1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

unkarka
30. kvě 2012

@absti nejhorší na tom všem je ze to byla šéfova a zaroven kamaradka 😠

verry
30. kvě 2012

@kcvrcekz to se uvidí za 14dní na UTZ, takže se necháme překvapit... BERU VŠE! 😀 😵 😵

kcvrcekz
30. kvě 2012

@verry Je mi to jasné..🙂 Hlavně ať je vše v pořádku a jen ať roste/ou..🙂. Hooodně štěstííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

verry
30. kvě 2012

@kcvrcekz děkujůů 🙂

kcvrcekz
30. kvě 2012

@verry Neděkuj a drž plod/y..🙂 😵 😵 😵 😵 😵 čerpám od tebe sobecky pozitivum na svůj KET..😀

verry
30. kvě 2012

@kcvrcekz to je dobře! jen čerpej, určitě ti to vyjde! 😉 😵 😵 kdy jdeš na UTZ před Ket?

marmina
30. kvě 2012

@unkarka jestli je dr. v pohodě, určitě bych na ní nic nehrála, to nemají rádi...prostě jí narovinu řekni, že jsi v procesu IVF a dostala jsi padáka, určitě ti vyjde vstříc
@verry to to jsou testy jak malované! já chci taky!!!! 😀

kcvrcekz
30. kvě 2012

@verry V pátek 10:15 😲

verry
30. kvě 2012

@marmina dočkáš se! 😵
@kcvrcekz jů,tak už se ti to brzy rozjede, super a pak už jen budeš testíkovat a odpočívat jako já 😵

kcvrcekz
30. kvě 2012

@verry No zatím psssss psssss psssss nechci nic zakřiknout..🙂 Mám strach..🙂 Takže dělám, že se nic neděje...🙂

kiwisek
30. kvě 2012

holky moje zlate, sem tak rada, ze tady ste... kdyz je to v praci uz fakt hrozne, tak sem nakouknu, poctu si 😉 a sbiram energii zas neco delat.. a ze tech pozitivnich zprav je tady cim dal vic 😉 v praci me to uz nejak nebafiiiiiiiiiiiii 😖 tak doufam, ze za chvili budu moct taky resit prijemnejsi veci a planovani 🙂

marmina
30. kvě 2012

@kiwisek však už se ti to taky blíží! 😵

mmirunda
30. kvě 2012

@kcvrcekz žííííííši bych tě nepoznala 😀 jsi to ty 😲

kcvrcekz
30. kvě 2012

@mmirunda jasně😀

mmirunda
30. kvě 2012

@kcvrcekz Kdybych tě potkala na ulici, ani tě nepznám 😀 moc ti to sekne 🙂 jsem si říkala, co je to tady za novou tvář 🙂

mmirunda
30. kvě 2012

@verry testíky máš krásný, gratuluju, kéž by se jimi dalo nakazit 😖

verry
30. kvě 2012

@mmirunda kujůů, taky se dočkáš 😉

mmirunda
30. kvě 2012

@evagy Ahojky, taky mě to asi v sprnu čeká poprvé a taky mám strach a nevím co mě čeká 😉 to je přirozený strach z neznámého 🙂

kcvrcekz
30. kvě 2012

@mmirunda ale jo tato fotka je 3 roky stará🙂

zana21
30. kvě 2012

@absti Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jaké hodnoty ve správě z imunologie jsi měla těch 18? Mám také zvýšené hodnoty NK buněk ale přímo NK buňky nic nazvaného nemám ☹ Díky moc @mia75 @rory_g nebo holky poradíte vy? Díky
@rory_g 🙂
@mia75 Jé, o kdo ti poradil vápník s D, že to je lepší? Díky moc

rory_g
autor
30. kvě 2012

@zana21 já to mám ve zprávě od dr, v těch výsledcích jsem to taky nenašla...mám tam: v obl. spec.bun. imunity reaktivní změny, počet NK buněk v periferní krvi zvýšený-28%

saraha2
30. kvě 2012

@verry no děkuji za testíky 😉 neodpočívám..nic mě není,tak co bych ležela 😀 ale včera i dnes samá kamoška,pořád vařím kafe..takže spíš posedávám a plkám..ted jsem pozalívala zahradu a půjdu za švagrovou na plk..
@zana21 co to jsou ty NK buňky??to jsou ty protilátky proti spermiím?já jen vím,že výsledky byly hraniční..taky jsem brala prednison..

