1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
12. led 2013

@zdalu A tobě ho nabírají s odstupem?? To se tak často nevidí... 😉 Mně ho nabrali jednou po IVF a pak až někdy v 12.tt při screenngu 😉 Vůbec se tím nevzrušuj, u každého to opravdu stoupá jinak a není třeba na to hledět. Už ti dělali UZ?

japro
13. led 2013

@kaijko ahoj no bolesti mám jak když už to mám ale to už trvá od toho 22dc co jem tu injekci dostala a zatím ani špinění . ale snad se to dožene za 8 dní už mám jít na ultrazvuk ☹

saraha2
13. led 2013

@kaijko ta,co byla se mnou měla 12tý den po ET přes 1000!i sestřičky se divily..mě říkala mudr.,že ten 12tý den to je kolem 100..tak si vyber..
@zdalu každý to má opravdu jinak,na Tvém místě nad tím moc nedumám a spíše se raduju,že se to chytlo 😉 mě stoupaly hodnoty asi takhle:72,116 a 500..takže žádná sláva a podívej...

gelinka75
13. led 2013

@zdalu ahoj, ja som mala na 10 dET hodnotu 69,33, na 14 dET hodnotu 380 a cakame dvojcata 🙂

kive76
13. led 2013

@gelinka75 jééé dvojčátka, gratuluju 🙂

kive76
13. led 2013

holky ,dneska se určitě podívám na ten novej dokument v televizi 🙂 http://www.ceskatelevize.cz/porady/10397777701-...

malinka_02
13. led 2013

Ja bych brala jakoukoliv hodnotu 😀

adriene
13. led 2013

@zdalu Ja mela napr. 14. den po ET 770 a pak 16. den cca 2200 ( ato vim jen proto, ze jsem si krev nabrala v praci pro zvedavost). Dal uz jsem to nesledovala... neprislo mi to dulezite 😉 Pockej na UZ, ten je nejdulezitejsi 😎

zdalu
13. led 2013

@adriene ja jsem prave sla za tyden na kontrolu tak mi ho zase nabrali.utz pravě dělali a ješte nebyla videt srdeční akce,tak proto mi to radši nabirali znovu

zdalu
13. led 2013

@saraha2 tak snad ti bude všechno dobrý,noc mi to pomaha vaše nazory,je mi hned lip

kaijko
13. led 2013

@japro Neboj, oni si s tím poradí! A určitě to dostaneš, taky jsem měla zpoždění .. Ta injekce asi nějak působí. Hlavně, když na to budeš myslet a přát si ať ms dorazí, tak to taky není dobrý. Psychika dělá moc! Já ms vůbec neřešila a přišla.

japro
13. led 2013

@kaijko jj máš pravdu ale 21 jdu na ultraazvuk tak si řikám abych to pak neměla , víš....

kaijko
13. led 2013

@japro když bys to náhodou měla, tak tam zavoláš a oni Tě přeobjednají.. A nebo tam půjdeš a domluvíš se co dál 🙂 Neboj 🙂

martinazvo
13. led 2013

ahojte kocky, neviete mi poradit, ako je to keby som nahodou ochorela pocas stimulky? uz si picham Gonal, zatial mam len trosku nadchu, ale vsade okolo zuri chripka a choroby tak mam obavy...

malinka_02
13. led 2013

@martinazvo to neni moc dobry..nevysli by ti predoperacni..dej si nejake vitaminky..

japro
13. led 2013

@kaijko jj děkuji no počkám 🙂

martinazvo
13. led 2013

@malinka_02 praveze predoperacne mi uznavaju z oktobra a krv si uz vzali... ja len ci to ma nejaky vplyv na vajicka a na narkozu potom, a aj ci to vplyva na to ako reagujem na stimulku...

malinka_02
13. led 2013

@martinazvo no s tou narkozou to neni moc dobre, kdyby neco tak mas snizenou imunitu..

danny38
13. led 2013

@martinazvo Snaž se udržet vitamínama, čajík s citronem, případně paralen si myslím by vadit neměl. Možná by bylo dobré, kdyby jsi si zítra zavolala do caru, aby ti řekli co můžeš a co nemůžeš. Myslím, že pokud by jsi v den OPU měla lehce zvýšenou teplotu, i tak by odběr dle mého udělali.

martinazvo
13. led 2013

@danny38 dakujem za rady, este som fit, to ja skor zistujem len tak teoreticky, dufam ze to doklepem bez choroby 🙂

danny38
13. led 2013

@martinazvo Budu ti moc držet pěsti 😉

martinazvo
13. led 2013

dakujem pekne, som teraz u maminy aby som sa vyhla chorej svokre, sice mi je smutno za manzelom, ale za to babatko to stoji 🙂

gelinka75
13. led 2013

@martinazvo daj si mega C tisicku 2x denne a nic ti nebude uvidis 🙂

malinka_02
13. led 2013

@martinazvo tak snad ti bude dobre do te doby.

martinazvo
14. led 2013

dievcata, dnes som si pichla 3. Gonal a mam pocit ze citim vajecniky, myslite ze sa uz nieco v brusku deje alebo si to len namyslam?

pechlinka
14. led 2013

Ahojte baby, co ste stimulovali pred IVF, boli ste PN?...alebo ste chodili normalne do prace?...Ja mam dost stresovu pracu....sedim sice v kancelarii....ale mam dost stresy.. :(

mmirunda
14. led 2013

@pechlinka Tak já jsem nastoupila na PN v den první folikulometire a předtím jsem měla ještě týden a půl dovču, takže s injekcema jsem do práce chodila asi jenom týden 😉

mmirunda
14. led 2013

@martinazvo Já už si to nějak nepamatuju, kdy mě začaly vaječníky bolet, ale mám pocit, že taky brzo

petruska83
14. led 2013

Ahojte děvčata, nevím, jestli si mě pamatujete, ale já byla na prvním ivf v červnu 2012 a bez transferu, jelikož s žádné embryjko nevyvíjelo, pak jsem zkusila dvě iui a taky nic a včera jsem si po 2,5 letech snažení udělala test a našla krásné //. Nedá se ani popsat pocit, co jsem v sobě měla....Po mimoděložním těhu před 4 lety, x laparech, neúspěšném ivf i iui jsem otěhotněla s jedním vejcovodem a přirozeně. Teď budu muset vydržet 14 dní do prvního uzw a snad bude mimi v děloze a ne zase někde mimo a všechno bude ok.....Takže děvčata držte se a zázraky se opravdu dějí....Já otěhotněla až po tom, co jsem vyházela všechny věci po prvním dítěti a řekla si, že budu mít jedináčka.....
A děvčata, co už jste těhulky, tak byly jste napřed na krvi?? Mně dr. řekla, že není potřeba, když vyšel test a na uzw uvidí něco až za 14 dní.....pááá Petra

martinazvo
14. led 2013

@mmirunda dakujem pekne, a nevies ci oni uz na tomto prvom kontrolnom uzv budu vidiet kolko vajicok bude? Alebo je na to este skoro?