1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 ahojky, já budu doma už teď týden před opu a po ET určo taky a na tvém místě bych byla doma taky...

go
21. lis 2012

@sarah321 ahoj, pokud mas takto narocnou praci, mela by jsi radeji zustat doma. Nasledne by jsi si mohla vycitat, ze jsi neco pokazila. ☹

harley26
21. lis 2012

@sarah321 AHoj, tak ve tvem pripade, bych byla doma celou dobu. Neco jineho je sedet v kancelari, ale ty budes v provozu ... v kuchyni se nezastavis, obcas se i tahaji tezší veci, se zapomenes ... nestalo by to za to. Vem si tu neschopenku, budes klidnejsi 🙂 Já dneska byla na transferu a doma budu ct, pa, so, ne, v pondeli uz chci jit do prace ... ale ja mam v praci klidek. Jinak bych byla taky na neschopence. A co po OPU jak ti je? A kolik jsi mela vajicek? 🙂

pancuska
21. lis 2012

@sarah321 ahoj tak ak mozem napisat par slov tak ja by som ti odporucila byt doma,kedze mas taku robotu ako mas,ja v praci tiez musim obcas zdvihat a tak som zostala doma!!!podarilo sa to aj ked som este len na zaciatku ale podarilo!!prve 3 dni su najdolezitejsie na uhniezdenie!!ja som doma od 2.11. a asi ma dr uz do roboty ani nepusti ale nevadi aj ked financne to nie je nic moc no za ten pocit drzat babo v rukach mi stoji za to!!! a este som chcela ked to bude mat vyjst tak to vyjde tak ci tak ale myslim ze tym ze zostanes doma trochu tomu dopomozes......drzim palce!!!!!

harley26
21. lis 2012

@pancuska jee moc gratuluju k tehotenstvi!!! 🙂 poznala si to na sobe, ze se miminko uhnizdilo? 🙂 a testovala si nebo pockala az na krev?

harley26
21. lis 2012

Holky, tak mam po transferu, uz lezis zavrtana v pelechu a pujdu si pustit serial 🙂 Zavedli sme jedno embryjko a druhe zamrazili. Drzte mi palce, na mikulase se dozvim verdikt 🙂

ivapo
21. lis 2012

@harley26 supeeeer.. Moc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

kathrin17
21. lis 2012

ahojte babulka prosim vas o radu...ako dlho trva cela medikamentozna liecba pri dlhom protokole?Myslim od tabletiek a injekcii az po odber vajicok?Potrebujem to vediet, aby som si vedela naplanovat iste veci....zacat by sme mali v druhej polovici decembra....

pancuska
21. lis 2012

@harley26 ja som si dala vlozit 2 blastocysty mali sme predlzenu kultivaciu....no a pytala si sa na priznaky....zahadne ma prestali boliet prsia,pichalo ma v podbrusku sem tam nie stale a na 7 den po vklade som zacala spinit tak som sa zlakla urobila test ale bol tam duch viditelny......ked som isla na krv na 10 den po vklade hcg som mala 600 ,tak neviem ci su 2 alebo 1 to mi nevie zatial nikto povedat ale v pondelok idem ku svojmu gyn a ten mi urobi utrazvuk aby som bola spokojna.....inak mi neni ani zle a prestala mi chutit cokolada.....pravidelna navsteva wc a zapcha z ktorej som nestastna.....v termine kedy som mala mat menzes ma bolelo brucho (nie podbrusko) potom to prestalo.....drzim palce aby si sa pridala ku mne,tesi ma ked nie som sama!!!! 🙂

sarah321
21. lis 2012

holky moc děkuju do ted jsem po každém zákroku do práce šla.v neděli jsem byla na odběru vajček a v pondělí už běhala v práci ale bylo to umorné bolelo mě břiško:(tak nebudu nic riskovat 😵

pancuska
21. lis 2012

@kathrin17 ahoj.....ja som mala dlhy protokol a zacala som pichat od 24dna cyklu (diphereline ten mi posunul menzes) pichala som presne 18dni!!!! kedze som dobre reagovala na injekcie odber vajicok mi robili na 14 den cyklu,mala som predlzenu kultivaciu a vklad mi robili na 19 den cyklu "cize len pichanie mi trvalo 18 dni a do odberu vajicok 21 dni a vsetko dokopy az po vklad embryok 26 dni!!" drzim palce.....nech vsetko ide ako po masle.....a ake budes mat injekcie?

