1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
19. zář 2012

🙂 @evikj33 aha, tak tojo...díky za rady taky si myslím, že to budu mít rozhozený...no my se chystáme v listopadu po 4,5 letech vzít ...tak se asi domluvíme na ten prosinec.., jakoby k vánocům.. 🙂 .když to ted nevyšlo...

evikj33
19. zář 2012

@kive76 Je to asi rozumné,žádost už mužeš mít předschválenou má platnost tuším 3-6měsícu.Jinak gratuluji k duležitému životnímu kroku 🙂 Možná to bude i lepší,kolem bude dost starostí a zařizování atd..stres a tak.Třeba nakonec ani to IVF nebude potřeba(zázraky se dějí 😉 )

mmirunda
19. zář 2012

@adriene Děkuju moc, no vykoukla už docela rychle 😉

mmirunda
19. zář 2012

@kive76 myslím si, že za tři měsíce .... je mi to moc líto ...

kive76
19. zář 2012

@mmirunda jojo dík...

mmirunda
19. zář 2012

@lucynka46 Tak neklesej na mysli, ona se tam ještě určitě objeví. Věřím tomu 😉

mmirunda
19. zář 2012

@kiwisek Děkuju ti moc za krásná slova, ano je to hezké, když se to podaří, snad se bude dařit i nadále ...

malinka_02
19. zář 2012

@kive76 jeee to me mrzi berusko!
@pawlla Pavli to je skvely!!! Moc gratuluju!!

mmirunda
19. zář 2012

@kiwisek jinak mrazáčky máme ještě dva 😉

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 Ty jedna, dvojčatáááááá? Bojím bojím 😀 😀 mě škrábe 😀 😀

malinka_02
19. zář 2012

@lucynka46 a ty si kolikaty den? Ja mela pri ivf kdy to nevyslo celou dobu 37.1 i kdyz sem tehotna nebyla. Bylo to z utrose..
@melisska ja jsem taky mela ket v pondeli. Jak se citis? Me boli zada z lezeni jinak nic.Obcas bricho. Zitra uz pujdu do prace. Kdy testnes?

mmirunda
19. zář 2012

@melisska No jasně, že si ho ze mě vem 😉 Chci za pár dnů vidět taky testík 😉

malinka_02
19. zář 2012

Holky musim se s vama podelit.Jsem tu uz 2 roky v soukrome diskusi, vetsina holek otehotnela hned a uz se 8 narodili miminka a 2 sou tehotny. Zustalo nas 6 - ja jedna holcina co ji nevyslo uz ivf a ted sla na druhe, pak jedna po potratu a 2 co uz maji mimco. No a dneska si jedna co je 7 dni po ivf delala testik a je pozitivni a za hodku si udelala jedna z tech co maji prcka a taky!!! Chapete to pul roku nikdo nic a dnes 2!

saraha2
19. zář 2012

@evikj33 jj,já jdu na krev 24.9 a pak screening..taky bych ráda věděla,co to bude 😉
@lucynka46 já měla ducha 9tý den....

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 Tak že by byl dneska šťastnej den 😉

mmirunda
19. zář 2012

@saraha2 já už budu mít asi 9.den silnou čáru co?

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda Ty už budeš mít 9.den silné 2čárky a taky je duvod-2mimi.Já to tu sama pořád řešit nebudu,už je čas at se někdo přidá 😉 @melisska Taky gratulujem k bublinkám a doufám že brzo budem moc gratulovat i ke //na testíku 😉

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 Nestraš mě furt 😀 Kam to tady v té 1+1 dáme 😀 😀 ještě tak rok a půl tady musíme vydržet než se prodá v Opavě barák a než se něco koupí tady 😉

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda To máš akorát 8měsícu je budeš mít v pupendu a pak je chvilku strčíš do vany a budeš hledat větší bejvak 😀

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 Tak chvilku ( dokud nebudou chodit 😀 ) to tady s nima vydržíme, ale tatínek bude mít asi po srandě. Ten se nevyspí 😀 😀

lucynka46
19. zář 2012

@malinka_02 Já jsem sedmý den po transféru...No já doufám, že to z toho nebude..
@mmirunda No uvidíme, ještě neni všem dnům konec.. Tak jen doufám, že se schovává, ale pak se z toho vyklube krásné miminko :o)
@saraha2 Tak to jsi mě uklidnila..Já doufám, že devátý den toho ducha uvidí i manžel a né jen já 😅

lucynka46
19. zář 2012

@mmirunda dvojčátka by byla krásná.. Jen ten první rok by byla asi makačka, ale ženská zvládne víc jak kůň... nebo jak se to říká.. A pak si spolu budou aspoň hrát.. 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@lucynka46 Tak pokud tam dneska už ty něco vidíš, věřím tomu, že tam jedno mimčo je a to je přece akorát, když už jedno máš doma ne 😉

adriene
19. zář 2012

@mmirunda Tohle se vzdycky musi resit🙂 my mame bytecek 25m a kdyz jsme zjistili dvojcata, museli jsme vsechny plany prekopat... nakonec se prestehujem k nasim do baraku 😉

Jinak me je holky od vcera uplne desne... zvracim kazdych 30 minut, neudrzim ani vodu 😖 Ve dne i v noci a k tomu mam migrenu... po dlouhe dobe mam pocit, ze tehotenstvi neni za odmenu, ale za trest.

mmirunda
19. zář 2012

@adriene No my máme taky malinkej, ale budeme to muset chvíli vydrže, nedá se nic dělat. Nemáme se kam přestěhovat a pak stejně koupíme vlastní. Budeme to řešit až to přijde 😉

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda dvojcatka jsou prece moc pekne 🙂 ja bych je brala vsema desteti 😀 ale i za jedno jsem strasne moc rada

melisska
19. zář 2012

@malinka_02 ahoj , idem do prace v pondelok, al nic na tom nemeni, ze uz dnes som sa kus nahnevala koli praci...kaslat na to...mam dolezitejsie veci 😎 😀 a testovat nebudem, nechcem a basta, lebo krv bude pozitivna 😀 🤐 🤐 🤐 😵

malinka_02
19. zář 2012

@saraha2 a ty si 9 den testovala poprve?
@adriene a hned jak je uvidis na utz budes zase vedet ze je to odmena!
@mmirunda hold barak budete muset prodat rychleji..😉

melisska
19. zář 2012

@evikj33 Dakujem 😉 😵 😵 😵

malinka_02
19. zář 2012

@melisska no ja bych ted nejradsi taky zustala doma ale nesla sem na pn ale vzala si dovcu tak ted uz to nezmenim..