1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
24. říj 2012

@mmirunda já vím, něco se prostě nedá 😒 ale jsme tu všechny s Tebou, mysli na tu masu koňské energie 😀

mmirunda
24. říj 2012

@rory_g Joo to je fajn, aspoň se člověk někde může ventilovat 😉, jsem za Vás vděčná 😉

rory_g
autor
24. říj 2012

@mmirunda to já taky, řekla bych, že celkem vzácně jsme se tu sešly samé pohodářky

mmirunda
24. říj 2012

@rory_g No nevím jestli pohodářky, ale není tady žádná prudička 😉

malinka_02
24. říj 2012

@zelvik no toho se taky bojim..a presne jak pises..jenze ja mam spatny zada a fakt bolesri cim dal horsi ze uz me to donutilo cvicit na zadatak sem si rijala kdyz by tohle pomahalo zadum i tehu tak to prijemne s uzitecnym..ale jak dlouho to vydrzim..Hlavne tim ze mame hoodne spatny spermiogram tak zase tolik neverim ze by pomohlo moje cviceni..

ivapo
24. říj 2012

@jahodarka můžeš ho potěšit ručně stručně či..... Víš přeci!!

ivapo
24. říj 2012

@mmirunda sice tě neklid nim ale mi měli dusno az do konce 3 mesice cca.. Pak se to zlepšilo .. Snad....

malinka_02
24. říj 2012

@mmirunda je Miru zase chlap zlobi??? Me taky ale s nima na nic a bez nich jeste hur..muj chce prodat byt s hypotekou zaplatit pokutu protoze porusime smlouvu a koupit barak za Prahou. Takze nejdriv nervy, pak dvoje stehovani protoze nez vyberem dum a vyridime novou hypoteku budem muset do podnajmu. Celou dobu nervy ze kdybych otehotnea tak uz nam nikdy hypoteku nedaj a budem v podnajmu, stejne tak kdybych prisla o praci..A pak bydlet nekde v prdeli, daleko od kamaradek a rodiny, do prace cesta hodinu (chlap ma firemni auto) do toho furt sama, on jezdi z prace pozde. Zase rekonstrukce ale sami podle penez takze treba 2 roky stavba..a pak koukat na prazdny pokoje pripominajici ze deti nejsou. Hlavne uz sme se jednou takhle stehovali z mensiho do vetsiho i s tema hypotekama a byl to rok stresu.. No a on chce a ja se bojim no a kazdyctyden minmalne 1 hadka..a on mi s tim neda pokoj..

pawlla
24. říj 2012

@malinka_02
@zelvik ahojky holky ja jsem poslednich par dnu mimo jako v mlze furt brecim ani nevim proc mam depku a bojim se patku a lezim uz skoro 3 mesice v kuse nic nedelam pripadam si blbe ..... Tak jsem vas tu nechtela otravovat nejakym stezovanim .... Jinak nemam potrebu odchazet do terminovych diskuzi jednak porad nevim ze je to ok a strasne se bojim a to vetslina tehuli co otehu prirozene stejne nechapou

ramdy
24. říj 2012

Ahoj děvčata, tak se zase po delší odmlce hlásím. Musela jsem si dát pauzu, protože mi to torcu lezlo na hlavu, takže proto jsem tu nebyla. Nicméně zahájili jsme přípravu na druhý pokus, čekají nás různé testy a braní vitamínů a taky jsem změnila kliniku a budu chodit do Pronatalu v Teplicích, takže kdyby ste tam některá chodila, tak budu ráda za informace. A jak se jinak tady všechny máte, vidím, že Vás hodně přibylo jako snažilek, ale taky jako očekávajících maminek. Všem přeji hlavně hodně zdraví a štěstí.

adriene
24. říj 2012

@malinka_02 Ja byt Tebou, tak do Mojzisky jdu... i kdyby ti to melo pomoci jen na bolesti zad a MS a na to, aby ses zabavila 😉 Jonak jeji uspechy jsou nepopiratelne. A to, ze je u vas (tak jako byl u nas) problem se spermiogramem... tak to neva. Ten problem se me odstrani tim, ze spermie napichaj do vajicek a to se zacne delit. Pak uz je to tky tak trochu na zene a na stesti. Navic nikde neni psano, ze problemu muze byt vice. Takze doporucuji 🙂

Holky, tolik tu nejsem...ma to vic duvodu: za prve posledni dobou hodne spim 😀 a za druhe tu nechci uz tolik otravovat, aby se nereklo... prece jen je to skupina pro IVF... budou se muset snazit jini a novi 😉
Ale v termonovych diskuzich nejsem... a ani nebudu 😉

malinka_02
24. říj 2012

@pawlla kocko co blbnes..ja si tu taky furt stezuju..nekdo kdo je stastnej a vysmatej taky nrpoleze na diskusi ze 😀 😀 😀 A mas pravdu nikdo kdo nezazil to cekani a stresovani a ivf a neuspechy to nikdy nepochopi..

zelvik
24. říj 2012

@adriene Ahoj, to "víc spaní" berem, ale jiný výmluvy NE .) Jakýpak otravování? Jednou jsme se potkaly tady, tak tady taky spolu budeme dál. Všechny. I @pawlla, která to vydrží do pátku a pak se tu s náma bude smát!!! A doufám, že já zítra taky.
@ramdy Ahojky, děkujeme, že jsi na nás mrkla a máš nové zprávičky, tak to moc držím palce, ať to v Teplicích frčí a s úspěšným výsledkem!

