1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
9. dub 2012

@martina2207 No tak to jsou dobré zmatky🙂 ALe hlavně když to funguje. Musíme jim věřit.

linda81
10. dub 2012

@vall83 Ahoj ...ja som bola na prvom IVF-ICSI v Potsdame...v novembri ET, negtivne, v Decembri KET -negativne...CAR je novy, funguje len nieco cez rok....preto sme vymenili....inak sa nemozem stazovat, ludia boli tam mili aj sa snazili, len to nevyslo.....teraz som bola v Berline....tam je to uz o kusok horsie s pristupom...to je proste fabrika, kopu pacientov, take bezohladne miestami, ale dufam , ze to teraz vyjde....prve ma stalo cez 3000 eur , teraz este neviem, ucet dojde postou🙂..drzte sa..

kive76
10. dub 2012

@marmina ahojky, i když nejsem ta co jsi se jí ptala.., imunolgogické vyšetření nic nestojí...jen musíš mít od své dr. žádanku na imunologii

saraha2
10. dub 2012

@vall83 huráá!!gratuluju k MS a těším se,až se přidáš k nám čekatelkám!!! 😉
@rory_g píchat určitě do břicha!chytit špíček a píchnout🙂

kive76
10. dub 2012

@rory_g já taky tehdá píchala do břicha....první píchnul miláček, a pak už jsem to taky zvládla...

saraha2
10. dub 2012

@lucka2601 ahoj!!mě taky dělali imuno a pak hormon.profil..ted uvidí podle hormonů,jestli můžete odstartovat!já šla ráno na krev a do odpoledne jsem čekala na výsledky,jestli je vše o.k. a bylo,tak mě nasadili léky a odstartovala jsem 😉 podle toho ti i nasadí dávky.mě na imuno např.zjistili hraniční výsledky protilátek,takže nasadili prednison.

saraha2
10. dub 2012

@marmina ať dopadneš úplně nejlépe dnes,myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!

kive76
10. dub 2012

@saraha2 ahojky, co se týče prednisonu..píšou, že se po něm může přibrat? jak dlouho už ho bereš? máš nějaký negtivní příznaky?

alinah
10. dub 2012

@marmina ahoj, taky drzim palce at to dobre dopadne

saraha2
10. dub 2012

@kive76 no..od kamošky syn ho bral dlouhou dobu a ani tak nepřibral,ale byl dost oteklej ve tváři..ale on bral prednison s označením 20..já mám 5..a beru to už cca 3týdny a nepřibrala jsem...

verry
10. dub 2012

@plumeria ahojj, oni udávají přesný čas při braní utroše???....no tak to já teda vůbec nevím... 😖 ráno vstanu dam snídani pak zavedu, pak zavedu po obědě a pak až když jdu spát.... ale rozhodně ne na hodinu 😅

kive76
10. dub 2012

@saraha2 díky za odpověd, já mám taky 5

saraha2
10. dub 2012

@kive76 tak toho se neboj,jak říkala ta kamarádka-co to měl její syn,to je slabé!!!!!!dokonce i moje sousedka to na cosi brala a prý ježíš,to nabereš,budeš jak kula..a nic!!možná z těch silnějších dávek se nabere,ale z toho néé..aspoň já nic teda!

kive76
10. dub 2012

@saraha2 a jak dlouho že to bereš a pak taky půjdeš na kontrolní imunologii? já mám brát 2,5 měsíce a pak kontrolní imunologie a pak bud v srpnu nebo září IVF..bojím bojím

verry
10. dub 2012

@kive76 ahoj, já ho taky beru prednison 5 a nic nepozoruju, přítel ho dokonce bral přes 2 měsíce-je fakt,že jemu to teda prospělo 😀 😀 nabral asi 5kilo, měl zvýšený apetit, byl furt v lednici...
se mnou to teda nic nedělá, snažím se jíst furt stejně. takže žádné obavy 😉

verry
10. dub 2012

@saraha2 ahojček, tak jak se cítíš dnes???

