1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
14. srp 2012

@janulkaa23 já začla špinit 13 den po ET a MS měla 14 den záleží na delce cyklu, 10 den sem ani nešpinila a těhu sem nebyla.A rozjela se přes utroš.
@mia75 to je skvělý že ste doma 😀 😀 tak ted se těšíme na fotečky 😀 😀

pawlla
14. srp 2012

@malinka_02 ahojky to je mi lito ja vim jak se citis ja mela to same po revizi tri mesice a jeste koukat na tehulky mi taky nedelalo moc dobre no a ted mam akorat strach ze to zase nevyjde a ja budu zklamana ale to si snazim ani nepripoustet

malinka_02
14. srp 2012

@pawlla no bohužel jedna z nejlepších kamarádek čeká druhé mimčo, švagrová taky druhé, další 2 kamarádky porodili druhé před měsícem a muj brácha má ted čerstvě druhý mimčo tak je to prostě trochu moc..

pawlla
14. srp 2012

@malinka_02 jo je toho najednou jak naschval vsude kolem moc taky mam kolem sebe jen mimina a tehotne ktere navic pomalu ani nevi co je to ovulace....-ted jeste jedna znama resila potrat no des s tou nemuzu vubec mluvit jak lehce se rozhodla pro neco tak hrozneho ja bych na to dobrovolne nikdy nesla protom si neuvedomuje ze treba pak nemusi uz tak lehce otehotnet, a pro ni to bylo jak by sla k zubari hnus z toho jsem mela taky ted regulerni depku 😢

janulkaa23
15. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 děkuji, noo uvidíme jak to dopadne 🙂

saraha2
15. srp 2012

@mia75 tak hurá,že jsi doma už!!!!!užívej si vlstní postýlky a dávejte na sebe pozor!!!!přece jen po dlouhé době odpočinku bude i sebemenší námaha určitě znát!!tak opatrně!! 😉
@danny38
@janulkaa23 jo,jo,mě přišla MS přesně na den po prvním pokusu i přes utrogestan..

janulkaa23
15. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 děkuji 🙂 dnes dojdu do lékárny a zítra ráno si zkusím udělat testík..to budu 1Otý den po ET a 15tý den po OPU tak uvidíme...

saraha2
15. srp 2012

@janulkaa23 tak tfuj,tfuj držím palečky!!!!! 😉

mmirunda
15. srp 2012

Ahojte holky, dneska nějak depresivně ☹ Klepou se mě ruce a bojím se injekce .... Nějak jsem si začala představovat kolik jich do sebe ještě musím napíchat a je mi z toho špatně

fionna
15. srp 2012

@malinka_02 Ooo,no tak to je smutný. Ale nevěš hlavu. Však ty taky budeš hladit bříško 😉 .

fionna
15. srp 2012

@malinka_02 Ten pocit znám taky. Když jsem ležela na operčním sále, že je to mimoděložní, našla neteř // na těh.testu. Dnes je z těch // krásná holčička. A taky když na ní kouknu si řeknu, že tak nějak mohla být ta má....Ale sakryš dost s depkama a hlavu vzhůru, my to dokážeme 😉 Ještě letos, se to musí každé do vánoc podařit 🙂

danny38
15. srp 2012

@mmirunda Na to Miruš vůbec nemysli. Zatnout zuby, pích a hotovo. Já byla podrážděná ke konci píchání, strašně mě to začalo obtěžovat, ale zatla jsem zuby a řekla si, že to prostě vydržím a dám. A ty to také zvládneš, vydrž 😉

danny38
15. srp 2012

@janulkaa23 Držím moooc pěsti na zítřek, chceme tady zítra vidět fotečku s // 🙂

danny38
15. srp 2012

@malinka_02 Nejhorší je, když se ta všechna negativa spojí dohromady a depka jako prase je na světě ☹ Nesmíš se tomu poddávat, je to těžké a vím že druhým se to mluví, když ji nemají, ale život je občas pořádný boj. My ženské jsme oproti chlapům na tom lépe, umíme hodně toho vydržet a jen tak se nevzdáváme. Proto se vyprdni na depku, venku krásně svítí sluníčko, tak se koukej usmát a začni se ladit do pozitivna 😉 A nic se neboj, i ty budeš hladit své bříško s mimískem 🙂 Posílám ti tam miliony těhu bacilů 😉

janulkaa23
15. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 @saraha2 nooo uvidíme zítra pokud se odvážím🙂 ale děkuji moooooooooooooc holky

fionna
15. srp 2012

@saraha2
@pawlla
@mmirunda Tak holky termín genetiky je až 4.září 😒 .Musím zavolat do CAR a přeobjednat se. Na konci srpna nebudeme mít komplet výsledky. Jinak jsem byla na ultrazvuku 10DC a mám folík 21mm 😉 .Takže aspoň to potěšilo, že jsem plodná slepice 😀

ivapo
15. srp 2012

@mmirunda hlavu vzhuru dámo!!! Počkej pak porod!!!! To hle je prd!!!!!!! Tak hurá na to..... Je to hned!!!! To zvládneš šikulko ! 🙂 😉

ivapo
15. srp 2012

@danny38 tak kdy dojem na zmrzlinu? Co v pátek odpoledne? Stíháš paní? Nebo v sobotu dopoledne?

