1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
20. čer 2012

@kcvrcekz hlavně hned ráno napiš 🙂

zelvik
20. čer 2012

Ahoj holčinky, tak vás jdu dočíst, zase mi utíkáte... Mám hroznou radost z těhulek a jak tak rychle koukám, čekáme teď na // u @kcvrcekz - tak ať tam jsou!!!!!
@rox mrzí mě, že to nedopadlo, ale jak už jsem psala, za chvíli to uvidíš jinak a půjdeš do toho znova. Taky je mi líto, že máte doma zatažené počasí. My měli šilenou krizovku loni touhle dobou, bylo to na rozvod. Zhubla jsem ze stresu 9 kilo a nevěřila tomu, že to ustojíme...
@rory-g - co ty, kočko, jak se cítíš po IUI?

Jinak já dostala mrchu tentokrát už zase v termínu, takže jsem se objednala na 28.6. zase na UZV a uvidíme, co ta cysta. Jestli tam bude nebo zmizí...

winterska
20. čer 2012

@kcvrcekz doufám, že máš správné testy s // a zítra je nám ukážeš 🙂

winterska
20. čer 2012

@marmina doufám, držte nám palečky - jdeme tam až odpoledne...

zelvik
20. čer 2012

@winterska Jééé, ty jdeš zítra na UZV, tak to se těším na zprávičky a přeju, ať je vše tam , kde má být!!!!

winterska
20. čer 2012

@pixie18 a @dadenka111 držím vám oběma palečky na ET 🙂 - vy se tam snad potkáte, ne? 🙂

marmina
20. čer 2012

Tak to vypadá, že zítra pokoříme 300. stránku. Jsme to ale drbny 😀

kive76
20. čer 2012

@marmina máš pravdu, jste drbny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
20. čer 2012

Ahoj holky, už chvilku sem nakukui a teď bych se ráda přidala jestli mě přijmete 😉 Snažíme se s manželem o mimčo už skoro rok a 3/4. Protože se nic nedělo šli jsme na spermiogram, ten nevyšel nic moc. Pak mě poslali na HP (muj gynekolog se neobtěžoval) a tam zjistili autoimuitní zánět štítky a zvýšený prolaktin, takže jen to trvalo 2 měsíce.. Teď beru letrox a prolaktin se neřeší prý je v normě a bude se kontrolovat. Když se to všechno vyřešilo kontrolní spermio vyšlo špatně a doporučujou nám rovnou ICSI, manžel má jen 2% morfologicky v pořádku. K ICSI nás poslali na genetiku. Na tu sme zase čekali 2 měsíce. Vyšla dobře, ale já mám trombofilní mutaci MTHFG - homozygotní homocystein.. Na ten prý doporučují jen kyselinu listovou a bečka, ael hodně velké množství..ALe moc o tom nevědí.. A k tomu mám problémy s močákem, opakují se mi záněty a co se snažíme tak mnohem víc, tAkže mě poslali na operaci ještě s tím, ale tu už mám teď za sebou.
Nakráčeli jsme do centra a tam mi řekla mlaá doktorka že by mi doporučovala si u PL vyřešit ten homocystein a počkat do dalšího cyklu. Ale starší vedoucí CAR řekla že to stejně v každén případě raději podchytíme injekcema heparinu (nebo podobné). Jenže mého mm to zvyklalo a chtěl to dovyšetřit. Tak sem zklamaná šla k PL a ta mi řekla že to ani udělat neumějí. Tak sem zase musela do CAR ať mi to zařídí. Mám jít 28 pro výsledky. Tak se teď modlím aby mi neřekli že mám jít na hematologii což by trvalo další mněsíce a stejně bych pak byla radši kdyby mě podchytili tím heparinem než riskovat.. Když bude vše v pořádku tak bych měla jít v červenci do stimulace.
Ovšem mezitím sem se dozvěděla že v CAR přes svátky malují, přitom mi ta mladá lékařka řekla, že to není problém a že fungovat budou a sestry pak že ne.. 😠
Ještě dodám, že chodím do Podolí a vždycky sem na koníkovi až večer nebo přes mobil..
Tak to sem vás zahltila 😉

marmina
21. čer 2012

ahoj @malinka_02 určitě jsi vítána. Koukám, že si tě doktoři pinkají jak horký brambor ☹ Tak hlavně ať máš ty výsledky dobrý a můžeš konečně začít! S tím malováním to je pech.
Do Podolí chodí také @zelvik.
@kiwisek teď mě napadlo, ty jsi v Motole nebo v Podolí? neřešila jsi tady taky malování?

kcvrcekz
21. čer 2012

Dobré ráno tak zázrak se nekoná ani na podruhé. SNĚHOBÍLO...

saraha2
21. čer 2012

@kcvrcekz tak to snad ne ☹ ☹ ☹

kiwisek
21. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, to mě moc mrzí :(

kiwisek
21. čer 2012

@marmina v Motole.. koukám, že malování v létě je docela populární 😕 😀

marmina
21. čer 2012

@kcvrcekz ach né ☹ ale ještě tu šance je, ne? někdo má čárku později...