sarah321
21. lis 2012

@harley26 děkuju za radu ted už je to dobrý ale nedelě hruza nemohla jsem chodit,sedět nic,v pondělí v práci takže taky žádná sláva ale dneska už je to dobrý trošku ještě sem tam bolí ale na to jsem zvyklá.Vajíček bylo 11 ale dobrých nakonec 8 tak snad vše dopadne dobře už by jsme si to a všichni tady taky zasloužili 😵

pancuska
21. lis 2012

@sarah321 urcite to za tvoje zdravie nestoji!!je to predsa zasah do tela.....skusaj pit vela vody mne to pomahalo usmernovat vajecniky!!!mala som kamaratku ktora bola tehu prirodzene a mala zamestnanie ako ty ale tiez nemohla zostat v robote lebo sa bala ze o babatko pride a teraz ma krasnu zdravu dceru 🙂

kathrin17
21. lis 2012

@pancuska to este neviem, az zajtra ideme na na rande s koordinatorkou....a 16DC budem mat az okolo 19.decembra....tak neviem teda...som zvedava, zajtra budem mudrejsia.

sarah321
21. lis 2012

@harley26 tak držím palečky určitě to vyjde a budete mít ten nejhezčí dáreček pod stromeček 🙂

sarah321
21. lis 2012

@pancuska no právě taky se bojím klidovej režim se při téhle práci těžko dodržuje,prostě to nejde.Manžel chce abych byla doma tak mu teda nám vyhovím,budu klidnější a peníze nejsou všechno.

pancuska
21. lis 2012

@harley26 a ak som dobre pochopila ty si mala dneska vklad? inak ja som dostala taku radu ze po vklade mam jest struhanu mrkvu,jablko a par kvapiek citronu.....mozno aj to mi pomohlo....

pancuska
21. lis 2012

@sarah321 presne tak a mas dobreho muza,urcite ta velmi lubi a zalezi mu na tebe......ved nemusis len lezat ako prikovana ale taky relax,ziadny horuci kupel....a nic nedvihat a nenatahovat.... 😉

sarah321
21. lis 2012

@pancuska to mám je to moje zlato,obdivuje mě za to co všechno musím přetrpět ale já si vždy řeknu že za ten výsledek to přeci stojí.Chtěl abych byla doma už po odběru ale já jsem strašně tvrdohlavá a nerada dávám najevo že mě něco bolí🙂to je nemoc nás žen,vydržíme vše 😀 nejvíc mi bude chybět ta vana tu mám opravdu ráda,najdu si jinej relax.

go
21. lis 2012

@harley26 uzasne, moooc drzim pesti 🙂 . Hlavne klidek a odpocivat 😉

pancuska
21. lis 2012

@sarah321 masaz noh.... 🙂 namiesto vane.....urcite muzik nepovie nie ....ak nezabudnem a ty nezabudnes daj mi prosim vediet ako si dopadla!!!drzim palce nech vsetko dobre dopadne aby ste boli stastna rodinka!!!

sarah321
21. lis 2012

@pancuska masáž noh miluju takže to bude ono🙂určitě ti napišu jak budu něco vědět 🙂a vy at hezky rostete.Dekuju za podporu ani nevíš jak moc to pomůže 😵

pentagras
21. lis 2012

Ahoj holky, tak jen pro info, manžel nevydžel a koupil test, je NEGATIVNI, 9 DEN PO KET je to jasný prostě!!Nechtěla jsem ho dělat ale už mě prostě přemluvil, a tím je to danný... ☹ ☹

malinka_02
21. lis 2012

@go tak to je super a date 1 nebo 2?
@janulkaa23 a dneska uz ti to slo?

malinka_02
21. lis 2012

@pentagras berusko to me moc mrzi..no byl zvedavej..tak se sna to ustat a vzhuru do IVF!

go
21. lis 2012

@malinka_02 dame opet 3🙂, pokud budou 😒

go
21. lis 2012

@pentagras hlavu vzhuru, znam pripad kdy se druha carka vyklubala az 12 den. Drzim palce, pesti 🙂

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 zatím nevím píchám v 6 tak uvidíme...

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pancuska tu mrkev společně nastrouhanou s jablkem a pokapat citronem nebo jak???

evikj33
21. lis 2012

@pentagras Ještě počkej je opravdu brzo.A není ani dušík po zaschnutí,někomu se HCG rozjíždí pomaleji.Stále držím pěsti.