pawlla
15. srp 2012

@mmirunda ahojky ale zadne depky ja dneska zacala pichat agolutin no des ta jehla je obovska a kdyz si oredstavim ze ho minimalne 20 dni budu pichat a jeste k tomu sama tak mi z toho taky neni nejlepe ale je to pro mimiska kdyz bude potreba budu opichana cela hlavne ze to prckovi pomuze musis myslet na nej 🙂

ivapo
15. srp 2012

@danny38 ted volali z genetiky!!!! Vysledky jsou. V pořádku!!!!!! Jupí!!!!!!!!!!!!!!

fionna
15. srp 2012

@ivapo No super, gratuluji. Zase o krok blíž 😉

lenkavav
15. srp 2012

@janulkaa23 Ahoj, tak co sa tyka dni sme na tom rovnako. Ja tiez zvazujem zajtra spravit test. Tak som velmi zvedava. Od nedele spinim a prestali ma boliet prsia, no mam ich naliate a som nafuknuta. Vcera som po dlhsej dobe sla na nakup a zistila som, ze nezapnem nohavice 🙂 tak ja len dufam, ze to sa embryjka zavrtali a roztahuju... Tak si na zajtra drzme palce!

janulkaa23
15. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav nooo testík sem si koupila a váhám... bolí mě podbřišek, nešpiním, prsa nalitá, nafouklá sem...kalhoty též nezapnu 🙂 tak uvidíme...docela se bojím..kolik máš embryjek?? já pouze 1, ale ze 7 odebraných, zůstalo pouze to 1 tak doufám, že je nej nej nej 🙂))

lenkavav
15. srp 2012

@janulkaa23 Ahoj, no my sme boli na 2. ivf. V prvom sme mali 3 vajicka a len 1 embryjko a to sa zial neudrzalo. Teraz sme mali 9 vajicok a z toho 6 embryi. Dali sme si vlozit 2. OPU sme mali vo stvrtok a v pondelok po PK nam ich vlozili. Ostatne sme si dali zamrazit. Zajtra mam tiez 10 den, tak uvidime. Prvykrat som velmi chcela a robila som si test asi na 11. den a bol negativny. Ale ak si dobre spominam spinila som len 1 den ale mala som vsetky priznaky, tak dufam, ze teraz to nie su opat falosne priznaky. Bojim sa pomyslenia na test.....ze budem opat sklamana...Ale snazim sa mysliet pozitivne.

lenkavav
15. srp 2012

@janulkaa23 no a obcas citim, ze sa v podbrusku nieco deje ale neboli ma, len obcas tam nieco zapicha alebo sa pohne....ale ziadne bolesti nemam.

janulkaa23
15. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav jooo to já taky... na netu sem četla, že špinění nemusí být u každé ženy, že u některé se uchytí a nešpiní vůbec...to uvidíme...stále mě bolí podbřišek a když trochu dýl jdu začne mě poblívat břicho tak nevím..

danny38
15. srp 2012

@ivapo Tak to je paráda, že je to ok 🙂 Tento týden absolutně nestíhám a navíc mám odpolední, možná příští týden, ale to nevím jistě 🙂

kive76
15. srp 2012

ahojky, vůbec Vás nestíhám číst...ted sem moc nechodím..bud dovolená, nebo pořád lítám někde po doktorech..ale v pondělí už konečně kontrola v Motole..a řeknou nám co dál...dle genetiky , a všech různejch výsledků ve zprávě doporučují IVF ICSI...tak uvidíme kdy na to půjdem 🙂 ráda bych tak do konce roku byla alespoň těhule 🙂

kive76
15. srp 2012

@mmirunda já si ještě nic nepíchám... 😀 až se toho začínám pomalu bát, jak to zvládnu...ale když to zvládneš ty, a spoustu dalších ženskejch, co se též jako my snažej o mimča..tak to též zvládnu...a ty ted jsi na neschopence? nebo normálně chodíš do práce? a chystáš se po IVF na neschopenku?

kive76
15. srp 2012

@mmirunda já ted taky poslední dobou poslouchám..ty už jdeš zase k doktorovi..... ty už máš zase dovolenou...a to si beru dovču třeba jen v pátek jako prodlouženej víkend...to mě zajímá co potom bude říkat až půjdu marodit. .... 😀