marmina
21. čer 2012

@kiwisek no právě, to malování mě zmátlo

pupidu
21. čer 2012

Krásné ránko, holky. Včera jsem tu naši situaci probírala ještě s jedním kamarádem, který děla ve zdravotnictví a říkal, že pokud byla embryjka hezká a neudržela se, tak je prostě něco špatně s mým vnitřním prostředním. Velký problém prý může být překyselení organismu. Takže se pouštím do nápravy 🙂
@adenka84 Byla jsem ve Františkových Lázních a přestože mám endometriózu, tak kvůli chystanému IVF jsem měla vaginální irigace, slatinné tampony, uhličité koupele, cvičení podle Mojžíšové atd. Prostě, lázně perfektní, akorát výsledek nikde. 😒

mmirunda
21. čer 2012

@kcvrcekz Beruško, to snad ne, to mě strašně moc mrzí. věřila jsem tomu. Nevím jak bych tě utěšila ☹ ale ještě neztrácej naději, třeba druhá čárka ještě vyskočí 🙂

mmirunda
21. čer 2012

@pupidu Ahojk, tak na překyselení je dobrý si koupit něco v lékárně, už se toho dělá docela dost, ale nejlevnější ( a účinné ) toho moc není

danny38
21. čer 2012

@kcvrcekz To není možné ☹ kočko, ještě neztrácej naději, jak psala marmi, opravdu jsou holky, kterým se druhá čárka ukáže později a rozhodující bude určitě krev. Někde jsem četla, už nevím kde, že jedné holčině se ukázala druhá čárka dokonce až 18.den po transferu. Vím, že to dost dobře nejde, ale snaž se být ještě v klidu, budu na tebe moc myslet a držet pěsti rozhodně nepřestávám 😉

mmirunda
21. čer 2012

Tak holky, já si rpožila bezesnou noc ☹ Nejen že tady byla bouřka jako prase ( to byla asi všude ) tak mě ještě k tomu šíleně bolel podbříšek. krotuila jsem se jak žížala až do rána a moc jsem toho nenaspala. Asi se mrcha brzo rozjede a to zanemná, že brzo ZAČÍNÁME 😵 😵 Pro jistotu jsem dělala ještě TT a samorřejmě negativní, ale to bylo jen tak pro jistotu, protože mám nějak zvýšenou teplotu. Tak mrcho, čekám tě, tak rychle dojdi. To je totiž porpvé a naposledy kdy se na tebe těším 😠 😠

danny38
21. čer 2012

@malinka_02 Ahojky, taky tě vítám 🙂 Teda to je až neuvěřitelné, kolik sis toho už prošla. S tím jejich malováním v caru bych je poslala někam, ale nejhorší je, že s tím člověk stejně nic neudělá ☹ Každopádně, pokud budou výsledky v pořádku, tak hned volej do caru, uvidíš třeba by tě vzali. Budu držet moc pěsti, ať máš všechny výsledky ok a ať se můžeš konečně pustit do IVF 😉

danny38
21. čer 2012

@mmirunda Tvoje poslední dvě věty jsou naprosto skvělé 😀

mmirunda
21. čer 2012

@danny38 😵 😵 skvělé a pravdivé 😀 😀

kcvrcekz
21. čer 2012

@marmina no tomu nevěřím, jsem 12 dní po KET to už by tam bylo něco vidět. A měla jsi pravfu ten Estrimax to drží.

kcvrcekz
21. čer 2012

Holky díky za podporu, ale jsem realista a když minule byla čárečka od 9.-11.dne tak 12 by byla hooodně silná a je úplně bílej. Ani náznak. No prostě asi je něco špatně.☹ psala jsem Dr. Zda na krev mám vůbec chodit tak uvidím. Nechci se utápět ve zbytečné naději.

marmina
21. čer 2012

@mmirunda a nechceš do toho jít až v sprnu, se mnou? 😀 to byl vtip 😵 se máš, že už ti to brzy začne, nejhorší jsou odklady z různých důvodů, ale malování by mě naštvalo asi nejvíc! 😝

marmina
21. čer 2012

@kcvrcekz ten estrimax je stejný jako estrofem, jsou to estrogeny a v kombinaci s progesteronem tu MS zadržují, funguje to podobně jako antikoncepce, dokud ji bereš, ms nedostaneš a po vysazení přijde. Cvrčku, je mi fakt líto, že se ti naděje rozplývá, být tebou, objednám se co nejdříve na imunologické vyšetření.

mmirunda
21. čer 2012

@marmina To mě by naštvalo taky, nějaké malování. My vlastně odkládali kvůli spermiu ale prdíme na to, mohlo by být klidně i horší a co pak. Pak jsme odkládali kvůli mé rpáci, ale taky na ně prdím. Konečně musím myslet na sebe a ne na práci a na peníze, takže taky mají smolíka. Holt to tam nějak zvládnou 🙂 A uvidíme, abych do toho fakt nešla až v srpnu, uvidím zda to ta cysta neposune 😖

marmina
21. čer 2012

@mmirunda já vím, s tím vylepšením to není jisté, naštěstí jsou možnosti,jak vybrat tu nej žubrienku 😉