1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
8. čer 2012

@unkarka Ja mam taky psa, a mela jsem i kocku,ale ta mi nedavno umrela. Rybicky a vodni zelva se asi nepocitaji 😀 😀
@verry Ty brdo, ze sem to nevedela pred 14 dny, to bych se do toho tak nehnala a nechala bych si to imuno radeji predem udelat....sakra ze mi to vubec dr nerekl a nenabidnul, zvlast kdyz vi, ze to vsechno hradim sama a nedostanu od pojistovny ani tuk 🙄 🙄 🙄 🙄

unkarka
8. čer 2012

@rox jéééééééé ja ji zapomela nahlasit ze mame piraně:DDDDDDDD

verry
8. čer 2012

@rox mě to taky v CARu nenabídli, to až tady na netu a diskuzích jsem zjistila,že jsou tyto testy. Tak jsem si o ně řekla. Oni jsou totiž dost nákladné a nechtějí v CARu na ně moc posílat. Taky jsme měli genetiku, a já si pak ještě letěla k obvodní ať mě pošle na krev, kvůli alergii na celiakii(ta taky způsobuje neplodnost), a pak ještě když už jsme měli toto všechno tak jsme se v CARu ptali,jestli už máme všechny testy. A dr. si vzpomněla,že ještě jedny chybí a to sice jestli nemám nějakou mutaci krve, takže znova krev a tu posílali někam do Phy. Ale nic víc z těch všech testů se nepotvrdilo,jen ta jedina mírná přítelova alergie na spermoše. 😅
Ono v CARu jim jde bohužel víceméně o bussiness... 😒 .

petruska83
8. čer 2012

@marmina Ahojky, nám imunologii dělali a byla v pořádku, vlastně všechno bylo v pořádku a nevím, jestli má smysl dělat genetiku, když už jedno dítě máme a genetika se prý věkem nemění....Uvidím, co mi řekne v pondělí doktorka, ale IUI si myslím, že nemá smysl, když mám jen jeden vejcovod a ještě hůř průchodný. Spíš mě možná napadl Nativ. Ovulaci mám běžně hezky už 11.DC a s fostimonem jsem měla až 15.DC. Fakt jsem zvědavá, co mi řeknou, ale jak psala sahara, tak asi to, že se prostě takové věci dějí.....A ta genetika a hematologie se platí?

marmina
8. čer 2012

@petruska83 pokud máš genetiku na doporučení, tak asi platíš jen regulační poplatek, hematologii asi taky (ale já na ní nebyla tak nevím). Určitě to všechno prokonzultuj s doktorama. Já už si taky připravuju seznam...

rox
8. čer 2012

@unkarka Jeste rekni ze v loznici nad posteli jako moje sestrenice!! Bych neusnula 😀 😀
@verry jo, vytahat prachy z lidi.... a ono to moooozna vyjde kdyz budete uplne zdravi, grrrrr. 🙄 zadny udelame maximum....vsak si vemte pujcku a zopakujte si pokus 😠
JInak ja na genetiku nesla - rikali mi ze se jen bude dr ptat na nemoce v rodine a to je vse. To mi prijde jako divny "pokus" k tomu zda muzu nebo nemuzu otehu. Me to spis prijde az jsem tehu, zda dite nebude mit nejake vady pri narozeni. Ale mozna se pletu. Vsak tomu taky prdlajs rozumim ze jo. 😀

unkarka
8. čer 2012

@rox :DDDDDDDDD ne to zas ne mě stačí ze jsou v obyvaku🙂

marmina
8. čer 2012

Vítám mezi námi další novou tvář:
@pixie18 (Gyn Fiv BA) za pár dní stimulace na 1.IVF (KP) – ať se ti mezi námi líbí 😉

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 9.6. UZV – přejeme jen dobré zprávy! 😵
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9. nebo 10.6. – tobě případný úspěšný KET!!! 😉
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 11.6. UZV
@tulipanek82 (Helios Brno) 5x IUI, 11.6. výsledky vyšetření před 1.IVF
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 13.6. UZV
@rox (Gennet Pha) 2.6. stimulace na 1.IVF, OPU plánována na 13.6.
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET (červen) se nekonal, 18.6. konzultace před 2.IVF (Gennet Liberec)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací na 2.IVF (DP)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E)
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test - už to máš oficiální?
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena – jak jsi na tom?
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen – kdy půjdeš?
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá - kde se touláš? 😉
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF srpen
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E), 8.6. UZV – vypadá to na 1 mimi ♥ Gratulace veliká! Ať se drží bobísek 😵, 21.6. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), 7.6. krev a UZV – vypadá do na dvojčátka ♥♥, 12.6. kontrola
@mortiiss (Gyn-Fiv BA) 1.IVF květen/12, 1.6. potvrzení těhu
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

radina
8. čer 2012

@ria82 Super, vdaka za infosky 🙂 Ako si to riesila s PN? dali ti papier pre obvodnu az v den odberu, alebo den dopredu? Asi by bolo lepsie si to ist vypytat o den , dva dopredu , nie? nech potom clovek nemusi po odbere este chodit zbytocne medzi tych chorych do cakarne k obvodnej.