adriene
24. říj 2012

@zelvik 😀 😀 tak to neproslo 😀 😀

zelvik
24. říj 2012

@adriene Mrško jedna 😎

danny38
24. říj 2012

Tak holky, dnes jsem si brnkla k doktorovi a výsledky z cukrovky OK, tak jsem to hned oslavila takovým větším lineckým kolečkem 😀

saraha2
24. říj 2012

@pawlla co to čtu????někdo leží v nemocnici až do porodu!!vím,že nervy pracují,ale to je to,co ted mimi nepotřebuje!!!!!!!takže to ber tak,že si aspoň odpočneš..já vím,taky nevydržím ležet,ale když už jsi prošla tím vším,tak teď už to MUSíš zvládnout!a v klidu..opravdu..brečení nepomůže..naladit se těhotně a nezlobit!jasný??!!!
@mmirunda ať nezlobí a jde hledat poklad 😉 máš být v klidu a ne se nervovat...já jdu taky v pondělí,tak jsme napnuté obě,že?
@danny38 gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ramdy mám radost,že jdeš na to... 😉 hlavně pozitivní myšlení a bude to!uvidíš 😉

saraha2
24. říj 2012

musím se pochlubit..nebo přiznat? 😀 dnes jsem si koupila medovník..takže dietě zdar..ale..byla hrozná fronta a já musela ještě vyzvednout bundy z čistírny a měla jsem strach,že mě ujede vlak,tak jsem hupla k pohladně,kde psali-do 5ti položek a pro těhotné 😉 když už jsem měla průkazku sebou,tak jsem to chtěla vyzkoušet 😀 a hlavně tam byly fakt šílené fronty....no baba na mě koukala,nejdřív počítala,kolik toho mám,pak koukala na pupek.. 😀 tak jsem jí řekla,že nemůžu za to,že nemám pupek až do prahy,ale že můžu ukázat průkazku..to ji asi překvapilo,protože mě hned řekla,že ona kynula hned a měla velký pupek atd...takže takový první těhu zážitek 😀

saraha2
24. říj 2012

http://jasanek.webpark.cz/plzak.html a podle tohoto to má být taky holka 😀 😀 😀 tak jsem z toho jelen..jsem moooc zvědavá na pondělí............

evikj33
24. říj 2012

@zelvik Tak jsem schválně šla pro prukajdu,ale nejsem si jista zda ses ptala ty-mám tam nějakou skratku C-to je určo a to druhé mně příjde spíše jako Y,a mám tam číslo 3 Tak to je asi Ok a myslím že je to čipek. Jinak holky s těma depkama je asi něco v luftě-já dnes dělala buchtičky s krémem a jak jsme to všichni snědli včetně malého-začal manža pátrat potom co jsem dotoho dala za Rum a už bylo veselo.Tak jsme hledali na netu atd.tam jsme našli prd,naklonec jsem zjistila že je to šarže z lonského roku,ale za ten běs to nestálo 😠 Člověk aby se bal dát něco do pusi. @malinka_02 Pokud jde o Mojžíšku,tak já jsem natom s cvičením asi jako zelvík,ale co jsem četla tak se v pruběhu cca3měsícu nemá snažit,dokud si kostrč a vše nějak nesedne,nebo tak nějak.Vím že známá ještě před IVF chodila na nějakou masáž s odblokováním kostrče.(je to jen info z doslechu) @danny38 No super gratuluju,mně už se to krátí v út.ráno to bude 😝

kive76
24. říj 2012

@zelvik ahojky, já sem ted jen nakukuju, ale čtu si to tu všechno..at mám aspon trošku přehled...já jdu v pátek na ultrazvuk před stimulací..a asi od neděle začnu píchat injekce, ale to záleží na tom, kdy dostanu menzes..tentokrát mám píchat od druhého dne menzes..a jelikož to právě asi vyjde na ten víkend..tak musím v pátek na ultrazvuk, prý kvůli tomu kdyby tam náhodou byla cysta...

kive76
24. říj 2012

@malinka_02 nezkoušela jsem..ale jestli má přítel špatný spermio tak se doporučujou vitamíny...selen, zinek, a ještě nějakej...

danny38
24. říj 2012

@saraha2 Děkujiiiiii 😀

danny38
24. říj 2012

@evikj33 To zvládneš levou zadní 😉

danny38
24. říj 2012

@saraha2 No, mně to teda podle té tabulky vychází 😀 😀 😀

evikj33
24. říj 2012

@danny38 To doufám v pondělí jsem zas volala na WC,tak snad to dám jinak jim to vy.... 😝 Už aby to bylo zamnou a pokud možno se stejným koncem jako u tebe 🙂

saurer
24. říj 2012

Ahoj holky, zítra jdu poprvé na Obilňák...vím, že to je prd oproti vám, ale myslete na mě, prosím 🙂

kaijko
24. říj 2012

Holky,co znamenaji ty srdicka?

danny38
24. říj 2012

@evikj33 A máte tam možnost, aby ti to rozmíchali do hořkého čaje?

saraha2
24. říj 2012

@danny38 fáákt??no nekecej 😉 😀