@zelvik tak to ti závidím, já tady sedím stále sama, už mě z toho asi klepne. Chlap je někde v háji a mě se chce bulit. Takhle jsem si to rozhodně nepředstavovala ...

zelvik
29. zář 2012

@melisska Jejda, promiň, teď jsem to dočetla až sem, odháněla jsem ti tu mrchu a netušila, že jsi testla:(

radina
29. zář 2012

@mmirunda to je asi ten spravny pristup, ja som posledne konala presne opacne, a kazdemu som tvrdila, ze to nevyjde. ..... a tak sa aj stalo, ale mam pocit, ze teraz som na tom ovela lepsie, ani na to nemyslim. 🙂

mmirunda
29. zář 2012

@radina To je moc moc dobře, musíš tomu prostě věřit 😉

melisska
29. zář 2012

@zelvik nevadi, mrcha este nedosla, dobre ste ju vyplasili 😀
Ja som stale verila, ze to vyjde a nevidela som dovod preco nie...

zelvik
29. zář 2012

@mmirunda Ach jo, to je na prd. A nenapíšou ti vycházky v kuse - ne něco dopo a něco odpo, ale ty 4 hodiny dohromady. Já to tak měla po IVF, chtěla jsem je najednou. Říkala jsem si, že dopoledne tak nějak proflákám a prospím a odpoledne budu mít téměř celé na courání venku. A v práci není možné tě přeřadit na něco méně náročnějšího?Že by ses třeba po 12 týdnech, až odpadne ta kritická doba, vrátila do práce?

mmirunda
29. zář 2012

@zelvik tak já mám zatím jen 4 hodiny vycházek a ty mám od 15-19, snad mi po UTZ přidají ty další dvě hodiny a dám si to od 12-18. neomezené vycházky se už nedávají ☹ Bohužel mě v práci nemůžou přeřadit na nic jiného, dělám v lékárně, taháme tam těžké bedny a máme internetový obchod, což obnáší i balení balíků a to taky není žádná sranda. Budu to holt muset vydržet, nedá se nic dělat, ale brzo mi z toho klepne. Chlap mě štve, dneska byl hnusnej, že on za to nemůže, že já nikam nemůžu a nevidí důvod proč by on měl sedět doma, když on ven jít může... proč asi ... třeba aspoň někdy kvůli mě ...

zelvik
29. zář 2012

@mmirunda Ach jo, tak to je teda na budku 😠 Tak ti moc přeju, ať se moc nenudíš, ať ti to rychle utíká a ať si najdeš nějakou fajn zábavu...

mmirunda
29. zář 2012

@zelvik No děkuju, snad ano ..

kaijko
29. zář 2012

@mmirunda Jeste uvidim co mi reknou zitra ;) Boli me brisko jako pri ms,takze ok ;) Na pokoji byli v pohode zensky a celou dobu jsme si povidali 🙂 I se zasmali ;)

mmirunda
29. zář 2012

@kaijko To jsem moc ráda 😉 Vidíš že to nebylo tak strašný 😉

danny38
29. zář 2012

@melisska Moc mě to mrzí ☹ Je to nespravedlivé 😠 😠 😠
Není ještě třeba nějaká možnost, že by to nakonec bylo pozitivní? Kolikátý den jsi po vkladu?

kaijko
29. zář 2012

@mmirunda Jj, nebylo.. 🙂 Jak to Ty zvládáš doma? Ty chlapy, viď? Nechal Tě doma samotnou?

melisska
29. zář 2012

@danny38 12 den 😔

janulkaa23
29. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda To mě mrzí, jaké máš trápení s přítelem :( To ten můj chce být neustále se mnou, jelikož mimi se týká obou a ne jen jednoho... Chudáku ty si neměla klid před OPU ani teď v těhu viď??

danny38
29. zář 2012

@melisska Tak se asi ještě uvidí jak dopadne krev, ne? Ono je to nevyzpytatelné. Někdy se ty potvory čárky ukážou až když už si člověk říká, že to nevyšlo. Kdy by ti měla přijít mrcha?

melisska
29. zář 2012

@danny38 mrcha mala prist dnes

zelvik
29. zář 2012

@melisska A na krev ale ještě půjdeš, viď?

melisska
29. zář 2012

@zelvik neviem moja ci sa to oplati, velmi ma boli hlava

danny38
29. zář 2012

@melisska Za to nic nedáš, jít na krev. Uvidíš, někdy se i zázraky dějí a tobě bych to strašně moc přála 😵

melisska
29. zář 2012

@danny38 dakujem moja

melisska
29. zář 2012

@mmirunda moja ty si zrejme na vychadzke, ty mas problemy smm?

rory_g
autor
29. zář 2012

@melisska beruško to mě mrzí...tolik jsem Ti držela palečky 😔

danny38
29. zář 2012

@melisska Posílám alespoň veliké virtuální objetí 😵