kcvrcekz
8. čer 2012

@marmina děkuji moooc 🙂

kive76
8. čer 2012

@pupidu beru prednison jednou denně 5 mg...koncem června jdem na kontrolní imunologii..jestli se to zlepšilo...ale i že už je mi 36 tak dr. doporučuje IVF...ale až 2O.srpna jdem na konzultaci se všema výsledkama a dr. nám řekne, jestli teda půjdem do IVF či no

kive76
8. čer 2012

@unkarka ahojky..vůbec se neptáš blbě...... no musím brát prednison jeden denně 5 mg...a koncem června máme kontrolní imunologii a za měsíc zas budou výsledky...a bud ta alergie můžu úplně vymizet, a pak by se dalo normálně otěhotnět...protože tohle je u nás ten největší problém, anebo se to zlepší.../ ale mě dr. říkala, že i vzhledem k mému věku 36 by bylo vhodné jít do toho IVF /..mě pak dr. říkala, že ten prednison mám brát až do....no až budu těhotná až do 3 měsíce těhotenství...ale jinak kdyby mi nebyli udělali tu imunologii..tak by se vůbec nepřišlo, na to že mám tu alergiii...a já vůbec žádný příznaky toho, že bych tu alergii měla vůbec žádný nemám...

kive76
8. čer 2012

@unkarka já taky po něm pěkně přibrala za měsíc 4 kg... ale oni ten prednison nejen ,že léčí záněty tak slouží hlavně ke správnému uhnízdění vajíčka a k udržení těhotensví,

verry
9. čer 2012

@rox tojoo, na genetice se ptají na rodinnou anamnézu ale taky ti berou krev a chlapovi taky...aby se vyloučilo, jestli vůbec spolu můžete mít dítě...

verry
9. čer 2012

Dobré ráno všem 😉 kdepak jsou ty @marminy ,který vstávají v 5 ráno?? 😀

marmina
9. čer 2012

no ahoj @verry já tu byla, ale nikde nikdo 😀

marmina
9. čer 2012

@verry za chvíli jedem naposledy do Pronatalu pro dokumentaci k tomu neúspěšnému IVF, doufám že to za 250 korun bude stát za to 😅

marmina
9. čer 2012

Nebyli jste někdo dneska na fler? máme na titulce top výběr 😉

unkarka
9. čer 2012

krásne ranko všem 😀

danny38
9. čer 2012

Dobré lenivé dopoledne 😀 Už asi hodinu přemýšlím, jak si rozplánuji domácí práce a jediné co jsem zatím zvládla, je nasnídat se 😀

mmirunda
9. čer 2012

Dobré uplakané ráno ... Tady už od včerejška prší ☹

danny38
9. čer 2012

@mmirunda U nás je taky hnusně a všude plno vody 😠

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 S takovou budeme sedět celej den doma a já chlapa brzo zabiju 😠 😠

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Jak to, co ti provádí? 😀

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 Je protivnej jak noc 🙄 🙄 ještě že šel spát

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Teda, nemáš to jednoduché 🙂 Je fakt, že to počasí je děsný, většinou bývám taky rozladěná, ale manžel je v práci, tak je klídek 😀

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 Ani nevíš jak moc ti závidím 🙂 Není dneska schopen ani mi říct co mám vařit. a tak nevařím NIC 🙂 taky dobře 😀 😀

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Přesně tak, neřekne, bude hlady 😀 Já tu mám připravené mleté maso, tak budou karbanátky 😀 Akorát půjdu vykopat z postele synátora, protože potřebuji, aby zajel do obchodu, ten bude mít radost 😀 😀 😀

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 Taky jsem chtěla dělat karbanátky, ale protáhl ksicht, na zelí a francouzské brambory taky tak ať si trhne nohou 😀 Chleba a máslo máme a já se klidně odbydu 🙂

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Ještě že je ten můj nenáročnej, za to však synátor je zmlsanej a jen tak něco do huby nevezme 😀 Jsem ho teď vytáhla z postele a je nechutně protivnej a kor když má ject do obchodu 😀