1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda to ja 4 kila pribrala malem to semnou svihlo v te poradne jak jsem se vazila ale tak co uz necekala jsem tehu bez jedineho kila navic 😀 😀 Ty zada me ale teda pekne stvou ani na to nemuzu nejak cvicit to mi dr zakazal

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla Tak já asi brzo taky začnu kynout, ale zatím teda ne no ... ta malá můra mě vyžírá zevnitř nebo nevím 😀

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda no muj malej terorista si toho taky bere dost kuzi mam desnou a suchou musim porad vse mazat zuby na nic a vlasy mi padaji .... Ale hlavne ze se lukasek ma dobre a ty kila navic shodim pak bude cas 😀 😀

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla Jsou to malí teroristi. Já teda mám vlasy i nehty zatím o.k. a snad i zuby, ale vyžírá mě fakt asi zevnitř nebo nevím. Se najím a za dvě hodiny můžu jíst znovu, mě asi můrka malá tahá za šňůru, že chce ještě nebo nevím 😀 a přitom nic nepřibírám 😀

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda tak bud rada aspon nebudes muset potom tolik shazovat 😀 ale jsem rada ze nepribiram tak jako u prvniho tehu to jsem v 6 tem mesici mela uz 10 kilo nahore

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla No uvidíme, co není může být ...

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda tak ke konci to prej jde rychle nahoru ale doufam ze se mi to vyhne 😀 😀 Musim se vice hlidat, ale to jde ted pres svatky tezko

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla No přes svátky to prostě neřeším 😀 chci si je beztrestně užit a všechna kila svedu na těhotenství 😅

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda jeste ze to mame na co hodit 😀

zelvik
22. pro 2012

Uffff holky tak jsem dobalila dárky, ať to nedělám na poslední chvíli a jsou aspoň chvíli v papíru, než se to rozškube🙂

zelvik
22. pro 2012

@mmirunda Já taky ještě nic nepřibrala, ale bříško už je vidět i ráno, kdy ještě nejsem nafouklá z jídla.
A dneska mě pekelně bolí záda a levá kyčel.

pawlla
22. pro 2012

@zelvik ja dneska taky balila darky a byla to fuska se uz pres ten pupek moc neohnu 😀 zada me boli ted porad za jsem se uz dneska nastvala a dala si konecne po 6 ti mesicich vanu ne horkou ale jen teplou a byla jsem tam jen chvilinku

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla no jasný 😉

susanitademacho
23. pro 2012

Tak to vypadá, že přišla opravdu MS nebo nevím. Včera 24DC, beru utrogestan, test (Mama10) má slabou čáru (ne ducha) do 5-ti minut jak včera, tak dnes a včera jsem slabě krvácela a bolelo mě břicho jako při MS, večer to vypadalo, že se to uklidnilo, dnes o krapet víc krve (slipovka nestačí) a bolest břicha není. Mimoděložní nemůžu mít. ET byl 15DC. Jsem na mrtvici, ale asi mi dáte za pravdu, že je to ztracené, že? To je dáreček pod stromeček...
Zuza

susanitademacho
23. pro 2012

Teď koukám a srovnávám testy po zaschnutí a ta dnešní čárka teda zesílela, ale je to dost po limitu, na druhou stranu ta včerejší zůstala tak jak byla do 5-ti minut. Já už nevím... Příště se prostě udržím a žádné testy...

pawlla
23. pro 2012

@susanitademacho a kolikaty den jsi po ET ja teda krvacela hodne uz jsem myslela ze je vse ztracene a jela do nemocnice s tim ze bude revize jako u predesleho pokusu a ono tam mimi bylo, chtelo by to vedet jake mas hcg z krve ty testy jsou nic moc

pupidu
23. pro 2012

Holky, teď se tu pár dní zase neukážu, tak vám všem přeju krásné Vánoce, pohodu, lásku, blízkost všech, které máte rády. Vám, které jste ještě nenašly na testu //, přeju, abyste to štěstí brzy zažily....a vám, které už nosíte pod srdcem zázrak (nebo dva 🙂), přeju, aby všechno dobře dopadlo a miminka přišla na svět v pořádku a zdravá. Užijte si krásné svátky!