verry
10. dub 2012

holky já měla dneska sen.... těhotenský test se dvěma čárkama a obr břicho 😅 😅 a probudila jsem se uplně mokrá....jsem se pěkně zpotila-nechápu-přitom tak krásněj sen 😵 snad bude brzy realita 😵 😵
jo, jestě asi mi začíná mykoza, no svědí pálí.... mě picne. Co si na to dát?????? já na to vůbec netrpím, nemůžu to mít z toho utroše? pomoooooooc! 😨

saraha2
10. dub 2012

@kive76 ne,ne..mě ho nasadili na ty hraniční protilátky hned při IVF..na nic se nečekalo..

saraha2
10. dub 2012

@verry ahoj!!myslím na tebe od samého rána 😉 pořád stejné!!akorát zas ta teplota 37 ☹ jinak niiiic ☹ co ty???takový krásný sen??možná to může být z utroše,nevím..cinkni do caru..co s tím..a máš jako pálení při čůrání??

verry
10. dub 2012

@saraha2 taky na tebe myslím... 😉 ne při čuraní ne, močak to nebude. ale koukala jsem že mám spodek nějakej přirudlej a včera jsem měla jako výtok a tak asi mykoza nebo já nevím. já to měla asi jednou v životě, takže jsem z toho blázen. nevím co si na to dát, koukala jsem do lekarničky a mám tu canesten, tak jestli to můžu maznout-asi ale jo,ne?

verry
10. dub 2012

@saraha2 jjinak mě prsa dnes asi uplně povolili, koukala jsem a počítala kolikatej den jsem po pregnylu a je to jasny-12den po pregnylovce, to mě vždycky přestavali prsa bolet. občas trochu zabolí břuch, ale jinak zas nic 😅

saraha2
10. dub 2012

@verry kukni co tam píšou,nebo fakt raději volej car!!!já bříško vůbec nepociťuju..jak nám toto dopadne,že???

verry
10. dub 2012

@saraha2 tak jsem se dočetla,že to může být jak z utroše tak z prednisonu... bože... canesten jsem našla-může se používat i v těhotenství,tak se jdu trošku maznout, třeba to povolí.

verry
10. dub 2012

@saraha2 necháme se překvapit,ju???
kdy hodláš testovat? ve čtvrtek nebo v pátek?? ...já přemejšlím o tom pátku 😵

saraha2
10. dub 2012

@verry nevím!asi počkám na sobotu!!bojím,bojím 😉 tak mázni a pak pisni,jestli pociťuješ změnu!!!a pokud ne,tak volej do caru!slibuješ? 😉

verry
10. dub 2012

@saraha2 já taky bojím bojím testování... 😅 😅 mazla jsem trošku, ale třeba to přejde. nechci volat a dělat ze sebe hypochondra 😀

saraha2
10. dub 2012

@verry proč hypochondra??dávají buď utrogestan,neb duphaston-.nebo jak se to píše..třeba by ti to změnili..co my víme 😉

alinah
10. dub 2012

@verry ja canesten pri prvnim tehotenstvi pouzivala. nejis trebas vic sladkyho? to taky byva z toho 😉

holky, ja si vcera vecer chtela v posteli odkaslat a chytla me neskutecna krec do bricha! tak ted samozrejme nad tim dumam a doufam ze se tam dole nic nestalo? ach jo.. at uz je aspon 20teho!

verry
10. dub 2012

@alinah tak fajn, aspon vím,že nepoužívám něco zakázaného... jo holky, prásknu to na sebe.. v neděli jsem udělala dortík ze zakys.smetany,tvarohu, piškoty +jahody a broskve. Měla jsem na něj obr chut, no a dnes jsem ho dojídala!! přítel měl jen pidi kousek... no jsem to ale prase 😅 . ted si dám dietu-žádné sladkééé

neboj, při kašlani se ti nemůže nic stát, prosím te, to bys nemohla vůbec nic dělat.. kdyby tak každý uvažoval 😀

saraha2
10. dub 2012

@verry jo tak ty si tak papkáš,joooo??? 😀 ale já taky..jsem včera pojedla kus beránka 😀
@alinah kašlání se neboj!!!to by jsi nemohla ani kýchnout..