1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

jankaknm
14. črc 2012

@malinka_02 boli sme dohodnuti, ze na 3 urobia ICSI, ked sa nevedel este pocet, cena sa stupnuje od 4 a viac, nakoniec ked ich bolo tolko, navrhla embrylogicka dat 10 na ICSI a 10 na IVF. a je z toho zatial 5 oplodnenych metodou ICSI a 5 IVFckom. Sme zatial rozhodnuti pre 2, ale to je este otazne do tej stredy.

pupidu
14. črc 2012

Ahoj holky, po dlouhé době jsem zase tady 🙂 Dočíst všechno asi nezvládnu, ale snad pochytím aspoň ty zásadní změny 🙂 Minulý týden mi volali z genetiky, že jim nevzešly kultury na mých vzorcích, takže jsem tam šla na odběr znovu. Žádné mutace chromozomů já ani manžel nemáme, ale jemu zjistili predispozici k cystické fibróze - pokud by to našli i u mně, tak je 25% riziko, že tím naše dítě bude trpět 😒 Teda, su z toho tak nějak zklamaná, že nic nejde hladce. Psychicky už jsem se, myslím, docela srovnala, tak su ráda 😀 Teď ještě aby zabraly ty kapičky od léčitele, v září jdu na hematologii, snad na reprodukční imunologii, v říjnu na endokrinologii a doufám, že to všechno povede k hezkým // 😀

mmirunda
14. črc 2012

@martina_81 Jééé Marti, ty jdeš v pondělí na KET? Já to ani nějak nepostřehla, tak budu držet palušky 😉 a @saraha2 na OPU samozřejmě taky 😉

kive76
14. črc 2012

holky, kdo ted bude dávat tabulku? ať máme přehled ....nebo se prostě jen zkopíruje ta minule, a každá z holek si tam přepíše, co je u nich nového?

radina
14. črc 2012

@malinka_02 Ja zatial nepocitujem nejake nafuknutie , len mi strasne chuti sladke 😝

radina
14. črc 2012

@saraha2 To je divne, ze ja som uz na druhy den citila obe vajka, ale dnes nic, tak sa uz aj obavam 😖

pawlla
14. črc 2012

@kive76 no jo nekdo by tu tabulku mel delat ale kdo .... jestli se neko mu bude chtit 😀

saraha2
14. črc 2012

@rory_g no snad jich tam tak nějak bude.. 😉
@jankaknm no vím..právě..se bojím,že se to nestihne ani uhnízdit ☹ kolikátý den cyklu jsi měla OPu?já mám cykly pravidelné 28dní..
@martina_81 jů!!tak supér!!to nás bude oplodněných v příštím týdnu 😉
@malinka_02 pardon!!ms mám dostat 23.7..pardon..ale to je přesně týden po OPU...

saraha2
14. črc 2012

@radina to je ještě brzy..a máš pokud si dobře pamatuju 150jednotek,ne?já začínala na 225..nech tomu čas 😉

mmirunda
14. črc 2012

@kive76 o by podle mě v tom byl zmatek a jedna tabulka by tady byla xkrát, jak by si každý opravoval co by chtěl. To by chtělo někoho kdo se toho dobrovolně ujme ☹

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla Tak co, už ti volali?

saraha2
14. črc 2012

@jankaknm jsem to spletla!MS mám dostat týden po OPU-takže 23.7 😉 takže kdyby byl transfer jako minule po 5ti denní PK,tak to bude pátek a MS má přijít v pondělí..

saraha2
14. črc 2012

tak mě už asi hrabe 😀 koukám do kalendáře a nevím,jestli už neumím počítat,nebo co..takže všechno špatně..MS jsem dostala 3.7. a 4..7 jsem začla píchat..jsem to počítala o týden dřív ☹pardooon... ale u blondýny se to může stát,no ne? 😀 ,nebo už jsem tak doblblá..já nevím.. takže OPU bude 14tý DC 😉 a MS by potom měla nepřijít 30.7..ještě jednou se omlouvám!

