1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
15. čer 2012

@marmina no říkala jsem M že uvidím jak mi bude do zítra, ale že spíše uděláme jen pojízdný výlet. Takže nikam moc chodit nebudu. Pozitivní je že břicho už tak nebolí jen kříž a nohy. Takže se dnes z postele nehnu. Jen na wc a toť vše. Snad to přejde.

zana21
15. čer 2012

@marmina Jmenuje se protifar od nutricie. Dr mi doporučila 3x po 3x odměrkách. Tak snad to pomůže, piji a už jsem si na zítřek u mamči objednala silný hovězí vývar, což mi dr také doporučila. Tak snad se nerozjede, ale počet těch folíků za 2 dny je ohromný.

danny38
15. čer 2012

@ivapo Jj, rozhodli jsme se s nynějším manželem, že bychom chtěli společné miminko 🙂

ivapo
15. čer 2012

@danny38 tak to je jasné....

marmina
15. čer 2012

@zana21 to je fakt, jsi opravdu folíky přemlouvala až moc 😉 hlavně se taky šetři a udělej si oddychový víkend před velkou pondělní akcí 😵

mmirunda
15. čer 2012

@marmina
@danny38
Holky děkuju, já vím že vy to tady chápete a moje máma mi říká, že mám konečně začít myslet na sebe a ne na ostatní. Po víkendu to šéfce řeknu, aby měla šanci někoho najít ... aspoň na zástup a hlavně jako matka dvou dětí, by mě měla pochopit, teda aspoň v to doufám a @marmina to bude super, když do toho půjdeme spolu 😵 😵

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda tak to je super ja jsem taky mela cystu a bud mesic cekat az zmizi nebo vysati tak jsem hned rekla at ji vysaji ze cekat nechci 😀

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka Taky mi dr.říkal, že pokud neodejde sama, že vysajeme 😖 bojím se, ale tak uvidím, jak to dostanu tak tam zavolám a domluvím se 🙂

zana21
15. čer 2012

@marmina 🙂

marmina
15. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 16.6. OPU – na zítra hodně štěstí a pěknou úrodu! 😵 😵 😵
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 9.6. stimulace 1.IVF (KP), 16.6. UZV – tobě pěkné folíky! 😉
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/13 (nedošlo k ET) – holka, nevzdávej to!♥
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 15.6.UZV – jak jsi dopadla? 😉
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 18.6. OPU – vypadá to na nadúrodu! 😵
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace 2.IVF (KP), 15.6. UZV o.k. – jen tak dál! 😉

@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné - Pronatal), 18.6. konzultace před 2.IVF
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E), 18.6. krev
@radina (Antolská BA) 1.IVF červenec/srpen, 18.6. UZV kvůli cystě
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací 2.IVF (DP)
@tulipanek82 (Helios Brno) příští týden stimulace 1.IVF (DP)
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9.6., testovat má kolem 22.6.
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF(červenec)
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen/září)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, 18.6. výsledky screeningu, dnes 15.6. hospitalizována – držte se oba, myslíme na vás!♥♥♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E),1 mimi, 21.6. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E),1 mimi, 22.6. UZV
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), 14.6. oficiální potvrzení těhu, 28.6. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

zana21
15. čer 2012

@mmirunda Já myslím, že tvoje mamča má pravdu. Jak se říká, rodiče musíme poslouchat 😀

mmirunda
15. čer 2012

@zana21 pravda pravda a když se rozlobí, umí být zlá, tak budu muset sekat latinu 😀 😀

mmirunda
15. čer 2012

@marmina jéééé to jsem hezky poskočila 😉

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda toho se neboj na 10 min te uspi a pak si tam 4 hodky odpocines a jdes domu.Ale me se to radi kdyz to mam za sebou.Ale my jsme tady statecne holky a pro mimiska udelame vse.A s tou praci bych jim taky rekla ze zed je akce a ze usetrite tak to snad pochopi,moje sefova teda nepochopila 😠 ale zase jsem doma v klidu nic me nes....:a chystam se pomalinku na druhe IVF 😀

