1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zana21
15. čer 2012

@mia75
@rox Holky, takové zprávy po ránu.
@mia75 Neboj, hlavně se snaž být v klidu, psychika dělá hodně. A neboj, vše bude v pořádku. 🙂
@rox To je mi strašně líto, ale hlavně to nezvdávej, určitě se brzo zadaří v dalším pokusu.

rory_g
autor
15. čer 2012

@mia75 Miuško držte se oba, posílám moc moc síly, aby všechno dobře dopadlo.
@rox hrozně mě to mrzí 😔 Drž se a doufám, že brzy nasbíráš nové síly na další pokus (i kdyby zatím IUI, vím, že to není nejlevnější, kor když jsi samoplátce).
@zana21 já tam mám být až na pátou 😒
@marmina o víkendu je právě v práci...zkusím se kdyžtak zeptat, jestli bych tam nemohla matroš dopravit nějak, to je děs co 😝
@danny38 to je dobře Danny, aspoň nějaké dobré zprávy dneska 🙂

kcvrcekz
15. čer 2012

@danny38 tak vidíš, alespoň nějaké pozitivní zprávy.🙂
@mia75 teda co to s tebou je? No hlavně že je miminko v pořádku🙂 a doktoři tě mají pod kontrolou. Drž se. Posílám energii ať to zvládneš.
@rox Teda broučku co to? Strašně mě to mrzí☹. Nevím co na to říct. Buď statečná!

rox
15. čer 2012

Ja jsem asi fakt stara....to vzdavam.

mia75
15. čer 2012

Ďakujem devenky. Neviem čo sa stalo, snáď to krvácanie prestane a mimi ostane. Ďakujem za posielanú energiu. <3 @rox nevzdavaj to

zana21
15. čer 2012

@rory_g Až na pátou? To já bych brala, mě řekla setřička, že později než v půl třetí to nejde...Kidně bych s tebou měnila 🙂 Uvidíš, zkus se domluvit, ale třeba zbytečně plašíš a výjde to krásně na pondělí 🙂
@rox Te'd to tak asi cítíš, to je pochopitelné, ale nech tomu čas a sílu určitě ještě v sobě najdeš. Zdáš se mi jako velmi silný člověk 🙂

rory_g
autor
15. čer 2012

@rox nene, žádné takové!!! Pěkně se vybreč, na to máš nárok...a jestli Ti můžu poradit, zkus se přehlásit do Gennetu na Letné, k dr Langerové. Je super a snaží se vymyslet co nejlepší řešení, necpe Tě do ničeho, všechno rozebere...
@mia75 určitě to dobře dopadne, prcek ví, že ho maminka miluje a tety z koníka na něj všechny myslí 🙂
@zana21 no já jsem chtěla ráno nebo dopoledne, bohužel to nevyšlo...ale určitě tam budu dřív, tak mě třeba vezmou. Chudák dr nás má vážně moc, ale je skvělá, jsem ráda, že jsem na ni počkala, při prvním objednání mě chtěli poslat k někomu jinému, že má dlouhé objednací lhůty...a asi to má důvod 😎 A máš pravdu, ještě nevím, jak jsou velké a už plaším, to jsem celá já 😅 😀

zana21
15. čer 2012

@rory_g Mě také chtěli nacpat k jiné dr, myslím dr Brandejské, ale já chtěla dr Langerovou, tak jsem si na ní také počkala 🙂 uvidíš, budou to pozitivní zprávy 🙂 Držím palečky

danny38
15. čer 2012

@rox Moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ Věřila jsem, že to zvládnou. Nech si to projít ještě hlavou, zda to později znovu nezkusit a promysli i to co ti psala @rory_g Je to finančně náročné, ale jednou už se ta smůla prolomit musí ☹

danny38
15. čer 2012

@mia75 Drž se i s drobečkem, budu držet hodně moc pěsti, aby jste to všechno zvládli 😉

kiwisek
15. čer 2012

@rox moc mě to mrzí ☹ hodně sil! posílám virtuální obejmutí.. asi vím jak Ti je, takové zklamání jsem taky zažila při 1 IVF - den po OPU když jsem tam volala, kolik máme embryjí z 12 zralých vajíček, tak mi řekli, že žádné!!! byla to krutá facka, tak moc sem tomu věřila.. taky sem si pár dní pobrečela.. a pak sme začali hledat příčiny, proč to asi tak dopadlo... jednou z nich bylo, že se na to v centru pěkně vyflákli a nenabídli nám předem mražení spermií, i když to co nastalo se dalo očekávat.. takže k smutku se připad vztek 😖
držím palečky! a kolik Ti je, že myslí, že si na IVF stará? 😕

cuculik1
15. čer 2012

@rox to mi je strasne moc luto, velmi s tebou citim, som sa s tebou tesila, nejak musis v sebe nazbierat silu a ist dalej, ci uz sa rozhodnes tak ci onak

