1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@vall83 marinka odpočívá, trošku to snažení odložili a věnují se malému. Je nějaká smutná, tak snad se jí brzy udělá lépe a zase se mezi nás vrátí

saraha2
31. črc 2012

@vall83 jaak to děláš,že jsi nepřibrala?????????????????????????no??jsem ráda,že se máte dobře!§a co domeček?jak pokračují úpravy???a nějakou fotečku z ultrazvuku nám ukážeš?? 😉

danny38
31. črc 2012

@vall83 Pohyby jsou fááájn 🙂 Moc držím pěsti ať to s mimískem zvládáte dál až do finále 😉

danny38
31. črc 2012

@malinka_02 No samoooo, že poprskám, prrrrrsk 😀

vall83
31. črc 2012

@mmirunda na sak dobre, sem - tam citim ze se pohne, ale jinak je lini.... brusko uz mam krasne...a ja taky dobry, a co ty ako sa mas?

vall83
31. črc 2012

@mmirunda ona mala mat druhy pokus ze ? marmina.....a ako to dopadlo?

mmirunda
31. črc 2012

@vall83 no ona ani na druhý pokus nešla, dostala angínu a musela to zase odložit, a tak to odložili na dýl ... Potřebuje nabrat sílu, aby bojovala dál ....
Já se mám zatím stejně, zatím čekám na stimulku, ale 13.8. už bych konečně měla začít, tak snad se to někam pohne...

vall83
31. črc 2012

@saraha2 ahojcek, no ja to nedelam nijak, mne se tak telo samo nastavilo, papam kazde tri hodinky po troskach, moc do seba nedostanem, a sladke mi prestalo chutnat, a teraz ta teh.cukrovka, to mi zakazali aj ovocie a hodne dalsich veci, a po 18:00uz nic nepozem papat, tak asi preto...ale verim tomu ze urcite priberiem...
no domecek, hroza, ale no co uz, dali sme sa na to, tak to musime zvladnut...som z toho mierne sklamana...
rada by som dala fotecku, ale tuna na slovensku to bohuzial nerozdavaju ako v nemecku, tak snad toho 21.8. ked budu zistovat co to je....
a ty ako sa mas?

vall83
31. črc 2012

@mmirunda jaj tak no nemala to lahke....ty uz ides tiez do druheho pokusu?

mmirunda
31. črc 2012

@vall83 ne teprve do prvního, tak mám trošku strach, je to jasné, obavy by měl asi každý

b.bardyova
31. črc 2012

Ahojte kocky v pondelok idem na prvu konzultaciu ..a uvidime kedy pojdeme na prve IVF

mia75
31. črc 2012

@saraha2 gratulujeeeem 🙂) držím veľmi päste. @vall83 vitaj, super počuť, že ste v poriadku.

malinka_02
31. črc 2012

@mmirunda no ten 20 tyden to bylo moc..a ted jedny holcine zemrel pritel..nekdy je to hrozny..
@vall83 ale pamatujeme 😉 ja to mam to same, cekala sem po ivf ze budu lezet a mm kolem me skakat a vydrzelo mu to 2 dny pak jel na fotbalovy turnaj a ted uz je uplne vse pri starem..

malinka_02
31. črc 2012

@danny38 dekuju 😉
@mia75 a co ty, jak se mas? Pusti te uz domu?
@saraha2 ja to taky nechapu ja ted doma furt zrala ze mam +3kg uz ted 😠

motley
31. črc 2012

tak dnes na genetických testech - poprvé s námi rozebrali konkrétně spermiogram, paní doktorka rovnou doporučila IVF s tím, že můžeme zkusit IUI, ale max. 3, že to spíš vidí na teoretické úrovni, ale jestli to prakticky půjde? říkala, že to nechá na nás, ale můžeme IUI zkusit, ale říkala rovnou, že pravděpodobnost u nás je malá... teď budeme čekat 6-8 týdnů na výsledky a pokud bude vše ok, tak začneme IUI, poté případně od testů 3-4 měsíce a můžeme jít na odběr vajíček...

pawlla
31. črc 2012

Ahojte tak hlasim ze sjem doma jsem uplne hotova na ruce modrny jako blazen z tech kapacek citim se divne ale uz me nic neboli ale zase problem jak mi vysadilu utros tak uz spinim takze asi ten ket bude driv jestli teda budue. Jsem uplne vycerpana a strasne prptivna i sobe tak jdu spat snad bude zitra lepe. Dobrou

malinka_02
31. črc 2012

@motley take zalezi jakou mas pojistovnu VZP a jeste nejaka ted pocita IUI mezi pokusy IVF takze se nevyplati si plytvat pokusy..
@pawlla tak berusko at je ti lip! Ja mam taky doted modrou ruku od OPU..bud rada ze prisli na problem s utrosem a hned pujde vsechno lip!