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka No bude muset, to pochopit, protože kvůli práci to nebudu odkládat, protože až bych potřebovala já, taky by to nikdo neudělal .... No přežiju to, budu muset, ta cysta musí ven, je veliká a bolí, tak se mi aspoň uleví.... a kdy se to tak asi dělá? Je jedno který den cyklu? a musí se pak nějak čekat?

zana21
15. čer 2012

@dadenka111 Hodně štěstíčka na zítřek a hodně kvalitních vajíček a supr spermíjky 🙂
@rory_g Tak jak jdi dopadla, ty nás tedy napínáš? 🙂

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda no me nasadili utros ten jsem brala 10 dni 11 jsem jela na krev a ultrazvuk a tam to zjistil to bylo utery a ve ctvrtek jsem sla na odsati.A bylo to 27 dni po MS.jenze ja s ni mam problemy ze treby 2 mesice MS nemam takze jsem zas nechtela ten dalsi mesic cekat abych zas nemusela na vyvolavacku MS.

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda a jeste jsem zapomela napsat ze hned 5 den po te cyste jsem si zacla pichat Gonal takze jsem necekala.

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka Aha takže je to možná jedno, tak uvidím, zeptám se na to. Jsou tu od toho aby mi poradili ne? a kdyby náhodou tak bych holt šla na první IVF až v tom srpnu, ale snad ne, začala jsem se v rámci možností těšit 😵 😵

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka aha tak super, to byla ta nejdůležitější infromace 😀 😀

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka tak já bych měla mít dlouhý protokol, podle všeho 😖, ale moc tomu ještě nerozumím 😀 😀

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda ja uz jsem taky natesena na IVF kor kdyz vim co me ceka,to prvni to bylo takovych informaci ze jsem jen 😲 😀 V pondeli budem mit vysledky imuno tak snad bude vse ok.Pak za 3 tydny genetika a snad IVF co nejdriv.

unkarka
15. čer 2012

@unkarka tak abych pravdu rekla tak ja jsem vubec nepochopila dlouhy a kratky protokol.No ale jelikoz jsem blondyna tak mi to tu snad odpustite ☹

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda vidis blondyna poslala vzkaz sama sobe 😀 😀 😀

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka tak já se vyloženě netěším, ale když je to jediná šance .... spíš se bojím, co mě čeká. Zatím si to nedovedu představit.
Mi nevadí, že jsi blondýna 😀 😀 😀 taky to nechápu a je mi to fuk, hlavně aby to mělo ten správný výsledek v podobě // 😵

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda ja vzdycky byla tak vykulena ze kdyz jsem vysla z ordinace tak jsem se na vse musela ptat manzela co nam vlastne rikal 😀

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka tak to ten můj by to nepobral 😀 😀 😀 tak budu muset poslouchat sama, ale jelikož jsem zdravotník, tak to snad pochňápu docela rychle a o to víc se bojím ☹

unkarka
15. čer 2012

@mmirunda neboooooooooj to zvladnes 😉

mmirunda
15. čer 2012

@unkarka musím, jsem ženská ne? 🙂 a hlavně nic jinýho než zvládnout to mi nezbyde 😔

rory_g
autor
15. čer 2012

Ahojky, tak jsem doma...dva folíci se nejspíš zarazili a roste jen jeden 😒 V neděli Pregnyl a v úterý ráno IUI...jinak jsem hned objednaná na průchodnost a na konec července na UTZ před stimulkou. Tak nevím, je to takové smíšené, měla jsem radost, že se mi poprvé utvořilo tolik folíků...
Jdu si vás dočíst kočky, zaregistrovala jsem @zana21 paráda Beruško, mám ohromnou radost, hlídej se, pij a bude dětí jako smetíííí 😵 😀