pupidu
15. čer 2012

Krásné poledne, kočky
@mia75 Uff, až jsem se lekla. Doufám, že bude všechno brzy v pořádku a drobeček zůstane u maminky 😵
@rox ☹ Moc mě to mrzí.... ale nevzdávej to. Budeš skvělá máma a za všechna trápení ten drobeček přece stojí. Myslím na tebe 😵

kiwisek
15. čer 2012

mé dnešní zprávy z UTZ - folikulky hezky rostou - je jic myslím 8 velikost večšinou cca 11 mm, jedna 15 mm. Tak mam dokonce snížené dávky gonalu z 225 na 200 UI 😉 a dnes začínám připichovat i cetrotide... tak budu několik dní otravovat "známou" sestřičku 😖 😀 tak doufám, že na OPU příští týden bude pěkná úrodička a kvalitní 😉

kiwisek
15. čer 2012

@mia75 myslim na Tebe, at se brzy oba OK!! 😵

danny38
15. čer 2012

@kiwisek Držím pěsti, ať je jich co nejvíc 😉

zelvik
15. čer 2012

@mia75 Miuško, drž se i s mimískem. To bude dobré a ubojujete to!!!!! Držím palčáky!!!!
@rox Chjooo, to mě mrzí :( ale teď se vyplakej a za čas to uvidíš střízlivěji a rozhodneš se co dál...
@rory_g na tebe budu myslet celý víkend, jak to nakonec dopadne, uhraj to pěkně na co nejdřívější možný čas

Já nakouknu až v pondělí, o víkend nejsme doma, to zase budu mít co dočítat. A v úterý pak je ten pohřeb...Chjooo

mmirunda
15. čer 2012

Ahojky holky, copak tohle?? Už od včera samé špatné zprávy ☹ ☹
@mia75 drž se a snaž se myslet pozitivně, brouček to vycítí a bude se držet zuby nehty a bude zase dobře.
@rox moc mě to mrzí ☹ taky jsem jim věřila, bojovníčkům, ale nevzdávej to, jednou se to musí podařit a i když se teď cítíš příšerně, tak bude líp ☹ Máš tady nás a my tě máme rády 😵 😵

mmirunda
15. čer 2012

´Taky se nám nic nedaří ..... už od včera je to prostě na ho.no ☹ ☹

unkarka
15. čer 2012

@rox je mi to lito ale prosim nevzdavej to!!!!!!!!!

unkarka
15. čer 2012

@mia75 odpocivej a bud na sebe opatrna!
@kiwisek preju krasnou urodu 😉

kiwisek
15. čer 2012

@danny38 @unkarka holky, díky moc 😉 taky doufám, že uloví nějaké kvalitní spermošky, když sme do nich investovali 4 měsíce času a peněz! 😀

unkarka
15. čer 2012

@kiwisek no to je jasne 😀

kacaul
15. čer 2012

@rox stará nejsi a tohle je jen zkouška co všechno může člověk vydržet .. bylo tady více holek, u kterých nedošlo k ET .. teď si odpočiň a nic nevzdávej, nic to neznamená .. já osobně se možná o víkendu opiju, už jsem to dost dlouho neudělala 😀 ... taky mi neni veselo, ale to je život.. boj pořád o něco .. kdyby nám to šlo samo, tak z toho nemáme takovou radost potom.. hlavu vzhůru!

unkarka
15. čer 2012

Tak jsem dneska byla na tech masazich a elektrice na zada a byla mi doporucena Lymfatická masáž,ktera je pry dobra kdyz ma zena problem s otehotnenim.Mate nekdo zkusenost?Ptala jsem se na cenu tak pry staci 1 za mesic a stoji 600,coz je docela palka.

pupidu
15. čer 2012

@unkarka Já na lymfatické masaže chodila (2 cykly přístrojových), ale teda nepomohlo mi to s ničím. Na druhou stranu - je to fajn relax a pomohlo mi to zbavit se přebytečné vody z těla 🙂

unkarka
15. čer 2012

@pupidu takze asi zbytecne vyhozene penize?no uvidim treba se manzel placne pres kapsu 😀

pupidu
15. čer 2012

@unkarka No, hlavně se mi nezdá to, že stačí 1 za měsíc, protože já se všude setkala s tím, že by to mělo být 2-3x týdně (ne dva dny po sobě). Před masáží i po ní se měly jíst jen určené potraviny (např. před banán) a po masáží už žádnou větší fyz. aktivitu atd. Bylo to super, i to v něčem pomohlo, ale jestli to pomáhá i otěhotnět to teda nevím 😀

unkarka
15. čer 2012

@pupidu no me se to prave taky nezda ted to studuji na internetu a tam pisou taky 2 az 3 do tydne tak jsem z toho jelen 😀 no asi to necham byt.Kaslu na to:

marmina
15. čer 2012

ahoj všem, nějak jsem se sem nedostala...

holky moje, co mi to děláte ☹
@rox jsi silná ženská, věřím, že to nevzdáš...posílám na dálku útěchu a pohlazení...
@mia75 mio, musíš se maximálně šetřit, na práci se už vykašli, mimi je nejvíc na světě - ať jste brzy doma v pořádku!

Holky, nemáme to zrovna lehký, ale všechny se tady mimča dočkáme!