mmirunda
14. črc 2012

@saraha2 Ty jsi to dobře domotala 😀 😀

pawlla
14. črc 2012

@mmirunda ne a jsem pekne ve stresu a jeate jsem na srncich hodach s rodinou ale bohuzel ridim tak si a i pivko nedam.... Jsem zvedava kdy mi jako chcou volat doufam ze ne den predem 😒

radina
14. črc 2012

@saraha2 Ale kdeze 🙂 merionalu beriem az 300 😕 ... ved v pondelok sa dozviem, ako to tam vyzera 🙂

pawlla
14. črc 2012

@mmirunda a ms byla v pohode ani ne moc bolestiva a trvala vlastne 4 dny ted uz skoro nekrvacim jen miminalne tak jsem rada piju kontryhel poctive tak uvidime

saraha2
14. črc 2012

@radina merional?to jsou klasik injekce?já myslela,že máš péro..

saraha2
14. črc 2012

@radina si tě pletu s malinkou..já jsem dnes celá domotaná jakási 😀 já chci tabulkůůůů!!!!!!!

zelvik
14. črc 2012

@malinka_02 Ahojky, píchala jsem Menopur 150, od 2. dne MS. To byl myslím pátek. Na kontrolním UZV jsem byla 2x, teď nevím, kolikátý den jsem k tomu přibrala Orgalutran, ale myslím, že toho jsem píchla jen dvě injekce. Na OPU jsem šla 11.den, protože i já sama mívám ovulaci dost brzo.
Spokojená? No, já nevím, nějak jsem to nehodnotila. Problém u mě byl a pořád je, že mám vysokou děložní sliznici (narozdíl od ostatních), takže Dr. ani ET dělat nechtěla, ale mně to bylo líto, tak jsme se domluvily, podle toho, kolik bude embryí, že to kdyžtak zkusíme. Stejně to nevyšlo, ona tomu ty šance nedávala, tak jsem s tím možná i počítala...nevím...Asi takhle - když vím, že je problém ve mně, a že s endometriozou to žádná sranda není, tak si nemyslím, že by jinde udělali něco víc. A to je Podolí můj třetí CAR.Nemá smysl lítat z jednoho do druhého, pokud ti vyloženě někde "neublíží" a není to všechno špatně.A jak ty? Ty jsi spokojená??

kive76
14. črc 2012

já jí teda zatím jen zkopíruju...ať jí máme na očích. 🙂

Vítám mezi námi další děvčata
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU čt/pá

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF, 11.7. UZV – koncem týdne OPU
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – vše připraveno ke startu
@malinka_02 (Pha Podolí) čeká na MS pak stimulace na 1.IVF
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! – blahopřejeme!!!
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ

kive76
14. črc 2012

@mmirunda no každý by si opravil jen sebe...a lepší tabulka několikrát než vůbec 😀 😀 😀 😀 😀 tak já například, až do 20.8. si tam nic nového připisovat nebudu..to máme konzultaci v Motole se všema různejma vyšetřeníma - výsledkama...., s to se pak dozvíme , kdy bychom případně šli na IVF..resp. co s náma.. 🙂

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla Tak tam zkus v pondělí zavolat sama a zeptat se 😔

mmirunda
14. črc 2012

@kive76 Tak já vím, že jo. My v "mé" soukromé skupince jsme si založily jakoby svou diskuzi - Tabulka snažilek, ale vzhledem k tomu, že je toto veřejná diskuze, tak by to asi nešlo ☹

pawlla
14. črc 2012

@kive76
@mmirunda tak ja se hlasim dobrovolne ze budu delat tabulku ale novinky mi musite psat di IP ok? At v tom mam jasno

kive76
14. črc 2012

zkopíroval tak jako já, a upravil by se 😀 informace o sobě...já to tady moc nestíhám...resp. dočítám někdy nové informace zpětně po jednom či dvou dnech...v pátek mi například modrý koník nešel půl dne v práci....

saraha2
14. črc 2012

holky na emiminu měly u jména takový metřík a tam měly napsané,co mají za sebou a co je čeká..ale já nevím,jak se to dělá ☹ jsem pc antitalent... 😀 ale bylo to přehledné..

pawlla
14. črc 2012

@mmirunda no nevim uvidim co pristi tejdem a pokud po patku nic zavolam tam nechci to zase hrotit to by mi manza rekl

saraha2
14. črc 2012

@pawlla jéé!!supér!!hodná!!!

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla Odvážlivec 😀 😀 super 😀 já se právě bojím, že jak stále přibývají noví a noví tak bych se v tom ztratila