susanitademacho
23. pro 2012

@pawlla ET byl 13.12., tj. před 10-ti dny... Teď jsem 25DC a špiním od 23DC, krvácím od 24DC. Ty jsi asi byla ve vyšším stupni těhu nebo ne? CO by se mnou udělali v nemocnici?

susanitademacho
23. pro 2012

@pawlla Hlavně já před MS vždy tak 3-4 dny jen špiním, lehce, stačí intimka, tohle přešlo hned do krve.

pawlla
23. pro 2012

@susanitademacho tak po první et jsem zacala krvacet hned asi 3 tydny od vkladu a test byl pozitivni sla jsem do nemocnice tam jsem musela na revizi embryo nerostlo, pak za 3 mesice na to jsem sla na ket a opet to same asi 3 az 4 tyden krvaceni uz jsem odvzdane jela na pohotovost ale tam rikali ze hcg je dobre ze pockame pichali mi neco na zastaveni krvaceni lezela jsem tam asi tyden pak me propustili s tim ze embryjko roste a ma srdicko jen jsem doma byla asi 10 dni a zase krvaceni tentokrat hodne vice nez je moje bezna ms, to uz jsem byla na infarkt na pohotovosti ultrazvuk a ze mimi se drzi opet konske davky injekci proti krvaceni lezela jsem tam neco pres tyden a od te doby tuk tuk tuk uz zadne problemy ale celou dobu lezim a nesmim nic delat zadna namaha nic

susanitademacho
23. pro 2012

@pawlla no ale je super, že existují i případy, kdy i přes krvácení je vše ok🙂 Já jsem asi trochu jiný případ, mě nikdo na pohotovosti s krvácením před datem očekávané MS nevezme. Budu muset čekat do čtvrtka, buď to ustane a test bude pořád pozitivní nebo to utichne. Ať tak či tak, musím na krev. Holt, když to nevjyde, zalyžuji si na horách mno...Kdyby mi aspoň něco zbylo na zamražení.... Takhle do sebe zase budu píchat kde co... Díky za odpovědi a přeji krásné svátky a ať mimčo roste a roste a ležení neleze na nervy🙂

kathrin17
23. pro 2012

ahojte baby....taaaaak ja som teraz vo stvrtok zacala s proverou a dnes som priserne nervozna.....uz som si okusala vsetky nechty, co bezne nerobim ☹ ach jaj, este k tomu mam zavraty, no teda zabavam sa...som strasne zvedava, co to spravi, ked k tomu pridam ostatne hromony.....musela som sa trosku vystazovat, pretoze doma to uz nikoho so mnou nebavi 😀

malinka_02
23. pro 2012

@kathrin17 a proveru na co?

malinka_02
23. pro 2012

@mmirunda tak to je krásný s prstýnkem 😉

malinka_02
23. pro 2012

Holky já zase po sexu špiním.. Fakt nevím.. cyklus mám 23 dní z toho od 20 špiním a po sexu špiním, štve mě že takhle se mi přirozeně nikdy podařit nemuže ale zase nechci si nechat napsat nějaký léky když pak zase budu rvat hormony na IVF..

sarah321
23. pro 2012

Holky jelikož zítra už si budu vychutnávat klidu a pohody, tak vám všem chci popřát krásné Vánoce, hodně dárečků, naděje a hodně sil. Hezky si je užijte ať už s miminkama na světě, v bříšku, v chladáčku nebo jen v myšlenkách 🙂

saraha2
23. pro 2012

@mia75 gratuluju!!moc,moc,moc!!!!!!!!

kathrin17
23. pro 2012

@malinka_02 vraj na zablokovanie mojho prirodzeneho cyklu.....ale je to des.....este to musim 6 dni vydrzat....este 13tabletiek

malinka_02
23. pro 2012

@kathrin17 proveru? Ja teda proveru brala kdyz sem mela moc kratky cyklus na jeho protazeni ale ne na zablkovani,naopak mi to melo pomoct oteotnet..

kathrin17
23. pro 2012

@malinka_02 to vazne?Mne to ma privolat krvacanie....od stvrtku mam zacat pichat decapeptyl....tak ja potom neviem, mozno trepem hluposti, ale skratka viem,ze som z nej strasne nervozna ☹