1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
11. čer 2012

Dakujem devcata. Veľmi dúfam, že sa takto pekne presypete k nám do spodnej tabuľky. Ved to dobre pribúda 🙂 plodny máj vystriedal plodny jún/červen 🙂 o chvíľu má min @rox OPU, áno? 🙂

mia75
11. čer 2012

@kiwisek super supeeeer. Vymaľovaný CAR si uzijes ako tehulka 😀

rox
11. čer 2012

@mia75 Hihi, preci se nebude fotit zadarmo ne? Ma recht 😀
@zana21 Nojo, to jsem si ani nevsimla!! Ale vy chodite na letnou ze jo.
@kcvrcekz Zatim to vypada, ze se urodilo. Ale zase nervy zda se neco oplodni, pak zda budou mrazaky,pak zda se to uchyti.....vsak to vsechny tady zname. A do toho jsme s milackem pekne pohadani tak mu asi napisu mejla ze ma jit ve stredu darovat svuj drahocenny vzorecek 😀 pac s nim nemluvim a mluvit nehodlam
@kiwisek No vidis!!! V zivote hold clovek musi bejt drzej a ne koukat na to, jak na neho budou koukat druzi. Muj tata vzdy rikal, ze na lidi se muzu vyprdnout, dulezita jsem ja a plne s nim souhlasim.....nastesti....pac moje mama furt resi co reknou sousede, co reknou v praci.....a tak.

rox
11. čer 2012

@mia75 ano . ve stredu ja a cuculinek mame OPU!

kcvrcekz
11. čer 2012

@rox jeeejda to mě mrzí, že jste pohádaní. Třeba se umoudří.

marmina
11. čer 2012

@kiwisek šikulka! 😉 a frčíme!!! 😵

marmina
11. čer 2012

@rox tak to bude romantické udobřování ne??? po OPU tě bude nosit na rukou 😉

kacaul
11. čer 2012

@rox já se taky pořád hádala, byla jsem protivná, hlavně v den OPU, pak jsem ale přišla a řekla, že bysme se nemuseli hádat, když zrovna nejspíš ve skumavce děláme děti 😀 musím uznat ale, že to teď se mnou nemá lehký.. se někdy divim, že to vydrží.. takže v klidu 😉

kacaul
11. čer 2012

@marmina to víš, že jo.. pěkně v klídku s jinými doktory .. bude to dobrý uvidíš 😉

unkarka
11. čer 2012

@kacaul @rox tak to ja se pridam taky jsme se hadali ale pak jsme prisli na to ze mame nervy jak vse dopadne a naopak to bylo potom jak prvni zamilovanost ale nebojte uz jsme ve starych kolejich 😀

mmirunda
12. čer 2012

Tak krásné dobré ráno holky. Hlava stále pobolívá a nikam se mi nechce 😠 😠 už abych byla doma a v klidu si těhulila.

mmirunda
12. čer 2012

Všem co mají dneska něco důležitého tak držím palušky 😵 😵

marmina
12. čer 2012

ahojky @mmirunda ty trpíváš na migrény? Mě občas přepadne pěkná migréna, ale to už stojí za to, někdy z toho i zvracím 😝 Hrůza 😒 Neboj, léto se překulí a brzy tady budeš plašit s injekcema 😵

danny38
12. čer 2012

@rox Koukám, že byli erupce, my se doma taky chytli. Kvůli jeho dementní dceři, které žije s mámou. Včera zdrhla, tak máma zavolala policajty, aby jí našli. Byla prý někde v lese, ale nervy z toho máme zase jen my. Navíc mi přijde, že tomu zmetkovi vždycky všechno projde 😠 Tak jsem si šla alespoň včera brzo lehnout. Potřebovala bych být v klidu, ale copak to jde? Do toho všechno na prd i v práci. Je mi od rána blbě a jsem akorát na nervy.

mmirunda
12. čer 2012

@danny38 právě že ne, ale včera mě to nějak přepadlo ☹ a pořád cítím, že mám hlavu 🙄 🙄 To je fakt, překulí se to rychle, už jen 38 dnů než začnu brát HA a pak už jen 20-35 dnů než zahájím stimulku 🙂

mmirunda
12. čer 2012

A hlavně s Váma mi to tady rychle uteče, budu se radovat z Vašich úspěchů a pobírat zkušenosti

petruska83
12. čer 2012

Ahojte děvčata, tak se opět hlásím, zatím to nevzdávám....Včera mi doktorka řekla, že nechápou, proč se ani jedno embryjko z šesti nevyvíjelo, takže jdeme na genetiku. Výsledky budou za 6 týdnů.Holky, chtěla jsem se zeptat, znáte nějaký případ, kdy se toto někomu stalo a další pokus už byl ok? A když ta genetika vyjde špatně, tak to asi končíme, když nebudeme chtít využít dárce, co? Jinak vám přeji hezký den, já už jsem v práci, tak snad přijdu na lepší myšlenky...

mmirunda
12. čer 2012

@petruska83 Neboj, určitě to bude dobré, sice s tím nemám zkušenost, ale jednou se ta smůla musí prolomit 😉

pupidu
12. čer 2012

@petruska83 Krásné ránko. Je moc dobře, že to nevzdáváš. Pozitivní přístup je moc důležitý 😉 Teda, 6 týdnů je dlouhá doba, ale doufám, že vám to vyjde dobře a po příštím pokusu už budeš těhulka 🙂

verry
12. čer 2012

@winterska
@zelvik
@mmirunda
@kiwisek děkujíííí 😵 😵

zana21
12. čer 2012

@rox Jojo, na letnou.
Holky koukám, že to je všude stejný. My se také hádáme a mám pořád pocit, že to tolik neprožívá jako já. Ale to je asi u chlapů normální a jen asi jsem na to teď citlivější, ale doma není dne, aby něco menšího neproběhlo….🙂
@petruska83 Neboj, je dobře zjistit, jestli jste v pořádku i po této stránce a pokud se přeci jenom něco objeví, třeba to půjde vyřešit nějakou oklikou nebo léky, který třeba zmírní nějakou vzájemnou reakci. Držím palečky 🙂

danny38
12. čer 2012

@zana21 U nás je to skoro pořád v pohodě, dokud nepřijde pohroma v podobě zmetka, který si dělá co chce 😠 Jsem dneska naprosto vyčerpaná a to je teprve ráno. Ani nevím, jestli budu mít chuť doma dneska komunikovat, nejspíš až přijedu z práce tak půjdu spát 😀

mmirunda
12. čer 2012

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuááááááááááááááááááááááááááá chce se mi spát a to ani nejsem těhu 😀 😀

verry
12. čer 2012

@mmirunda dobrý nápad, jdu na to 😅

mmirunda
12. čer 2012

@verry hahaha vůbec nezávidím 🙄 😉

verry
12. čer 2012

@mmirunda 😀

mmirunda
12. čer 2012

@verry Počkej ale ty se budeš motat kolem mimíse a já si ještě budu v klidu těhulit 😀 😀 Ti to potom vrátím

kcvrcekz
12. čer 2012

Dobré ránko holky🙂. Tak včera tedy hustej den a dneska nic. Břicho moc nebolí, jen bych šla klidně spát🙂.

pupidu
12. čer 2012

@mmirunda
@verry 😀 holky, s váma je sranda 😀

zelvik
12. čer 2012

@pupidu @mmirunda @verry To teda jo, aspoň jsem se zasmála při tom ubrečeným počasí 🙂