1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
2. pro 2012

@evikj33 🙂 A to je nápad!!! NO vida, já vás tu nemít....

evikj33
2. pro 2012

@zelvik 😉

sarah321
2. pro 2012

@harley26 dneska je to 9 den ale špiním čím dál víc myslím že zítra se to rozjede uplně:( nechci předbíhat ale moc šancí si už nedávám

harley26
2. pro 2012

@sarah321 a beres utrogestan?

sarah321
2. pro 2012

@harley26 jj beru 1-1-1-a večer ještě jeden do pochvy.

malinka_02
2. pro 2012

@sarah321 to me moc mrzi.. ☹
@janulkaa23 a jake leky? Tak to ja to same a kolik jednotek gonalu?

malinka_02
2. pro 2012

@sarah321 ty ho polykas misto zavadeni?

sarah321
2. pro 2012

jak kdy někdy polikám někdy zavádím někdy obojí při IUI to bylo jiné při stimulaci na IVF taky a ted po taky přijde mi to taky na hlavu ale vždy dostanu rozpis podle kterého se řídím snad ví co dělají 😉

chilinkaxxx
2. pro 2012

@sarah321 držím palce, aby sa to podarilo...ja som si bola na 99% istá, že nám prvý pokus vyšiel a keď mi sestrička zavolala, že je to negatívne, normálne som nechápala, že komu to hovorí, ani som jej na sekundu neverila. Za všetko mohli hormóny, utrogestan, čo ja viem. Bola som veľmi sklamaná, ale v januári sa nám to určite podarí. Treba len veriť! Tiež som testovala pred krvou, ale som si povedala, že si už nikdy test robiť nebudem, lebo ma ten výsledok - negatívny - najviac rozhodil, dovtedy som bola v pohode.

kaijko
2. pro 2012

@zelvik Zítra budu držet palečky 🙂

sarah321
2. pro 2012

@chilinkaxxx moc už v to ted nedoufám pomalu se smiřuju že to tak prostě má být.ted jsem strašně přecitlivělá a všechno obrečím tak doufám že na krev půjdu silná a vyrovnaná. Máme 4 sněhuláčky tak snad kdyžtak vyjde to.Ještě to nevzdávám jen chci být připravená na všechno.
Držím ti palce ať se ti to tentokrát povede,moc si vážím každé z vás že při sobě tak stojíme a podporujem se mě to alespon moc pomáhá 😵

chilinkaxxx
2. pro 2012

@sarah321 super je, že máš zmrazené, mne zobrali iba jedno a to sa nepodarilo, teda musíme podstúpiť znova všetko 😒 ale určite sa nám to podarí, verím tomu.

rory_g
autor
2. pro 2012

@zelvik těším se na zítřejší fotečku a jsem zvědavá, jestli bude vidět holka nebo kluk 😉

Jinak holky zdravím, jen v rychlosti, a přeju krásný večer 🙂

malinka_02
2. pro 2012

@sarah321 malokdo to ustoji vyrovnanej,ja to obrecim pokazde!

malinka_02
2. pro 2012

@rory_g ahojky co u tebe noveho?

malinka_02
2. pro 2012

@zelvik drzim palce zitra!

evikj33
3. pro 2012

Ahoj ženy 🙂 unás náznak sněhu-máme poprášeno.. @sarah321 Moc držím pěsti at se to ještě v dobré obrátí,když né ted-tak snad sněhuláček bude tím pravím miminkem.Hodně sil a pohlazení. 😉 Známe to asi všechny-někdo měl štěstí dříve někdo pozděj a některé ještě stále bojuje,ale za ten boj si to zasloužíme všechny a i příroda to musí pochopit a konečně všechny obdarovat 😎

rory_g
autor
3. pro 2012

@malinka_02 Ahojky, ležím a nic nedělám, zítra mám kontrolu, tak snad bude břuch lepší. Subjektivně mi to přijde stejné, ale záleží na čípku a na ten su nevidím 😀
@evikj33 taky máme zázračně poprášeno, sice lehounce, ale sype se, tak uvidíme 😎

Ale jaro je jaroooooo 😀

mmirunda
3. pro 2012

@zelvik Kočko, jsem zvědavá s jakou přijdeš 😉 Držím pěstičky 😵

zelvik
3. pro 2012

Ahoj kočičky, tak jsme byli s manželem "v kině" 🙂 Byl to zážitek! Ale je to lenoch, žádný dovádivý méďa 🙂 Takže ani náhodou nešlo zkoumat, co to je :( Byli jsme rádi, že jsme vůbec ověřili, že má nožičky 😎 Pořád se točilo zády, nebo si strkalo ruku před obličej (asi jim ty UTZ fakt nejsou příjemný) a fotka je taky mizerná, žádná model póza... Zatím mi ji sebral manžel, tak výhledově dodám. No ale hlavní je, že má všechno, jak má být a je v pořádku a testy na vady vyšly negativně! Ufffff!!!!

kaijko
3. pro 2012

@zelvik Tak to je super, kocicko!!! Dalsi meta za Tebou/Vami!!! 🙂

mmirunda
3. pro 2012

@zelvik Kočičko, moc moc ti gratuluju 😉 To nevadí, že je línej, třeba to potom bude hodný miminko ♥

zelvik
3. pro 2012

Moc vám děkuju - byl to krásný zážitek, konečně si od téhle chvíle tak nějak uvědomuju, že tam fakt je něco živýho 🙂 A spadl mi kámen ze srdce, že NT odpadlo na jedničku!

saraha2
3. pro 2012

@zelvik tak super!!!!nebojmpříště se už ukáže určitě 😉 mě přijde,že ten náš prcek si to vyloženě užívá ty ultrazvuky a natáčí se ze všech stran 😀

pawlla
3. pro 2012

@zelvik tak gratuluji a jsem rada ze je to ok..... ten muj se taky nechtel ukazat ani za nic a to do neho dr pekne stouchal 😀 jsem zvedava jestli ted na utz uz prozdradi pohlavi

saraha2
3. pro 2012

v tescu jsou 30%slevy,takže jsem přivezla plnou tašku 😉 máme další rifličky,tentokrát 3-6m,pyžamka,polodupky..ítra jedu na krev,tak se tam asi ještě stavím 😀

pawlla
3. pro 2012

@saraha2 to jsme na tom stejne taky jsem tam byla 😀
Holky dneska jsem citila kopanecek uz zacina pomalinku nabirat na sile 🙂

harley26
3. pro 2012

holky, ve stredu jdu na krevni testy. Porad sem zvazovala, jestli testnout nebo ne a nakonec sem se rozhodla, ze zitra vecer budu testovat. Bude to presne 13 po ET s prodlouženou kultivací. Zhodnotila sem, ze bude lepší se připravit doma, než kdyby to náhodou nevyšlo a já se to dozvěděla az v ordinaci od doktora ...

saraha2
3. pro 2012

@pawlla a co jsi nakoupila??přeháněj 😉

saraha2
3. pro 2012

@harley26 souhlasím...,ale jestli zítra,nebo dnes..to už můžeš i dnes,ne?,co ty na to?? 😉