saraha2
30. kvě 2012

@unkarka to je nejhorší možná kombinace.... ☹

zana21
30. kvě 2012

@rory_g Aha, tak já tam mám napsané, že "přítomno významně vyšší zastoupení NK buněk v periferní krvi", ale hodnoty tam nemám ☹ No něco kolem tohoto čísla jsem našla u %CD3-CD56+ (NKb) - no jo, NKb - to by mohlo být toto 😕 Tak já mám 25. A ty?
@saraha2 Já myslím, že jsou to protilátky, ale přesně čeho to nevím. Třeba poradí @rory_g ? A to už takto lítáš? Ty jsi ale hyperaktiva 🙂

unkarka
30. kvě 2012

@saraha2 jen si říkám ze na kazdeho jednou dojde 😠

marmina
30. kvě 2012

@evikj33 hledám hledám, jak jsi dopadla dneska s testama, a nemůžu najít! 😉 máš to potvrzené?

@zana21 mě taky dr. řekla ať beru vit. D (předepsala mi hned Vigantol, co se dává miminkům). Myslím, že to je v letáku napsaný u toho Prednisonu, nebo to psali u Pentomeru...)

rory_g
autor
30. kvě 2012

@zana21 joo to je asi ono, mám tam 28%, přičemž rozmězí je 2-10. A jak máš brát Prednison? Taky jen na stimulku? Dr. Langerová jen nad výsledky mávla rukou a to mám všechny 3 papíry skoro celé červené 😀 😔

evikj33
30. kvě 2012

@marmina Ani nemluv vím prd a jsem pěkně nas...Dojeli jsme do Olmiku cca70km a nikde nikdo ani lístek ordinace měla být dnes Od 15-20.htel nikdo nebral,tak jsem volala do Brna a tam řekli,že dr.je v Norsku,tak to sestry asi zbalily dřív,a vzhledem ktomu že jsem nebyla objednaná k dr.tak namě nějak zapoměly.Psala jsem email tak jsem zvědavá co odepíšou.Jinak na krev si skáknu zítra jako samoplátce,snad mně vemou.Jinak jsem měla dostat lístek na peníze a potvrzení že PNtrvá dál a zítra tam nejsou a v pátek zas nemuže manža 😠

marmina
30. kvě 2012

@evikj33 no teda! to je děs běs 😒 máš to taky daleko, my skoro 150 km. Takže budeme držet palce na zítra! 😉

marmina
30. kvě 2012

Dnešní nováček:
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen) – vítáme další posilu na konec prázdnin 😉

Miminko si moc přejí:
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 26.5. našla na testu //, 31.5. krev – zítra to určitě klapne 😉
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 31.5. konzultace před KET – přejeme pozitivní zprávy, hlavně žádný odklad! 😵
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 31.5.UZV před KET

@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 2.IVF se odkládá (srpen), plánuje IUI (červen) – prázdniny se překulí a třeba ani IVFko nebude potřeba! 😵
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 30.5. testla a je tam duch! Ať čárka pěkně sílí! 😵
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 30.5. konzultace před 1.IVF – včelka Agolutinu, kontrola 1.6. (před zahájením stimulace)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, 1.6. UZV před KET
@radina (Antolská BA) 1.IVF začátkem června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), zač. června stimulace na 1.IVF
@dadenka111 (GYN-FIV BA) zač. června stimulace na 1.IVF (Gonal, KP)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace, 5.6. konzultace před 2.IVF
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena
@caroline123 (GYN-FIV BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné, mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF koncem srpna (vylepšují spermio)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, které otěhotněly po IVF a jsou naší velkou inspirací! ♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET 14.5. (2 E), 29.5. oficiální potvrzení těhotenství, 8.6. kontrola
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhotenství, 11.6. kontrola
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (ISCARE Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), UZV 5.6., TP 26.12.12
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).