mia75
31. črc 2012

@malinka_02 Ahoj, uz je lepšie, minuly týždeň boli teploty, tak som bola celá ubolená. Možno nás pustia domov uz koncom tohto týždňa. Malinká (dnes nám povedali že to bude dievčatko) je v poriadku a rastie.

ivapo
31. črc 2012

@mmirunda
@mia75 je je holčicka...... Krása.... Zlobidloo jedno.. Dává zabrat uz v brísku..... Pak ti zase bude o to určitě delat jen samou radost.. Dnes se mi zda že uz konečně v bříšku něco cítím... Bublinky....snad je to uz mimi 😉

ivapo
31. črc 2012

Já nějak nemohu usnout.. Odpočívá ká jsm přes den po práci a ted nemohu usnout.. Zase jsm tu jako poslední.....tak dobrou noc všem...

saraha2
1. srp 2012

@mia75 děkuji!!jak jsi na tom??já na tebe každý den myslím,jak jsi asi na tom!!!!!!!!!!!!!!!!!!já pořád špiním,tak to víš-bojím,bojím ☹ zítra jdu zase na krev,tak snad se to pohne k lepšímu..ale věřím a doufám,že naše společná paní doktorka dělá vše,co může 😉 copak u tebe nového???jak dlouho už jsi v nemocnici?já o tobě mluvila s manželem a nějak jsem se nemohla dopočítat,jak dlouho už tam jsi..teď čtu,že to bude holčička!!no já mám úplnou husinu!!!!!!tak jste to naše holky zvládly a teď budete odpočívat doma!!!!mám z vás radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@pawlla ahoj!tak jak jsi se vyspinkala doma?doufám,že do růžova!!!!!já mám po včerejším braní krve taky pěknou modřinu na ruce ☹ zadek mě bolí-jedna půlka z nědělní injekce,druhá ze včerejších dvou..ale ta ruka teda je..jsem jak narkoman 😀

mmirunda
1. srp 2012

Dobré ráno 🙂

mmirunda
1. srp 2012

@saraha2 Tak co testík?

saraha2
1. srp 2012

@mmirunda dnes néé!!až zítra testnu!ale čumákuju od 4hod od rána ☹ budí mě potřeba na malou a pak už neusnu..jsem jak důchodci..lehám ve 20hod a budím se se slépkama 😀 testnu ráno,než pojedu,ať vidím,jestli je nějaká změna,nebo ne....včera jsem hledala na netu a našla jsem,že špinění může být v době,kdy má přijít MS-že si tělo zvyká na nový režim..nebo že se špiní,protože je málo nějakého hormonu a to já mám,proto mě dopichopvaly včera...tak snad s dopichováním bude i ustávat špinění ☹ zítra budeme moudřejší......zase si počkám na výsledky,kdyby mě zas píchly,tak at jsem tam..nakonec dobře,že jsem včera počkala...mě řekli,že si můžu zavolat,ale počkala jsem a ještě,že tak....

mmirunda
1. srp 2012

@saraha2 Aha, já myslela, že budeš testovat ještě dneska 😉 No jsem na tebe zítra zvědavá 🙂 Ježiši jak mě se nechce dneska do práce ☹ Snídám teď mlíčko, pak musím letět pro novej řidičák a až do pěti do práce 😠 😠

saraha2
1. srp 2012

@mmirunda neboj se nic!!už jsou to poslední dny...a pak šupky,dupky doma odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!holky tady radily testit obden,takže zítra 😉 testíky ale mám..jsem si koupila včera 😉

evikj33
1. srp 2012

Ahoj kecalky 🙂 @mia75 a @vall83 No ztracené tulačky že se taky ukážete 🙂 Zvládaté to hezky statečně holky jste kočandy a ti mrnouskové nám všem za to stojí.Val o přestavbách ani nemluv,jsem ráda že je to takřka zanáma,stavěli jsme kolaudovali a větší pakárnu neznám,ted ještě manža překopával sprchač,čekáme až stolaři dodělají nějaký nábytek a kovář má do listopadu udělat plot.Na září mám v plánu malování a musíme přehodit ložnici do nejmenšího pokojíčku at maj děti prostor 😝 Takže chápu že manžela pomalu nezahlédneš a o stresech nemluvě.Musíš to hodit za hlavu,mimi a ty jste ted na 1místě 😉

kive76
1. srp 2012

už jsem dlouho neviděla tabulku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

b.bardyova
1. srp 2012

@evagy Ahoj a kam ides na IVF

b.bardyova
1. srp 2012

Ahojte zienky , pridavam sa k Vam , v pondelok ideme s mm na konzultaciu do centra a doktorka nam povie, ze kedy zaciname :D tesime sa ale sa aj trosku obavame. Je tu niektora, ktora chodi do BA do ISCARU.